Najbesramniji postupak,

Vidiš da to uopšte nije teško biti. :D

e sad ne razumes sto sam reko, reko sam bio da je ono sto sam pomislio zbog neceg da gacice ne nosis (tvog posta, da budemo jasni) samo hypoteza, to jest, pretpostavljam... al nebitno, sad ti uveri da e to netacna, i ja sam sad ubedjen da nosis. Nebitno skroz.

Mislim da je tesko biti simpatican, jer samo je Seselj sarmantan, mislim da je lako biti antipatican kao sudija Mej. Drago mi je ako sam ti simpatican, ali nocas moje misli samo zanima kad ce prenos onoga sudjenja. I ima li nocas prenos iz Haga?
 
Lepo lepo, ŽIVELA SRBIJA ! Pogledaj na Krsti TV program, ne znam da li ima.:D

Net mi je puko maloprije!! Nisam kriv.
Htedoh da ti kazem da si i ti meni simpaticna, ali da ne mogu lepo pisati na temu na koju ti mislis da je 'crveniti se' nesto dobro. Jednostavno, to nije, to je nesto ... degenerisuce da se najgrublje izrazim, sto da ne, jer covek od 50 (gledao sam svojim ocima) recimo kad se crveni njemu se tad psiha sje.be kao da ima 5 godina pocne da se ponasa. To je gnusno, i znam i po sebi, ja samo zelim da mi se to nikad ne ponovi (da se crvenim).
 
Ja kad vidim da se neko crveni saosecam se i bude mi lose. To je gore nego neko najgore psihicko stanje, i ako svi to ne primecuju jer kratko traje. Kratko, ali dinamitno... svakako da je to cesce kod muskaraca nego kod zena, samo oni bolje kriju! Ja se vec odavno ne crvenim jer sam shvatio svasta o tom stanju sto nije tema, to jest proucio to, a ima cak i neki strucni nazivi za te oblasti kao eritrem, eritrofobija (automatski nastala fobija od crvenjenja, i ako je samo crvenjenje fobija, FOBIJA OD FOBIJE! Ko to ima taj zaista pati, jer stalno misli (cak i kad se ne crveni) o tome, i tako dalje, ima tu jos sto sta odvratno da se pise, sto nije za ovu temu) pa mozete pogledati na internetu sta psihijatri ili strucnjaci (razne vrste skola psihoterapeutskih) vele o tome, kao i laici. To je odvratno psihicko stanje... to je klasican napad histerije, i to tezak.
 
Bas zato sto moraju da se kriju i sto se vise stide toga im je i gore. (U poredjenju sa time za devojke koje to, one nekad i zele, ali ne mogu da to izazovu! pa onda se nerviraju sto se ne zacrvene (nekad) pa ih je sramota sto se ne crvene a ne raguju drugacije jer su ocekivale da ce se zacrveniti, pa im je izostala reakcija na nesto za sta imaju prisilu unutrasnju da pokazu stid?!)
 
Poslednja izmena:
Net mi je puko maloprije!! Nisam kriv.
Htedoh da ti kazem da si i ti meni simpaticna, ali da ne mogu lepo pisati na temu na koju ti mislis da je 'crveniti se' nesto dobro. Jednostavno, to nije, to je nesto ... degenerisuce da se najgrublje izrazim, sto da ne, jer covek od 50 (gledao sam svojim ocima) recimo kad se crveni njemu se tad psiha sje.be kao da ima 5 godina pocne da se ponasa. To je gnusno, i znam i po sebi, ja samo zelim da mi se to nikad ne ponovi (da se crvenim).

Pa ko ti kaže da je dobro?!

Upravo sam dala dve mogućnosti:
1.) kada pocrveniš od nečijeg postupka, tebi bude neprijatno koliko je degutantno :rumenko: i
2.) kada pocrveniš zbog nečije simpatične drskosti :cmok:

U okviru toga sam želela da vidimo šta je za koga bilo bestidno, a degutantno, a šta ga je šarmiralo, a bilo bestidno.
 
Obicno devojke zbog simpaticne drskosti ne crvene, vec uzdisu. I naprave neko cudno stiskanje usana (gornjih:)) tako da ta reakcija sama po sebi i lici na verbalan narodni opis toga: "progutati nesto". Ako gledate kako izgledate i sta radite kad progutate nesto nesazvakano to je bas takav gest. Cak i posle toga sledi uzdah.
 
