najbolja predigra?

O da, probudio me je ludjak jutros u 6.30 h... Sokirala sam se kad sam ga ugledala na vratima... :lol:
Em je bilo rano jutro (moje omiljeno doba dana za sex), em sam ja jedan duzi (za mene duzi) period apstinirala... Onda mozes da zamislis kako je bilo... :lol:
Sto se tebe tice, vec sam ti rekla, zatreba li ti smjestaj znas gdje ces... :wink:
 
Gazdarica:
O da, probudio me je ludjak jutros u 6.30 h... Sokirala sam se kad sam ga ugledala na vratima... :lol:
Em je bilo rano jutro (moje omiljeno doba dana za sex), em sam ja jedan duzi (za mene duzi) period apstinirala... Onda mozes da zamislis kako je bilo... :lol:
Sto se tebe tice, vec sam ti rekla, zatreba li ti smjestaj znas gdje ces... :wink:

ispricaj nam kako je bilo :)
 
Gazdarica:
O da, probudio me je ludjak jutros u 6.30 h... Sokirala sam se kad sam ga ugledala na vratima... :lol:
Em je bilo rano jutro (moje omiljeno doba dana za sex), em sam ja jedan duzi (za mene duzi) period apstinirala... Onda mozes da zamislis kako je bilo... :lol:
Sto se tebe tice, vec sam ti rekla, zatreba li ti smjestaj znas gdje ces... :wink:

Joj... Blago tebi!!!
Nema meni dolaska u BL do novembra. :cry:
A kad ce on za Bg.I to je :?:
Sad cu se ja podsetiti sta je apstinencija! I vernost! :wink:
 
E, draga moja, ne bih ti bila u kozi...
Ako ti moze pomoci, tjesi se time da ce,kad se najzad sretnete, nakon tolikog perioda uzdrzavanja od sexa, u krevetu biti pravi vatromet... :wink:
Valja ponekad i malo apstinirati... :lol:
 
Ja se ne bih slozila da je predigra u sexu bas obavezna... Da, u vecini slucajeva ona ne samo da se podrazumijeva, nego je i jedan znacajan i vrlo pozeljan, popaljujuci dio cijelog odnosa, ali sad bas da mora biti uvijek, ne mora...
Ponekad mi moze samo smetati, jer zelim da ga osjetim u sebi odmah...
 
Gazdarica:
Ja se ne bih slozila da je predigra u sexu bas obavezna... Da, u vecini slucajeva ona ne samo da se podrazumijeva, nego je i jedan znacajan i vrlo pozeljan, polajujuci dio cijelog odnosa, ali sad bas da mora biti uvijek, ne mora...
Ponekad mi moze samo smetati, jer zelim da ga osjetim u sebi odmah...

mmmmmmmmmmmmmmmm
 
Gazdarica:
Ja se ne bih slozila da je predigra u sexu bas obavezna... Da, u vecini slucajeva ona ne samo da se podrazumijeva, nego je i jedan znacajan i vrlo pozeljan, polajujuci dio cijelog odnosa, ali sad bas da mora biti uvijek, ne mora...
Ponekad mi moze samo smetati, jer zelim da ga osjetim u sebi odmah...

Definitivno. Kada je quicky u pitanju nema vremena za pradigru. :wink:
Sve zavisi od trenutka inspiracije... Moze predigra i u sred igre...
 
Princeza:
Gazdarica:
Ja se ne bih slozila da je predigra u sexu bas obavezna... Da, u vecini slucajeva ona ne samo da se podrazumijeva, nego je i jedan znacajan i vrlo pozeljan, polajujuci dio cijelog odnosa, ali sad bas da mora biti uvijek, ne mora...
Ponekad mi moze samo smetati, jer zelim da ga osjetim u sebi odmah...

Definitivno. Kada je quicky u pitanju nema vremena za pradigru. :wink:
Sve zavisi od trenutka inspiracije... Moze predigra i u sred igre...

kad igra pocne onda se mora igrati, do kraja ...
vreme ne protice unapred, barem jos ne ... treba ici napred ...u korak sa vremenom a ne vracati se
bar ja tako razmisljam ...
:roll:
 
kosmopolit:
Princeza:
Gazdarica:
Ja se ne bih slozila da je predigra u sexu bas obavezna... Da, u vecini slucajeva ona ne samo da se podrazumijeva, nego je i jedan znacajan i vrlo pozeljan, polajujuci dio cijelog odnosa, ali sad bas da mora biti uvijek, ne mora...
Ponekad mi moze samo smetati, jer zelim da ga osjetim u sebi odmah...

Definitivno. Kada je quicky u pitanju nema vremena za pradigru. :wink:
Sve zavisi od trenutka inspiracije... Moze predigra i u sred igre...

kad igra pocne onda se mora igrati, do kraja ...
vreme ne protice unapred, barem jos ne ... treba ici napred ...u korak sa vremenom a ne vracati se
bar ja tako razmisljam ...
:roll:
Sad sam se sjetila da dodam i to da treba znati i kada stati sa predigrom... Bar se meni zna desiti da se, ako predigra predugo traje, pocnem hladiti i isfuravati... Jednom me je momak tako isfurao sto nikako nije htio da prestane da lize, da sam mu na kraju rekla:"Slusaj, ili j_ebi, ili odj_ebi"... :roll:
 
JApaTI:
Musko:
Za devojke,zene:koja je najbolja predigra za vas ,tj sta vas najvise pali pre konkretnog sexa( pocev od atmosfere pa...)?

