Na kojim koncertima ste sve bili ?

Bila sam na svim koncertima. I ici cu na sve koncerte. Koncerti sa najvise ljudi na kojima sam bila su u Bugarskoj 1987. Brenin koncert, kada je sisla helikopterom i na Uscu prosle godine na Cecinom koncertu. I kod Sinana na Tasu je bilo jako, jako dobro. 8-)

@idol... I ja sam bila na Live 8, Live Aid 1985, cak sam ih i organizovala, mada je ideja za Live Aid potekla od mene. 8-)
 
macak willy:
Zadnji na kom sam bio je bio koncert Duran Durana na sajmu.Bilo je oko 20.000 ljudi otprilike(po nekoj mojoj slobodnoj proceni).
Je je napokon neko ko je bio na DD :razz: Ja sam bila na 4 koncerta do sad sve ukupno ali kada me neko pita za najbolji,najveci....Uvek kazem DD.Jedva cekam da opet dodju :lol: Inace najvise sam zalila za francima i civsima,ali kad sam u depresiji uvek se setim 17.oktobra na sajmu :grin:
 
Sweet_Jane:
@Sik
aaajjjdddeeee :p

Ma nie to... uglavnomsam najviše bio na koncertima domaćih bendova... štaga znam, ajzbrn, ortodoksi, partibrejkersi, sanšajn, alogija, (kako zaboravih) Čorbu... tamo-vamo... a štae to u poređenju stim štosam propustio... odakleda počnem... gardijane... izgledami daću i drugi put... soulflaj, pa propuštam vu teng, pamise baš išlo ina mašinhed, paaa... otkud znam...
 
CobRa-SiC-:
Ma nie to... uglavnomsam najviše bio na koncertima domaćih bendova... štaga znam, ajzbrn, ortodoksi, partibrejkersi, sanšajn, alogija, (kako zaboravih) Čorbu... tamo-vamo... a štae to u poređenju stim štosam propustio... odakleda počnem... gardijane... izgledami daću i drugi put... soulflaj, pa propuštam vu teng, pamise baš išlo ina mašinhed, paaa... otkud znam...

a malo narodnjaci? 8-)
 
na zalost, bijelo dugme na hipodromu (nismo nista culi), bilo je sanse da bude veliki koncert, ovako je samo bilo puno ljudi (zvuk je bio bruka i sramota)
kod nas:
talking heads (pre oko 100 godina :wink: )
sting
duran duran
deep purple
madredeus, leb i sol, suzanne vega (seca li se neko nje?)
a od stranih (boljih)
peter gabriel (davne '93)
duran duran (davne 94, mislim)
bryan ferry (davne '99)
david gilmour (ne tako davne 2006)

a jos se mislim da li da idem na rolling stones.....
 
Comfortably Dumb:
na zalost, bijelo dugme na hipodromu (nismo nista culi), bilo je sanse da bude veliki koncert, ovako je samo bilo puno ljudi (zvuk je bio bruka i sramota)
kod nas:
talking heads (pre oko 100 godina :wink: )
sting
duran duran
deep purple
madredeus, leb i sol, suzanne vega (seca li se neko nje?)
a od stranih (boljih)
peter gabriel (davne '93)
duran duran (davne 94, mislim)
bryan ferry (davne '99)
david gilmour (ne tako davne 2006)

a jos se mislim da li da idem na rolling stones.....
E a ne kapiram bila sai na dd sad na sajmu a gde si bila 94-te?
 
Comfortably Dumb:
na zalost, bijelo dugme na hipodromu (nismo nista culi), bilo je sanse da bude veliki koncert, ovako je samo bilo puno ljudi (zvuk je bio bruka i sramota)
kod nas:
talking heads (pre oko 100 godina :wink: )
sting
duran duran
deep purple
madredeus, leb i sol, suzanne vega (seca li se neko nje?)
a od stranih (boljih)
peter gabriel (davne '93)
duran duran (davne 94, mislim)
bryan ferry (davne '99)
david gilmour (ne tako davne 2006)

a jos se mislim da li da idem na rolling stones.....
E a ne kapiram bila sai na dd sad na sajmu a gde si bila 94-te?
 
Da izvini sad sam i ja provalila sta sam lupila :oops: Znas svaki dan idem na njihov sajt pa sam malo pomesala(malo vise)sve koncerte.Samo ne znam kako je mom inteligentnom mozgu palo na pamet da odvali da ide na LIve Earth :roll: Do duse karte koje sam narucila i ovako nisam uopste videla
 

Back
Top