Национално окупљање: Двери и Заветници предали листу за изборе број 4 (Видео)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ebiga tihi, rifke je u pravu, zavetnici i dveri su sjebali ceo dogovor oko jedne desničarske liste... u stvari zavetnici, a onaj boško se drži milice ko pijan plota...trebao je da priđe milošu i voji i onda bi to bila desničarska opozicija za respekt...ovako ispao je sisa, a milica izdajnik
Znaci da primio i on dobru lovu.
 
ne nego ja tebi treba da nacrtam zato što lupaš gluposti
da bi se koalicija razbila kao što kažeš ona treba da postoji
nikakva koalicija o kojoj sanjaš nije razbijena zato što nije ni postojala
nauči šta je koalicija, kako se pravi..
bili su pregovori oko stvaranja koalicije ali na kraju se nisu dogovorili.. dakle koalicija nikada nije napravljena
valjda si skontao jbt ta salama iz sendviča te malo usporava :D
Razbili su stvaranje potencijalne koalicije sto ide u korist direktno vucicu.
 
Razbili su stvaranje potencijalne koalicije sto ide u korist direktno vucicu.
nisu hteli sa Đilasom posle izbora
dakle nisu razbili koaliciju...velika razlika..
kad se nešto dogovoriš, stvoriš pa onda rasturiš to je jedno kad se ništa nisi ni dogovorio niti stvorio nisi ništa ni razbio..
 
ma kakav Đilas bre.. ko ga jbe
Đilas je zlo. Zato je poslednja koalicija nakon izbora i razbijena, zbog njega i sličnih.
I baš zbog toga smo se svi nadli taj neostvarenoj nacionalnoj koaliciji, ali smo videli kakvu su glupost (za nas građane) uradili Zavetnici i Dveri. Ali sam siguran da su oni sami dobro prošli u toj razmeni.
 
Đilas je zlo. Zato je poslednja koalicija nakon izbora i razbijena, zbog njega i sličnih.
I baš zbog toga smo se svi nadli taj neostvarenoj nacionalnoj koaliciji, ali smo videli kakvu su glupost (za nas građane) uradili Zavetnici i Dveri. Ali sam siguran da su oni sami dobro prošli u toj razmeni.
kmek :D parizer!
 
170468_milica-zavetnica-4-830x0-1000x0_orig.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top