Na pregled pre sex-a ili ne?

I posle tog sarana proda na pijaci i larva se otkotrlja,a macka pojede i posle pet dana lize sape i trlja cmar po fotelji i neka maserka sedne u ru fotelju i pipala to sve,pa grickala nokte.Posle 8 dana masirala nekog biznismena i posle on i ne zna da ima podstanare jer mu stomak debeo,ali utripuje da mrsavi od 'masaze' , pa udari zesce,a zenu povremeno odradi,ali dovoljno da joj prenese gliste i kese gnojave pocnu joj na sisi rasti ..... eto , pijace su opoasne/
 
I posle tog sarana proda na pijaci i larva se otkotrlja,a macka pojede i posle pet dana lize sape i trlja cmar po fotelji i neka maserka sedne u ru fotelju i pipala to sve,pa grickala nokte.Posle 8 dana masirala nekog biznismena i posle on i ne zna da ima podstanare jer mu stomak debeo,ali utripuje da mrsavi od 'masaze' , pa udari zesce,a zenu povremeno odradi,ali dovoljno da joj prenese gliste i kese gnojave pocnu joj na sisi rasti ..... eto , pijace su opoasne/

cu 'd umrem:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
I posle tog sarana proda na pijaci i larva se otkotrlja,a macka pojede i posle pet dana lize sape i trlja cmar po fotelji i neka maserka sedne u ru fotelju i pipala to sve,pa grickala nokte.Posle 8 dana masirala nekog biznismena i posle on i ne zna da ima podstanare jer mu stomak debeo,ali utripuje da mrsavi od 'masaze' , pa udari zesce,a zenu povremeno odradi,ali dovoljno da joj prenese gliste i kese gnojave pocnu joj na sisi rasti ..... eto , pijace su opoasne/

Aaaaaa, pa nece me zena vise naterati da idem na pijacu.
A, ne ne..
:roll:
 
evo gde sam ako jos jednom udjem u gsp...od sada samo taxi...nego ne ynma da li da ipak odem kod zubara?ili kod ginekologa?sad sam opet zbunjena...
nema ti spasa.....raspasces se u svakom slucaju...mozda i od tog sharana,maserke,biznismena ili neceg levog...
Milsim da je najbolje da se preventivno zamonasis :p
Al' pre toga jedno okupljanje nakon koga cemo svi da se poraspadamo i da na forumu nastupi smena generacija.

vazi.dolazim sa maskom na licu,hirurskim rukavicama (duplim) i u zastitnom odelu;)
 
Evo da ,sada sam se setila ,podsetila me Lusy ... U srednjoj skoli moja razredna stalno dolazila sa nekim cudnim dlacicama medju zubima. ... a direktor imao po sakou neke crvene lokne.Bolje biti bez dlaka.Nekako sve sklizne lakse.I krivica i dokazi,a i larve.A mislim da macke treebamo na tusiranje poslati...
 

Back
Top