U koje doba dana izlazite na izbore?

• Pre deset ujutru

glasova: 3 18,8%
  • Od deset do podneva

glasova: 1 6,3%
  • Od podneva do dva posle podne

glasova: 2 12,5%
  • Od dva posle podne do cetiri posle podne

• Od cetiri do sest posle podne

glasova: 0 0,0%
  • Od sest posle podne do pred kraj glasanja

glasova: 3 18,8%
  • Odmah na pocetku

• Pola sata pre kraja

• Kad stignem,imam obaveze

• Ne desava se kod mene

glasova: 5 31,3%

• Ukupno glasova
    16

Zauz

Buduća legenda
Poruka
38.630
https://www.021.rs/story/Info/Srbij...a-i-izmedju-kojih-opcija-gradjani-biraju.html

Dobro jutro forumasima i forumasicama ovog pdf~a uvek ornim za rasplamsale diskusije,borbe misljenja,varnicenja oko razlicitih stavova koji nekada predju u nesto zesce obracune te se trebaju malo umiriti.Lepo je onaj covek rekao da niko nije anoniman te budite pristojni te fini u odgovorima ako je to ikako moguce,hvala lepo.

Ovaj put su izbori za vreme kalendarskog proleca a nedelja je crveno slovo.Ne rade se teski poslovi a oni koji su druge vere opet vole da odmore jer je vikend.Oni koji nisu u veri opet imaju svoje stavove al' vikend se najcesce koristi za odmor.

Kad se u subotu zagine do ranih jutarnjih sati negde u izlasku ili gledanjem nekih serija,filmova spava se do kasnog posle podneva jer je tad glasanje.
Opet,postoje ranoranioci kao i oni sto cekaju posle podne da bi bila manja guzva.
Neki ciljano biraju vreme oko tri ili cetiri posle podne a neke nervira saobracaj.
Kad stignu i nadju parking onda odu,
uz put im pritisak skoci samo tako.
Neki lagano odu da se prosetaju i daju glas.

Ako glasam, pošto godinama ne glasam to je pre kraj.
Sad hajde malo da se zezam bez dr Miroljuba Petrovića.
Glasam za jediničare i "zamalo ponavljače" svoje i mlađih generacija koji se kanda osećaju buntovnicima.
Znate šta mi se nije svidelo i već vidim koliko je sati?
Jedina sam se na skupu prekrstila za kraj nacionalne himne.
Za himnu sam ustala, naravno, kad ono kasnije... ustaju ljudi da se poklone ovim jediničarima, a ja jedina sedim. POKLONICI! :( Možda odem u brdo na dan glasanja

Poslednja izmena:
Glasam samo kad vidim kvalitetnu ponudu koja može da dovede do promena, što sad u ovom slučaju nije slučaj ;)

Ne izlazim na sprdnju od izbora i sprdnju od razjedinjene opozicije koja pristaje na mrvice i ponižavanje. To je samo glas za Vučića, udaljavanje od promena i bio bih magarac ako bi tako radio. Bolje iskoristiti dan pametnije.

A kad izlazim, onda je to uglavnom posle podne. Gledam da spojim sa nekim drugim aktivnostima pa pre ili posle.

До подне спаваш...е ленштино једна! :D

images-1.jpg

Ми идемо сви породично. Увек заједнички дајемо Допринос Србији и Србском Напретку!
Meni je žao što ne mogu s roditeljima (oni su SDP-njare) ili užom rodbinom (DP hiper-U-staški crnokošuljaši).
Ovako da su svi oni HDZ-ovci, mogli bi ujutro svečano odjeveni otići glasati, nakon toga na svetu misu i potom u neki dobar restoran na obiteljski ručak.
Iskreno, zavidim tebi i tvojoj obitelji koji ste svi na ispravnim koordinatama političkog kompasa.

Meni je žao što ne mogu s roditeljima (oni su SDP-njare) ili užom rodbinom (DP hiper-U-staški crnokošuljaši).
Ovako da su svi oni HDZ-ovci, mogli bi ujutro svečano odjeveni otići glasati, nakon toga na svetu misu i potom u neki dobar restoran na obiteljski ručak.
Iskreno, zavidim tebi i tvojoj obitelji koji ste svi na ispravnim koordinatama političkog kompasa.
Тетка, теча и сестре су на погрешном путу, али они не живе са нама.
Ми у кући (ја, мајка, отац, деда, баба и брат) смо на Исправној Страни. И гласамо заједно. Сем брата, он понекад не пође са нама. Али, опет и он увек гласа за Исправну Опцију!

Back