Quantcast

Najludji citati sa foruma...

Incognito

Poznat
Poruka
8.154
simeon:
Фајлови у ЕКЦЕЛУ се затварају и по неколико минута, без обзира да ли је нешто у њима рађено или је отваран само ради прегледавања. Отварање иде сасвим добро, т.ј. брзо. У чему је проблем?

Kad vidim nekog ko govori o kompjuterima na cirilici, pa jos i programe prevodi zbog opste rusifikacije... praziluk (a ne rasta ili cvetic) mi iz dupeta viri ;)

Mako

Primećen član
Poruka
715
misica
Gost

Pon, 22. septembar 2003 17:06 koliko cura depilira brkove Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

zovem se jovana devic iz bele crkve sam.imam brkove i depiliram ih voskom svake 2,3nedelje.grozno se osecam posebno zbog toga sto sam se do skoro druzila sa devojkom koja je savrsena,za kojom se svi okrecu!to je odvratno i sve bih dala da nemam te brkove i uopste da sam kao ta moja bivsa drugarica.moj broj je 064 25 92 795pa ko hoce da razgovara o temi brkova nek nazove!!!

Gost
Mako:
misica
Gost

Pon, 22. septembar 2003 17:06 koliko cura depilira brkove Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

zovem se jovana devic iz bele crkve sam.imam brkove i depiliram ih voskom svake 2,3nedelje.grozno se osecam posebno zbog toga sto sam se do skoro druzila sa devojkom koja je savrsena,za kojom se svi okrecu!to je odvratno i sve bih dala da nemam te brkove i uopste da sam kao ta moja bivsa drugarica.moj broj je 064 25 92 795pa ko hoce da razgovara o temi brkova nek nazove!!!

Zao mi je...odnosno, drago mi je, ovo nisam ja MISHICA i ovo nije moj telefon...proverite... 8)

g-rock

Aktivan član
Poruka
1.268
Helena
Gost

Sre, 09. jul 2003 13:23 Odgovorite sa citatom

Na kvarnjaka?Nadam se iskreno da ce ona tebi nakon toga istom metodom nabiti vatrogasni aparat u bulju takvom silinom da ti oci iskoce!Muski skote!

Betty

Elita
Poruka
21.483
mr_pleasure, forum knjizevnost, topik nije bitanjer se budale jure po svim topcima. Mislim da se yove samo ANA (TOPIK)

Ma kakav respekt, tebi bi bilo bolje da probas sa onom dijetom sa ugljenim hidratima, jednom mom drugu je to stvarno pomogla. ajde molim te i lepa, i pametna devojka, a vidi nasta lici, ni malo ne smrdis kao moja ANA.Bez vonja i smrada nikad neces uspeti imati nesto kao moja Ana sto ima mene svog cika MiJodraga , sizofrenog, zato ce Anina prda uskoro da ponese prezime Dragovic, jer je to zasluzila. Niko nije ravan mojoj Ani, niko nema PRDU da tako smrdi i kad se ne ukaki, a tek kad se ukaki, tad ceo BGD pritisne opasan smog, od koga niko ne moze da dise.
Eh ANA' ANA niko ti nije ravan, niko nema takvu prdu, ni u jednu prdu ne moze stati sto u tvoju, tvoje medjunozje Ana vonja kao stajsko djubrivo, kao cilska salitra, kao kalcijum karbid, takav vonj niko ne moze postici, samo to moze tvoja smrdljiva prda koju cika miodrag jednini moze da miluje i cedi mast do mile volje.
Ah, Ana, pa nama svi zavide.

Betty

Elita
Poruka
21.483
poslednji post:mr_pleasure,
Gost

Sub, 27. septembar 2003 15:33 da dodam Odgovorite sa citatom

Ana ,
Sreco moja , zar me ne prepoznajes , to sam ja tvoj cika MiJodrag.Zar se ne secas da si obozavala moj srednji pest u tvojoj prdi? Ah, sta mi rade , ovo ne mogu vise podneti.

Zak

Iskusan
Poruka
6.408
fakpuppet:
Incognito:
bundeva:
E razmisljao sam..to je veliko,uuuuuu...Bas veliko covece..Veliko u tri p.m. i jos vece..Tri puta vece,covece..Toliko je velik svemir..

Ja verujem bundevi :!:

On, na kraju krajeva, jedini ima stvar koja se siri (tacnije duzi) brzinom sirenja svemira, pa je kompetentan da prica o tome...

Uostalom, rekao sam da nasi plitki mozgovi nisu u stanju izmeriti nesto za sta nemamo referentni etalon... Tu sam pogresio... Evo bundevina alatka je toliko narasla da je vec izasla iz nase galaksije :lol: :lol: :lol:

Da si mu fasciniran "alatkom" to je ocigledno... e batitze... hehehe :twisted:

LL&P,

fakpuppet
===============================================
A sta mlada Jana ima da misli posle ovoga? :twisted: :shock: :twisted:

Mako

Primećen član
Poruka
715
Guardian
član

Ned, 28. septembar 2003 21:39 HE - MAN and the Masters of the Universe Odgovorite sa citatom

Da li ima jos ljudi koji su voleli (i i dalje vole) taj crtani film?

Mako

Primećen član
Poruka
715
Sadržaj > Kućni ljubimci > zasto me nervira moj komp

guca
Gost

Pon, 18. avgust 2003 20:11 zasto me nervira moj komp Odgovorite sa citatom

mnogo sam nervozna!!!nervira me komp!!!pomozite mi

:D :D :shock: ej bre, u temi "kucni ljubimci" !!!

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.