Quantcast

NAJVECI SRBIN

• Začetnik teme MILENKO
  • Datum pokretanja

Gost
Mislite o tome!:
Da nije bilo Svetog Save danas bi nas verovatno bilo vise jer bi bili KATOLICKE veroispovesti i ziveli bi u EU!
Jeste, samo nisu znali kakvu robu traze kupci, pa de se odma' u nju pretvore kao sto bi mnogi od ovih danasnjih koji prosto vapiju: "Kupite me, kupite! Evo, umem da senim! Zvacu se kako vi zelite! Kupite me, moooooliiiiiim vas!!!"
Eh!

sch

Aktivan član
Poruka
1.943
Mislite o tome!:
Da nije bilo Svetog Save danas bi nas verovatno bilo vise jer bi bili KATOLICKE veroispovesti i ziveli bi u EU!
Ako bi tako razmisljali,onda je BOLJE da smo se poturcili,pa bi nas bilo JOŠ vise.Jer su vaše vere isto tako dvolicne kao i muslimanska,pa nema razlike.
Sram da te bude ! Pre bi bio i Ture,nego Katolik.
DOSTA STE NAS POKRSTAVALI,VISE NEDAM,MAKAR MORAO I DA UZMEM MAČ U RUKE !

Saint

Obećava
Poruka
81
Stefan Nemanja, ako se prica o licnoscu ciji se CEO zivot i delo gledaju,i to za dobrobit Srbije, niko ga za 800 godina nije prevazisao. Pri tom je naravno zasluzan za divno potomstvo koje je ostavio iza sebe koje je u potpunosti nastavilo i nadogradilo sve ono sto je on za zivota uradio: Stefan Prvovencani i Rastko Nemanjic.

sch

Aktivan član
Poruka
1.943
"BRATE TI SI LUD"

DeDa,sašto si popizdeo,zar zaista misliš da smo mi u Vojvodini trebali da pređemo u katolike,i da bi tada sve bilo u redu,time bi se spasli.
NEĆU !!!

DON

Aktivan član
Poruka
1.431
Gospodo draga,
U redu je bilo malo shale,ajmo se sad vratiti temi Topic-a.
Dakle,za mene najveci Srbin...hmmmm...mnogoo ih ima.Neko spomnu Sv.Savu...bash tako...neko Car Lazara,neko Cara Dushana,neko Karadjordja,neko Teslu,mnogoooooooo...ima.....A Bora Chorba,he...ma i on je SRBIN:

SRBIN JE LUD
SRBIN JE PROKLET
JEDNOM GA UBIJES
ON OCE OPET.............tako kaze Bora,ne ja....

Gost
Anonymous:
Narodni heroj--gen.Ratko Mladic
Radi ovih bolesnika koji ratne zlocince slave, posteni Srbi ce uvek ispastati pred svetom! Kako bi bilo da mi citamo o Hitleru, Alojzu Stepincu ili Pavelicu kao herojima drugih naroda. Stvarno je vise bilo dosta o Mladicu i Karadzicu, pa stalno ispastamo radi tih idiota!

Gost
gost1:
По мом скромном мишљењу убедљиво је то био и још увек је Свети Сава.Какав Ђинђић.Оно што је заслужио то је и добио.Што се хватао у коло кад није знао да игра.У српском народу има пословица,парафразираћу је јер не знам тачно али гласи од прилике овако:"Од чега живиш од тога ћеш и насрадати ако се осилиш".Уствари "Ко од мача живи од мача ће и погинути".Али рекох то је моје мишљење,а ако ће да ме хапсе онда у овој држави нема никакве слободе нити Д од демократије.Елем највећи је Свети Сава,а ко зна историју бар мало зна шта Он урадио и шта је покушавао да уради.
Свака част!!! Потпуно се слажем!!!

P

Pa je bote !

Gost
bole065:
Vjerovatno Vuk Karadzic i naravno RATKO MLADIC i RADOVAN KARADZIC.

E sto se tice Tesle, ja ne vidim kako je on DOPRINJEO Srpskom narodu. Otisao je u Ameriku i svo svoje znanje dao Amerikancima.

Znaci on treba biti nas heroj... e pa ne moze, ako ja odem i pomognem Siptarima na Kosovu... ocu li i ja biti Srpski heroj?
Pa stvarno Srbi i ne treba da ocekuju nikakav progres u svetu niti bilo gde, dok je god ovakvih idiota koji se ponose ratnim zlocincima, iako su Srbi. Pa radi ovakvih nas covece i nazivaju najprimitivnijim narodom u Evropi. Pa ponekad smo stvarno gori i od ustasa i svaba i sta ti ja znam.
Moje misljenje:
Dimitrije Tucovic i Svetozar Markovic i Vuk Karadzic naravno

sch

Aktivan član
Poruka
1.943
Možda bi se mogao složiti da je rec o poslednjih desetak godina,ali da je on najveći Srbin u celoj istoriji,to je M N O G O PRETERANO i subjektivno.
Ili si ti počeo da čitaš tek prošle godine.

Mislim.. STVAAAAARNO !!!

Z

zaverenik

Gost
Nesto si pogresio prijatelju sa levice Tucovic,Markovic iostali pra oci komunizma nezasluzuju pomena uistoriji Srba osim na zadnjim stranama dabise buduce generacije na nihovim greskama [namernim ili nenamernim] ucili kakav Srbin nesme da bude.

S

shokiran

Gost
Anonymous:
Anonymous:
Narodni heroj--gen.Ratko Mladic
Radi ovih bolesnika koji ratne zlocince slave, posteni Srbi ce uvek ispastati pred svetom! Kako bi bilo da mi citamo o Hitleru, Alojzu Stepincu ili Pavelicu kao herojima drugih naroda. Stvarno je vise bilo dosta o Mladicu i Karadzicu, pa stalno ispastamo radi tih idiota!
gen. Ratko Mladic nije najveci, ali je veliki Srbin! Medjutim, ocigledno je da ti o tome, a ni o Srbima uopste ne znas nista! Ovoga puta odbicemo to na neznanje!
Pozdrav!

S

shokiran

Gost
Pa je bote !:
bole065:
Vjerovatno Vuk Karadzic i naravno RATKO MLADIC i RADOVAN KARADZIC.

E sto se tice Tesle, ja ne vidim kako je on DOPRINJEO Srpskom narodu. Otisao je u Ameriku i svo svoje znanje dao Amerikancima.

Znaci on treba biti nas heroj... e pa ne moze, ako ja odem i pomognem Siptarima na Kosovu... ocu li i ja biti Srpski heroj?
Pa stvarno Srbi i ne treba da ocekuju nikakav progres u svetu niti bilo gde, dok je god ovakvih idiota koji se ponose ratnim zlocincima, iako su Srbi....

Uz duzno postovanje, jedini idiot ovde si ti!