Quantcast

NAJVECI SRBIN

• Začetnik teme MILENKO
  • Datum pokretanja

Gost
shokiran:
Anonymous:
Anonymous:
Narodni heroj--gen.Ratko Mladic
Radi ovih bolesnika koji ratne zlocince slave, posteni Srbi ce uvek ispastati pred svetom! Kako bi bilo da mi citamo o Hitleru, Alojzu Stepincu ili Pavelicu kao herojima drugih naroda. Stvarno je vise bilo dosta o Mladicu i Karadzicu, pa stalno ispastamo radi tih idiota!
gen. Ratko Mladic nije najveci, ali je veliki Srbin! Medjutim, ocigledno je da ti o tome, a ni o Srbima uopste ne znas nista! Ovoga puta odbicemo to na neznanje!
Pozdrav!
Ako je veliki srbin onaj ko se krije po sumama i ko je direktno odgovoran za Srebrenicu i hiljade ubijenih civila i sta sve ne, onda si ti IDIOT NAJVECI! Ja JESAM SRBIN, ali se nikad ne mogu ponositi nekim za koga citav svet kaze i dokazuje da je RATNI ZLOCINAC! A ti bre, kako god oces, svakako slusam Srbe iz Bosne godinama kako se ponose njime i KAradzicem, pa me i ne cude tvoje gluposti!

Gost
Ako je veliki srbin onaj ko se krije po sumama i ko je direktno odgovoran za Srebrenicu i hiljade ubijenih civila i sta sve ne, onda si ti IDIOT NAJVECI! Ja JESAM SRBIN, ali se nikad ne mogu ponositi nekim za koga citav svet kaze i dokazuje da je RATNI ZLOCINAC! A ti bre, kako god oces, svakako slusam Srbe iz Bosne godinama kako se ponose njime i KAradzicem, pa me i ne cude tvoje gluposti![/quote]

Joj, pa ti si se bas iznervirao...Izvini ako sam te uvredio - samo sam izneo svoj stav, jer je rec "idiot" prvi upotrebio neko drugi..ali, tebi je ocigledno bitnije ono u fazonu "sta ce selo da kaze" - odnosno, "citav svet"...Znas, najlakse je suditi drugima...Izvini jos jednom!
p.s. by the way, rec SRBIN pise se velikim pocetnim slovom, ali ti to sigurno znas...

DON

Aktivan član
Poruka
1.431
Incognito:
... da, to stoji... doduse sa MAAAAAAAAAAAAAAALIM, MAAAAAAAAAAJUSNIM mozgom, i VEEEEEEEEEEEEEEELIKIM problemima sa istim ;)
A taj MALIIIIIIIIIIIII mozak je smislio nesto sto se danas izucava i na Vest Pointu i na Francuskoj vojnoj akademiji.Znas sta? pa ono kad je ispred nosa satelita i Avaksa prosfercovao topove na brdskom planinskim Bosanskim konjima.Ajte molim Vas,u doba kad odosmo na mesec,on se setio da transportuje oruzje na konjima?!Rastavljeno,pa ga sastvaljali.....Bas mali mozak,nema sta.Al ok.....ne mozes ti objasniti ljudima koji Ameriku vole i od samih Amera,ne NEKE stvari,no nijednu stvar.Zato i ne pokusavam vise.Ajmo ljudi,ustupite mesta sveznajucima.Mozda nesto i naucimo.Bilo o cemu:Istoriji,Ljubavi i sexu,naucnoj fantastici,kulinarstvu,religiji(a da ,mucak,Boza zatvorio to,hehhehe)Sport,muzici........

tja....

Ц

ЦарДушан

Gost
Мислим да треба одати признање Мехмед паши Соколовићу за све што је учинио српском(муслиманском и православном) народу,мада не заостају ни Тесла ,Вук,краљ Александар,Пупин,Руђер Бошковић и други.

G

gost851

Gost
Koji ste bre vi ***** ovde,pa da vi optuzujete nekog da je ratni zlocinac.Mladicu i Karadzicu mozete samo da ga popusite ***** vam mater ustasku.
Zasto amerikanci ne sude svojim vojnicima za pokolje i zlocine u imperijalistickim ratovima po celom svetu?Ne nego prave medjunarodne sudove da sude Srbima i ko zna sve kome ne.
Ako je Mladic odgovoran za Srebrenicu treba da mu se sudi(kao i svim Haskim optuzenicima)u zemlji i ako je kriv od pravde nece pobeci sigurno,ali ne moozete bre vi smradovi koji o tome zaista ne znate nista da optuzujete nekog.General Mladic je mnoge Srbe spasao od ustasa i balija i sramno je da neki balavci tako govore o njemu.Treba da vas je sramota!

