Najbolji vic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta kaze plavusa kad vidi koru od banane?
>Jao ne opet cu pasti!

ili

Zena neobrijana ispod miske vozi se autobusom i drzi se za gornju sipku. Ulazi pijanica mrtav pijan i pita je >jeste li vi balerima?
a ona ce> ne a sto pitas?
>zato sto samo balerine mogu da dignu toliko visoko nogu
 
Ulazi covek u crkvu i prenerazi se - nasred ulaza govance. Udje brzo i upita popa:

- Oce, odakle ona pogan tamo?
- Eee, moj sinko. Imao jedan car tri sina, pa kako je doslo vreme za zenidbu, odabra im tri sestre princeze. Medjutim, svaki je morao u necemu da se dokaze. Prvi je resio da se usavrsi u macevanju, pa kada bi pocela da pada kisa, on bi mahao macem iznad glave i ostajao bi suv. Drugi je resio da se oproba u sivenju, tako da kada bi se razbilo jaje on je znao tako da ga zasije, da nije moglo da se primeti. A treci, najmladji, on je usavrsio berberski zanat, tako da je mogao da obrije zeca u trku, a da ga ne posece ni malo...

Covek se tu malo nadje u cudu:
- Ali oce, govance?!
- A, za to pitas. Sta ja znam, neko se pos`ro! - rece popa.
 
Dolazi Perica sav tužan iz škole, seda na fotelju i plače. Pita ga ćale: Perice sine šta je bilo?
- ma ništa ćale, mani me se.
- kako ništa, pa jesi se tukao?
- ma nisam...
- jesi li dobio keca?
- nisam...
- jesi se možda zaljubio?
- jesam...
- pa u koga sine?
- pa u Vinka.
- ŠTA! PA JEL TI ZNAŠ DA JE ON HRVAT?
 
Otiso mujo da radi u Nemacku i pustio svoju fatu kuci.Hasi je narucio da fatu cuva.Posle nekog vremena mujo pozove hasu da ga pita kako je i sta radi.Haso mu odgovori da jedni igraju fudbal a jedni se *ebu.I sta radi moja fata-pita mujo?Znas da ne zna da igra fudbal-odgovara haso. :wink:
 
Dojilja je dala 3000 l mlijeka, jer je krava crkla!
***
Pomazem u mrsavljenju!!!! Uzimam vase dnevne obroke,sifra Student
***
Microsoft je napravio novi mis.Pored svega, jos moze i sir da zdere!
***
Alkohol ne rijesava mnoge probleme, mada i mlijeko ima isti efekat!
***
Trazim usjedelicu sa ogromnom masom, hocu da kiselim kupus!


Sta kazete na viceve? :lol:
 
svemirko:
Sta kaze plavusa kad vidi koru od banane?
>Jao ne opet cu pasti!

ili

Zena neobrijana ispod miske vozi se autobusom i drzi se za gornju sipku. Ulazi pijanica mrtav pijan i pita je >jeste li vi balerima?
a ona ce> ne a sto pitas?
>zato sto samo balerine mogu da dignu toliko visoko nogu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top