najbolja predigra?

Peta W.:
Auuuu..ja sam to probala dosta puta..pa nikako da pogledamo vishe od 10 min filma :lol:
..pa posle moram da se namestim tako da izvirujem u ekran s vremena na vreme..chisto da znam o chemu se radi.. :mrgreen:

Пробај неки софт порн, јер све хард кор је права глупост! Софт је прави слаткиш!!!
 
Musko:
Za devojke,zene:koja je najbolja predigra za vas ,tj sta vas najvise pali pre konkretnog sexa( pocev od atmosfere pa...)?

Za muskarce: koji je vas specijalitet,kako palite ribe (sem alkoholom ,naravno) ?

Ovako, najbolja predigra mi pochinje tako shto se lepo obuchem i nashminkam, i kad imam dovoljno vremena, tad mi predigra vrlo dugo traje.Vazno je i da je dechko ekstra obuchen i namirisan i da nam je mesto ekstra mirisno i provetreno. Ekstra je kad se prvo nadjemo negde gde ce neko da nas vidi, mushko ili zensko svejedno, shto su lepshi gledachi, bilo mushki bilo zenski, to je bolje. :D Ako se napravi takva predigra onda telesna predigra uopshte nije potrebna zato shto sam ja onda tako zapaljena da mogu i sa nogu bez skidanja.
 
PLESsitnihDEMONA:
Konkretno je napalilo snogu i bez skidanja.


:D:D

Dobro to je tebe mozda konkretno napalilo iz ove moje priche. :-D A mene konkretno napali u toj predigri prvi njegov dodir, na koji se ja raspomamim i onda skochim na njega kao machka, mada kad bolje razmislim to nije bash direktan skok ali ide vrlo brzo, na primer, nezno je ali je kratko zadrzavanje na usnama, kratko zadrzavanje nogu, ruku, na jednom mestu.Zamisli jedno nezno razdragano majmunche da ti se baci oko vrata, i da pochne da te ljubi i da te skida, takva sam ja.
 
Peta W.:
Pali me sve shto je neochekivano. kada me iznenadi nekim potezom... :)

Nezzno golicanje nosem po dekolteu, ljubljenje bradavica punim usnama ali bez jezika (dok voljena cichi ochekujucci taj konachni vlazzni i vazzni dodir), mokro ljubljenje donjeg dela ledja iznad guze (chesto tetoviran delicc), poljubac s'ledja u vrat ispod uha... : P (dok svira ili ne svira radio... : ) )
 

Back
Top