Najludji citati sa foruma...

Mako:
Sadržaj > Kućni ljubimci > zasto me nervira moj komp
guca
Pon, 18. avgust 2003 20:11 zasto me nervira moj komp Odgovorite sa citatom
--------------------------------------------------------------------------------
mnogo sam nervozna!!!nervira me komp!!!pomozite mi
:D :D :shock: ej bre, u temi "kucni ljubimci" !!!
nije to ništa pazi ovu sa kučnih ljubimca :shock: :shock: :shock: svašta :roll:
> Sadržaj
> Kućni ljubimci
> lady cool
> Uto, 01. jul 2003 0:42
> keva lezbos pomagajte bre!!!!!!!!!!!!!!

neznam sta cu keva mi ostala lezbejka i stalno dovodi kuci devojku i zvalavi se predamnom sta da radim !!!!!!!!!!!!!!!
 
Pet, 26. septembar 2003 23:37 Re: zelim!!! Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

dekile ::
foxylady ::
treba mi jak odlucan mushkarac koji zna sta zeli u krevetu,nista ne sme da mu bude nastrano i uvrnuto!

taj sam, samo posalji sliku i to je to
pozdrav
deki

nema te da se javis, ali samo da znas, kad ja izvadim svoga strvinara kao ljutu guju iz nedara, oduvek je zakon moga doma kad se jebbe mora biti loma
 
e nije sa Krstarice, ali je mnogo jako... Sa jednog domaceg sajta sa oglasima... :D

043 Bez cene

Ponuda Potraznja Zamena


Ponuda Vrh Strane

AGENCIJA "Aleksandar" - uslužna izrada ličnih dokumenata: pasoši, lične karte i vozačke dozvole. 023/510955 023/580300
"AUTOKOMISION ZORAN" - prevodi i registracija automobila. 023/549201 -

:D :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted:
"VARJU" - auto servis. 023/44382 023/524013
ALEKO '91. god., registrovan, u voznom stanju. 023/867573 -
 
Aleksandar Karaklajic:
:shock: :shock: :shock: :shock: Ja mnogo volim antikvitete jer su mnogo stari. Ja nisam nikada video nijedan antikvitet ali bih zeleo jako da vidim neki stari antikvitet koji je mnogo star. Antikviteti imaju veliku vrednost Zato sto su mnogo lepi. ja puno volim lepe antikvitete i mnogo mi se zato svidjaju jer su lepi. Bilo bi mnogo lepo kad bi svi ljudi voleli antikvitete i kad bi svako sebi kupio po jedan antikvitet koji je mnogo star i mnogo lep, jer su to antikviteti. Svi ljudi treba da postuju antikvitete i da ih paze da bi ih sacuvali od zaborava i od starosti, i da se ne bi slomili. Ako neko negde vidi neki stari pokvareni antikvitet trebao bi da ga popravi. I zato napravite sami sebi svoj stari antikvitet... :D :D :D :D :shock: :shock: :shock: :shock:

Kako tebi bundeva pomaze nocas :D
 
bundeva:
Aleksandar Karaklajic:
:shock: :shock: :shock: :shock: Ja mnogo volim antikvitete jer su mnogo stari. Ja nisam nikada video nijedan antikvitet ali bih zeleo jako da vidim neki stari antikvitet koji je mnogo star. Antikviteti imaju veliku vrednost Zato sto su mnogo lepi. ja puno volim lepe antikvitete i mnogo mi se zato svidjaju jer su lepi. Bilo bi mnogo lepo kad bi svi ljudi voleli antikvitete i kad bi svako sebi kupio po jedan antikvitet koji je mnogo star i mnogo lep, jer su to antikviteti. Svi ljudi treba da postuju antikvitete i da ih paze da bi ih sacuvali od zaborava i od starosti, i da se ne bi slomili. Ako neko negde vidi neki stari pokvareni antikvitet trebao bi da ga popravi. I zato napravite sami sebi svoj stari antikvitet... :D :D :D :D :shock: :shock: :shock: :shock:

Kako tebi bundeva pomaze nocas :D

ovo me podseti na jedan pismeni zadatak kod mene u pravno-birotehnickoj. nasli mi neke stare vezbanke iz srpskog i neka devojka u 3 recenice objasnjavala da ljudi imaju predrasude o grobljima, da ih ona bas voli i da se bas fino oseca kad pomisli na groblje... a onako "veselim" rukopisom /bez interpunkcijskih znakova...!/+devojka nije glupaca prethodni pismeni je dobila 5-aka... :roll: :roll: :roll:
 
E sad cu da napravim presedan, i da postujem sopstvenu ludost... Sinoc me izbi neka inspiracija, pa eto napisah po meni dosta ludu teoriju:

Muzika-Incognito:
Eh, ljudi... pa zasta vam ja slah Nice-a, Frojda, Dr. Mengelea, i ostale moje verne sluge... nista da naucite od njih...

Evo, ja cu ti razbiti famu o maljavosti (ps. upravo mi pala ova teorija na pamet ;) )... Pazi, zamisli jedan klasican seksualni odnos... ona na tebi, pokusava da odrzi ravnotezu... E, kad pocne da pada, ona se prihvati za dlake... I tako moze da te jase ko konja, jer ti vise i ne zasluzujes! ;)

A evo ti jos jedne teme za razmisljanje... Cisto da vam odam jednu bozju tajnu. Maljavost na grudima je direktno srazmerna velicini polnog organa, jer sto je veci, to je i potreba za odrzavanjem ravnoteze sve veca, a samim tim i dlake moraju biti duze da bi se dama bolje drzala... Pa sad ti jos jednom pozeli da nemas dlake na grudima, i ja cu ti ispuniti zelju... Ali zapamti koje sve posledice to moze imati!

A sto se brade tice, ma u pocetku ste bili svi cosavi... E onda mi se pocese dame zaliti kako njihovi muzevi nemaju pojma o oralnom seksu, i lizu 'rupu' umesto klitorisa, misleci da tu lezi tajna... I ja lepo dam muskarcima bradu, pa oni nastavili sa starim navikama, ali kad su u 69, brada nezno miluje zensko 'dugmence', i svi srecni... ;)

Hoces da te ratosiljam i brade, pa da budes cosavko, i da ne mozes da zadovoljis damu? ... Samo reci ;)

A brada, usput, ima i sekundarnu ulogu... Dok su devojcice mlade i neiskusne, kad se vrate kuci da roditelji vide da li se ljubila sa nekim (vidi se to po sitnim bubuljicama), pa da je ne pitaju, i ne izazivaju joj neprijatnosti :lol:

E sad vec stvarno preterano serem ;)
 

Back
Top