NAJBOLJI INTERNET BROWSER

Najbolji Brouzer?

  • Google Chrome

  • Mozilla Firefox

  • Internet Explorel

  • Safari

  • Opera Mini

  • Ostalo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
sad sam ga instalirao stvarno je brz ko zmija
nije bas sve prevedeno ali sasvim dovoljnop
dali ima prevodioca kao hrom
probacu ga neko vreme mozda i ostane
dali za njega ima neki adblock (kao za hroma mozilu ...)
 
Poslednja izmena:
m0339.gif
 
Definitivno Google Chrome.
Verziju 19 možeš besplatno da instališeš.
Mnogi hvale i Operu.
MS Internet Explorer samo ako hoćeš stalno maltretitanje

Google sve podatke drži na hardu,
možeš i da upravljaš njima ali ih mnogo ne čačkaj.
Samo podesi koliko dugu želiš da ti ih čuva.
U naprednim podešavanjima podesi "Use a Proxy server"

OBAVEZNO POSTAVI GOOGLE CHROME
KAO DOZVOLJENI PROGRAM U ZAŠTITNI ZID

zbog cega ga treba postaviti kao dozvoljeni i kako
hvala
 
Ako se bavite izradom web stranica ili web-based programiranjem onda stvarno preporučujem Google Chrome.
Osim što je u potpunosti user friendly, postoji i mnogo više kvalitetnih developer alata i ekstenzija nego što to imaju ostali browseri (jedino se možda Firefox može porediti sa njim).

Inače, za obično surfanje nemam primjedbi ni na Firefox, ne pada, pouzdan je, brz, i to je to :)
 
i onda upadnete na neki posao i shvatite da su svi brovseri pored IE -a sranje čim neka aplikacija zahteva sertifikate i standarde i dobijate ovakav tip poruke ako probate čak i pristup bilo čime drugim a ne IE-om
Clipboard02.jpg


pa pa uživajte vi i dalje sa svojim savršenim browserima poput croma , ili ff ili opere itd.., da ne poonavljam sebe. :)
 
ako ti bude bila potrebna neka pomoc, slobodno pitaj
proucila sam ga do tacnina

Maxton sam instalirao(nekoliko puta i taman sam naucio da ga koristimkada je nastao problem.
posle ponovnog dizanja sistema(ubio sam ga sa linuksom)i nove instalacije Maxton on se pojavio potpuno opremljen starim postavkama ali sa dosta izgubljenih funkcija
:odvajanje video prozora(gledas video i koristis drugu stranu za drugi rad ili video)preuzimanje video zapisa,adobe fles plejer neradi kako treba(posle vise uzastopnih instalacija otvara video zapise ali ne sve)
adbloc neradi(prvi putkada sam ga instalirao radio dobro)
dali ima nekog leka za njega ili da ga zaboravim
hvala
 
Maxton sam instalirao(nekoliko puta i taman sam naucio da ga koristimkada je nastao problem.
posle ponovnog dizanja sistema(ubio sam ga sa linuksom)i nove instalacije Maxton on se pojavio potpuno opremljen starim postavkama ali sa dosta izgubljenih funkcija
:odvajanje video prozora(gledas video i koristis drugu stranu za drugi rad ili video)preuzimanje video zapisa,adobe fles plejer neradi kako treba(posle vise uzastopnih instalacija otvara video zapise ali ne sve)
adbloc neradi(prvi putkada sam ga instalirao radio dobro)
dali ima nekog leka za njega ili da ga zaboravim
hvala

Deinstaliraj ga sa Your Uninstaller, restartuj računar i ponovo ga instaliraj
 
probao sam to ponovo(dosad samo nisam restartovao)i ponovo je bilo isto
ali u nastavku mog cackanja po njemu pojavila se ponuda "vrati osnovna podesavanja"
i sve radi izgleda da sam ja svoim cackanjem nesto pomeso
on svoje postavke izgleda cuva na mrezi jer mi se uvek vraco sa svim stavkama sto sam ja upisao(cak i lozinke)
hvala
 
i hrom i mahton mi rade sporo kao kad prepunim memoriju pa onda moram da ispraznim istoriju ili da proteram kliner
samo su efekti toga sve kraci
dali moze da mu se isprazni memorija na mrezi jer mi se cini da ona pravi problem
 

Back
Top