Najneugodnija stvar koja vam se desila tokom sexa

Kad je ona pala sa terase i polomila se cela a meni neće da se spusti kita, pa sam tako trčao dole i podizao je...

Serem.

Najneugodnija stvar? Hmmmmmmm......... Baš jedna posebno...Hm...
Znam!
Ona je posle pola sata sexa jednostavno odustala i rekla
"ja ne mogu ovo" i zablenula se u plafon...

:confused:

Užas :?

pa kad si joj nabijao do grla pa pocela da se davi:Dmislim, to treba da ti imponuje ;)
 
Kad je ona pala sa terase i polomila se cela a meni neće da se spusti kita, pa sam tako trčao dole i podizao je...

Serem.

Najneugodnija stvar? Hmmmmmmm......... Baš jedna posebno...Hm...
Znam!
Ona je posle pola sata sexa jednostavno odustala i rekla
"ja ne mogu ovo" i zablenula se u plafon...

:confused:

Užas :?
e, imala sam i ja te tripove kao mladja.
nishta strashno.
 
......sad se setih pre par meseci pozvala me bivsha da "pijemo" kafu kod nje,vreme je bilo ogranicheno izmedju 18-20 tad joj matorci nisu bili tu ,mala slatka napaljena i sve najbolje shto zena moze da ima ,ja zurio da stignem i nabrzinu rucham i uz ruchak se najedem onih extra ljutih chili paprichica i pravac njoj,otvori mi ona vrata u nekom sex-i minicu sva uspaljena i ja se bacim kao zivotinja na nju,vec na podu joj skinem gacice i pochnem halapljivo da lizem i lizem i lizem a ona ce "joj vatreni moj svu si me napalio kao nikad ,joj sva gorim ,ne mogu da verujem kakvu si mi temperaturu podigao i gorim i gorim i pochinje da me boli koliko gorim " ja se totalno napalio i onako pridjem joj i krnem jezik u usta a ona che sad mi i jezik gori za tobom azdajo moja ,i setim se ja CHILI ,kad je i ona provalila cheshkala se dva dana .....................vatreni he he he ...........
 
kod mene bilo je nekih tripova al nije nista bilo tako strasno...ali cu vam ispricati sta se desilo jednom drugu...kresao on u autu i u po kresa se posere...:shock: djevojka je dozivila shock i dugo se nije mogla oporaviti...naravno vise se nikad nisu vidjeli:D...a kako je doslo do te price...dosao kolega po mene autom i ja ga pitam brate a gdje ti je zadnja klupa?kaze on odvezao sam na ciscenje...pitam ga ja pa sto, sta je bilo...u medjuvremenu pirnuli smo dzojint pa se malo oslobodio i ispricao mi...umirao sam pola sata od smijeha:D znaci ne vjerujem da se nekom dogodilo nesto gore...sto je najbolje njega boli tuki..tj. ponasao se kao da se nista nije desilo:) neki ljudi stvarno nemaju osjecaj srama:D
 

Back
Top