najbolja predigra?

M

Musko

Gost
Za devojke,zene:koja je najbolja predigra za vas ,tj sta vas najvise pali pre konkretnog sexa( pocev od atmosfere pa...)?

Za muskarce: koji je vas specijalitet,kako palite ribe (sem alkoholom ,naravno) ?
 
Musko:
Za devojke,zene:koja je najbolja predigra za vas ,tj sta vas najvise pali pre konkretnog sexa( pocev od atmosfere pa...)?

Za muskarce: koji je vas specijalitet,kako palite ribe (sem alkoholom ,naravno) ?

Ja sam u skoli nesto propustio... Kako se ribe pale alkoholom :shock: :?:
I sta da radim s njom kad je spalim :?: A mozda je bolji benzin :idea:
Pitaj Lensa - iam iskustva i sa ccumurom :wink:
 
Musko:
Za devojke,zene:koja je najbolja predigra za vas ,tj sta vas najvise pali pre konkretnog sexa( pocev od atmosfere pa...)?

Za muskarce: koji je vas specijalitet,kako palite ribe (sem alkoholom ,naravno) ?

Zamracena prostorija, hladnjikava (a ja vruca:), muzikica (screen saver monitora blinka u pozadini:)... osecam miris kozze mog dragog...
masaza stopala je za mene idealna predigra, posebno kad mi napipa moju 'personalnu' g tacku na stopalcetu... pa josh kad je licne..pa tu negde bi i ulje moglo da se nadje...mozda nekom zvuci ovo smeshno..:)
posle vec sve dodje samo po sebi...
eto,to je samo jedna od kombinacija...
alkohol izbegavam sad kad su ovakve vrucine.. opijem se od atmosfere...
:twisted:
 
Najbolja predigra... Hm... Da vidim...
Volim kada osetim dah pored mogu uveta i kad mi sapuce nije bitno sta (moze da prenosi utakmicu samo da cujem ono suskanje i disanje...), volim poljupce od vrata niz kicmu, volim da osetim ruke kako prate poljupce. Bitan mi je miris... Veoma bitan. I kontakt ocima.
Nije mi toliko bitno da li je dan ili noc. Mada volim kada je soba u mraku i osvetljavaju je ulicne svetiljke.
Alkohol me ne pali. Dobra lagana muzika je cudotvornija.
 
Princeza:
Najbolja predigra... Hm... Da vidim...
Volim kada osetim dah pored mogu uveta i kad mi sapuce nije bitno sta (moze da prenosi utakmicu samo da cujem ono suskanje i disanje...), volim poljupce od vrata niz kicmu, volim da osetim ruke kako prate poljupce. Bitan mi je miris... Veoma bitan. I kontakt ocima.
Nije mi toliko bitno da li je dan ili noc. Mada volim kada je soba u mraku i osvetljavaju je ulicne svetiljke.
Alkohol me ne pali. Dobra lagana muzika je cudotvornija.

Cekaj bre, nesto mi nije jasno... :D
 
Mako:
Princeza:
Najbolja predigra... Hm... Da vidim...
Volim kada osetim dah pored mogu uveta i kad mi sapuce nije bitno sta (moze da prenosi utakmicu samo da cujem ono suskanje i disanje...), volim poljupce od vrata niz kicmu, volim da osetim ruke kako prate poljupce. Bitan mi je miris... Veoma bitan. I kontakt ocima.
Nije mi toliko bitno da li je dan ili noc. Mada volim kada je soba u mraku i osvetljavaju je ulicne svetiljke.
Alkohol me ne pali. Dobra lagana muzika je cudotvornija.

Cekaj bre, nesto mi nije jasno... :D

Dobro de ne cepidlaci. :D Mora nekad da se okrene i da me poljubi, pa me tad pogleda... Necu valjda da do detalja da opisujem kako volim da to ide? :wink: Samo nabrajam!
 
Princeza:
Mako:
Ma sala mala... :D
Ma znam... Kako to rade Grci? Da li si se raspitao? Da cujemo medjunarodna iskustva!

Mogu vam reci da ovim grcima nije lako, sve devojke su nesto namrstene, nije mi uopste jasno zasto, sve imaju face u stilu, ako mi pridjes, prebicu te...
Ko da su neke ribe, a sve su zdepaste i dlakave...

Bas mi je zao ovih grka, kad bi znali sta ima u bg, odmah bi se preselili...

A predigra ? Pa pretpostavljam da ih ribe mlate dok se ne zadovolje... :D
 
Uuuu, mene rasplamsava isto kontakt ocima (bilo od napred ili pozadi :lol: ), volim kad vidim da me zeli :shock: ,kada mi prica sta bi mi sve radio :twisted: , onda dugi poljuoci, obavezno vraaat, uvo i stomak (my G spot), ... uh...
 

Back
Top