Za muskarce: koji je vas specijalitet,kako palite ribe (sem alkoholom ,naravno) ?

Ja sam u skoli nesto propustio... Kako se ribe pale alkoholom :shock: :?:
I sta da radim s njom kad je spalim :?: A mozda je bolji benzin :idea:
Pitaj Lensa - iam iskustva i sa ccumurom :wink:

:lol: :lol: :lol: :o Slazem se sa pitanjem , a da mi druze opet odemo u klupu i mene interesuje alkohol i paljevina , sto zbog radosti alkoholnih isparenja , sto zbog vaatrice koja greje dusi & telo.

Pozdrav :wink: :wink: :o
 
Salu na stranu.
Pitanje je odlicno .ja to vidim ovako:
Razlike medju polovima su ocigledne .Neki muskarci vole da devojke - zene odmah krenu da se obracunavaju sa nasim "dikom i ponosom"(veliki deo muske populacije) i raduje ih taj direktan kontakt na "prvu loptu"
Da se razumemo iznosim moje vidjenje stvari , neko se mozda i nece sloziti , ali tehnike i odnosi sa suprotnim polom su stvar kreativnosti i zanosa , tako da ako se neko ne slaze ja cu ga razumeti.
Ja mislim da devojke uzivaju kada se njihova zelja i strast lagano pokrecu i posize se tenzija od hladnog ka toplom.Mislim da zaista uzivaju kada krenete od njhovih najmanje eroticnih tacaka prema onim snaznim.
Mislim da ne vole kada na samom pocetku krenete da ih "ljustite" kao jabuku i skidate panicno komade odece(moze i to ponekad, ali pricam o onom zestokom zagrevanju)
Umesto toga treba po malo kruziti i zavlaciti se po delovima odece , ispod gacica (rubova) oko brusa i polako skidati deo po deo ali gacice na kraju tek kada osetite da se vlaznost popela na zavidan nivo, sto cete proveriti jednim :lol: :lol: neznim dodirom i nestati odatle. :oops:
Mislim da devojke-zene vole kada kruzite oko njenih grudi kada se lagano krecete prema vrhu njihovih neznih "brda i dolina" nezno dodirnete vrhove i pomerite se ka ramenima vratu , zavucete ruke u kosu i tu ostanete neko vreme.
Lagano lutate preko njenog stomaka ili ledja , zavisi u kom je polozaju i spustate se nisko , nize , najnize, :lol: :wink: prema butinama (obavezno lutajte po unutrasnjsti istih) prema listovima , stopalima i lagano nazad ..... :!: :!: :!: :!: :roll: :shock: :shock:

Ejjjjjjjjj pa ja usao u sitne detalje ...gotov sam... :wink: ..PAUZA ! :lol: :lol: od ovog moze se rikne bre ! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :wink: :wink:
 
Stari Lisac:
Salu na stranu.
Pitanje je odlicno .ja to vidim ovako:
Razlike medju polovima su ocigledne .Neki muskarci vole da devojke - zene odmah krenu da se obracunavaju sa nasim "dikom i ponosom"(veliki deo muske populacije) i raduje ih taj direktan kontakt na "prvu loptu"
Da se razumemo iznosim moje vidjenje stvari , neko se mozda i nece sloziti , ali tehnike i odnosi sa suprotnim polom su stvar kreativnosti i zanosa , tako da ako se neko ne slaze ja cu ga razumeti.
Ja mislim da devojke uzivaju kada se njihova zelja i strast lagano pokrecu i posize se tenzija od hladnog ka toplom.Mislim da zaista uzivaju kada krenete od njhovih najmanje eroticnih tacaka prema onim snaznim.
Mislim da ne vole kada na samom pocetku krenete da ih "ljustite" kao jabuku i skidate panicno komade odece(moze i to ponekad, ali pricam o onom zestokom zagrevanju)
Umesto toga treba po malo kruziti i zavlaciti se po delovima odece , ispod gacica (rubova) oko brusa i polako skidati deo po deo ali gacice na kraju tek kada osetite da se vlaznost popela na zavidan nivo, sto cete proveriti jednim :lol: :lol: neznim dodirom i nestati odatle. :oops:
Mislim da devojke-zene vole kada kruzite oko njenih grudi kada se lagano krecete prema vrhu njihovih neznih "brda i dolina" nezno dodirnete vrhove i pomerite se ka ramenima vratu , zavucete ruke u kosu i tu ostanete neko vreme.
Lagano lutate preko njenog stomaka ili ledja , zavisi u kom je polozaju i spustate se nisko , nize , najnize, :lol: :wink: prema butinama (obavezno lutajte po unutrasnjsti istih) prema listovima , stopalima i lagano nazad ..... :!: :!: :!: :!: :roll: :shock: :shock:

Ejjjjjjjjj pa ja usao u sitne detalje ...gotov sam... :wink: ..PAUZA ! :lol: :lol: od ovog moze se rikne bre ! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :wink: :wink:

ok....i dalje mislis da to moze ovako... :lol:
dobices pricicu....ali tek za neki dan....to je KAZNA! 8)
 
Ejjjjjjjjj pa ja usao u sitne detalje ...gotov sam... :wink: ..PAUZA ! :lol: :lol: od ovog moze se rikne bre ! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :wink: :wink:[/quote]

ok....i dalje mislis da to moze ovako... :lol:
dobices pricicu....ali tek za neki dan....to je KAZNA! 8)[/quote]

LJUDI VRATILA NAM SE MEDENA :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
 

Back
Top