NAJLEPSI DEO BEOGRADA:))))

ahaha, najpoznatiji beohgradjani se tamo izlezavaju :) jesi li video dacica? divlje prasence. a i palma ima vrat od 5 metra. jel bio jos neko tamo?

meni je najlepsa Ada Ciganlija, mada sam citao negde da je sada puno otpadaka. ali svako prolece sam provodio na Adi.

Не може да се мери са земунским кејом, то је град на реци ;)
 

Vračar je najprecenjeniji deo grada : )
Ima lepih ulica, naravno, ali postao je nekako prenabudžen.
I neke nove stvari koje su sazidane su OK, a neke toliko nemaju veze sa Beogradom da je prosto tužno...

Ovaj bullshit trgić, recimo, nema veze sa životom, ubijeno, a tu je i neka zgrada opasana bedemom od nečega što izgleda kao svetla šperploča :eek: ona je stvaaaarno gadna. Ali ne mogu da nađem sliku te zgrade... ko je video, zna koliko štrči. Nepojmljivo.

vracar_skver_210416_tw1024.jpg


Inače, građani su tražili trgić: http://www.ekapija.com/website/sr/page/1419852/Vračar-dobio-novi-skver-Otvoren-četvrti-urbani-džep
 
Poslednja izmena:
Vračar je lep i ima tog starog duha ali ne više nego ostale centralne opštine...Imao sam druga sa vračara koji je GODINAMA živeo u Zemunu i komentarisao kako mu je Zemun ''prljav'' i kako na vračaru živi ''elita''...Sada je na Zvezdari...Baš se pitam šta sada ''misli'':roll:
 

Back
Top