Ц

ЦарДушан

Gost
Све су то ванземаљци направили.Када је мочни владар Меклара Х136 окупирао западну Босну,деспот супарничке расе ,Бладхур од Скинтриона је у знак одмазде бојкотовао олимпијске игре у Сарајеву.Затим је васељенски комитет за заштиту баштенских патуљака објавио прву студију у којој се тврди да су прво настали Срби па амебе па диносауруси.Од ове три некад моћне цивилизације данас је опстала само цивилизација амеба чији патријарх столује у тврдом граду Кум у некадашњем Ирану а данашњој месопотамији.Недуго затим,појави се међ Србима млад војвода,висок,витак,сад је мртав ипак.Његово име бејаше јосип Џугашвили ис фине српске куће из Лознице.Захваљујући труду у школи и одлучности у свом научном раду овај млади стручњак задоби нобелову награду за пољопривреду и вртларство већ у освит своје каријере,негде крајем 36. циклуса ревизије Курана.Овај гест Шведске краљевске академије се не свиде Римском папи који диже силну војску из свог фундаменталистичког упоришта у Пешавару,бесно машући из своје мобилне трафике и показујући на справу којом је управљао својим нуклеарним арсеналом...

У следећем броју:Како млади Јосип није усео да избегне рат с папиним аскерима.

Ц

ЦарДушан

Gost
Поштовани читаоче,за жаљењем вас обавештавамо да тренутно нисмо у стању да вас потпуно обавестимо о тој теми.Наиме наша редакција је била принуђена да ступи у генерални штрајк,након вести да ће коалиција СПО-НС ући у владу Србије.Међутим ни тада се ово не би десило да није избио рат зимеђу Израела и Египта који је имао драстичан утицај на падање великих метеора по површини Марса што је опет проузроковало велико исељавање зелених скакаваца из Манџурије.

Упркос овоме наш уредник је ипак открио да су корени овог обичаја везани за појавњивање новог часописа Плејбој на нашим просторима као и да су га углавном практиковали обезглављени пуноглавци и змије пред поподневно спавање.

Надамо се да смо били од помоћи:

Министарство за бријање одбеглих Таџикистанаца,Загреб

dushman

Početnik
Poruka
12
bole065:
Vjerovatno Vuk Karadzic i naravno RATKO MLADIC i RADOVAN KARADZIC.

E sto se tice Tesle, ja ne vidim kako je on DOPRINJEO Srpskom narodu. Otisao je u Ameriku i svo svoje znanje dao Amerikancima.

Znaci on treba biti nas heroj... e pa ne moze, ako ja odem i pomognem Siptarima na Kosovu... ocu li i ja biti Srpski heroj?
Tesla je pisao i pisao i oAleksandru i Kraljevskoj akademoji nauka i svaki put bio odbijan. Cak je u petparackim pricama o Teslinim oruzijima ima zrnce istine a to je da je 30-tih ponudio Aleksandru i ANUS-u (akademija nauka i umetnosti srbije ;) ) svoja istrazivanja u oblasti chestica visoke energije i njihove vojne primene ali opet nije naisao na razumevanje. Nije Tesla pobegao od nas nego smo ga "oterali", kao i Pupina i ostale velikane svetske nauke koji su potekli odavde.
A sto se tice Karadzica i Mladica, po cemu se razlikuju od bilo kog vodje srba u teskim vremenima?
Ako se iko istiche onda su to Knez Mihajlo Obrenovic, koji je od ovu zaostalu Srbiju na silu gurnu ka evropi, i zato platio glavom (ko sto rece neko, ubijen zato sto je prvi u Srbiji svirao klavir :) ) i Knez Pavle Karadjordjevic koji je video malo dalje i bolje od Simovica i ekipe, i koji je pokushao da nas bar jedno svetsko stradanje zaobidje. A tih sto su nas gurali u ratove, pravedne ili ne, puna nam je istorija.
I posle milenijuma ratova eto nas opet medju tri Morave, nevidjeno smo uspesan narod, gledano istoriski :))) Kurdi pa mi :))

dushman

Početnik
Poruka
12
Mislite o tome!:
Da nije bilo Svetog Save danas bi nas verovatno bilo vise jer bi bili KATOLICKE veroispovesti i ziveli bi u EU!
Da car Dushan nije tragicno preminio pod nerazjasnjenim okolnostima lako je moglo da se desi da bi sad bili katolicke veroispovesti i zeveli u EU :) Do dushe mozda je i zato tragicno preminuo mlad, pod nerazjasnjenim okolnostima, a mi mesto pod papom zavrsismo pod Turcima :)

dushman

Početnik
Poruka
12
zaverenik:
Nesto si pogresio prijatelju sa levice Tucovic,Markovic iostali pra oci komunizma nezasluzuju pomena uistoriji Srba osim na zadnjim stranama dabise buduce generacije na nihovim greskama [namernim ili nenamernim] ucili kakav Srbin nesme da bude.
Tucovic i Markovic su pra oci izvorne srpske socijal-demokratske misli i u tome bili nekih 60-tak godina ispred Evrope i ko zna koliko vekova ispred Srbije :) i apsolutna suprotnost uvezenim anarhisticko/boljevichkim idejama iz Rusije. I velika tragedija ovog naroda je sto su oni i njihova ideja izgubljeni za vreme i posle WWI