Obicno devojke zbog simpaticne drskosti ne crvene, vec uzdisu. I naprave neko cudno stiskanje usana (gornjih:)) tako da ta reakcija sama po sebi i lici na verbalan narodni opis toga: "progutati nesto". Ako gledate kako izgledate i sta radite kad progutate nesto nesazvakano to je bas takav gest. Cak i posle toga sledi uzdah.

To je onda pod jedan.
Morate da otkrijete (muškarci), šta je kome simpatično drsko (besramno).
 
Bestidno a opravdano i razlozno i moralno je kad zena natera da priznam da nesto na njoj gledam ili o njoj mislim, jer to moze i da dokaze, i ona ima (UKOLIKO SE OSECA ZASLUZNOM TOGA DA JOJ JA PRIZNAM ZELJE ILI POGLEDE ILI STRASTI ILI NAMERE) potpuno moralno pravo da tako tek od jednom bestidno kaze "ti mene gledas tu"... jos bestidnije i jos opravdanije i moralnije i surovije u isto vreme je kad me drugarica od na primer moje devojke priznanje natera da o tome kako ja nju zelim dam. Svaka drugarica moje cure koja se oblaci u crno ili kojoj bi ova rekla da se ja palim na zene u crnom bi mogla da drsko i bez ostatka dokaze da se ja palim na nju, pa se recimo nekad moze desiti da me neka natera da pred devojkom svojom to priznam.
To je tako bestidno, ali tako simpaticno...
Recimo, moze onda biti bestidno kad zene dokazuju pred nekim kako imaju neku erotsku silu kojom uticu na mene, tako sto bi me pozvale prvo nekim suvim glasom pa ja nebi odma doso, a kasnije nekim "vlaznim" dje bi ja odma ostavio sve i doso da odnesem saksiju onu tamo u drugu sobu i ako je saksija bestidno teska. Recimo, ja nikad ne dolazim kad me neko zove dok ne kaze sto oce, al kad zena napravi onaj glas... kako da objasnim, i ja dotrcim, tad svi vide da je ona to namerno uradila recimo da ispadne kao "Evo dokaza da se on na mene pali mali". To je primer to za saksiju, al mislim da mi se jednom bas tako nesto desilo.
Et to su neke bestidne a romanticne stvari.
Ili kad kaze da oce na nudisticku a cura mi je. To se nije desilo, al da mi trazi tako da je vodim to bi bilo bestidno mozda... eto toliko primera.
 
Što se tiče tog crvenjenja o kome si pisao, mislim da kada bi te osobe znale koliko je to simpatično, nikada se ne bi stidele toga.:D

Crvenjenje na ovoj temi je u prenosnom značenju. Znam da znate.

Meni crvenjenje ne samo da nije simpaticno nego sazaljevam svakoga kome se desi u ... cak i pokusavam da pomognem i obavezno trazim da mi prica sto je bio san te noci posto ocu da imam zbirku snova ljudi koji se crvene danas, sta su tu noc sanjali, al to trazim odma da mi zapise sutra i da. Ha, ja skupljam snove dje se ja ili neko drugi dan pre sna crvenio, imam zbirku:mrgreen:
 
Кад ми је тражила да јој кажем да хоћу да будемо у вези да бисмо водили љубав...
А ми само у доњем вешу...
Није ме шармирала, а нисам ни поцрвенео.
Али, много ме је изнервирала кад сам јој рекао да нећу, а она мени да не знам шта пропуштам...
На то сам устао, пољубио је у чело, обукао се и изашао у ноћ...
Никад се нисам вратио...
 
Кад ми је тражила да јој кажем да хоћу да будемо у вези да бисмо водили љубав...
А ми само у доњем вешу...
Није ме шармирала, а нисам ни поцрвенео.
Али, много ме је изнервирала кад сам јој рекао да нећу, а она мени да не знам шта пропуштам...
На то сам устао, пољубио је у чело, обукао се и изашао у ноћ...
Никад се нисам вратио...

:super: :rotf: :rotf:

Drugi put kaži oću :D
 
žene ili muškarca na koji ste naišli, bilo u svojoj vezi ili nevezano za vas:

1.) zbog koga ste i vi pocrveneli, :rumenko:

i/ili

2.) najbesramniji postupak koji vas je šarmirao.:cmok:


1.jedan me muvao dok sam sedela pored decka. a oni se poznaju. na najkurrvinskiji moguci nacin. pocrvenela jesam ali od uvrede prema mom decku, od besa. oterala sam u ******.
2.kad nisam htela, posle jedne svadje, d aga pustim u gajbu. posle mnogo zvonjenja, jednostavno je usao kroz prozor :rotf: koja budala :D

ps. nemam pojma da li sam odgovorila na temu.
 

Back
Top