На аеродрому у Подгорици заробљено 1.500 путника

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
Око 1.500 путника на подгоричком аеродрому, који је затворен од јутрос због снега, чека отварање те ваздушне луке.

Од јутрос су отказана 22 лета. Аеродром је био отворен на сат времена када су слетели авиони из Приштине, Скопља и Ниша, док је једини одлазак био лет ЈАТ-овог авиона за Београд.

Авиосаобраћај паралисало је пар центиметара снега који је током дана пао у Подгорици.

Из Монтенегроерлајнза је најављено да ће њихови авиони највероватније полетјети вечерас, а ако се то не деси, за путнике те компаније обезбеђено је преноћиште у хотелима.

http://www.politika.rs/vesti/najnov...-u-Podgorici-zarobljeno-1_500-putnika.sr.html

Lenji Crnogorci,ne postoje ljudi i mehanizacija da čiste sneg.Čudi me da nisu podelili lopate putnicima i naterali ih da se zahvale što su došli u rupu zvanu Crna Gora.:mrgreen::hahaha:
 
Око 1.500 путника на подгоричком аеродрому, који је затворен од јутрос због снега, чека отварање те ваздушне луке.

Од јутрос су отказана 22 лета. Аеродром је био отворен на сат времена када су слетели авиони из Приштине, Скопља и Ниша, док је једини одлазак био лет ЈАТ-овог авиона за Београд.

Авиосаобраћај паралисало је пар центиметара снега који је током дана пао у Подгорици.

Из Монтенегроерлајнза је најављено да ће њихови авиони највероватније полетјети вечерас, а ако се то не деси, за путнике те компаније обезбеђено је преноћиште у хотелима.

http://www.politika.rs/vesti/najnov...-u-Podgorici-zarobljeno-1_500-putnika.sr.html

Lenji Crnogorci,ne postoje ljudi i mehanizacija da čiste sneg.Čudi me da nisu podelili lopate putnicima i naterali ih da se zahvale što su došli u rupu zvanu Crna Gora.:mrgreen::hahaha:
Ne zajebavaj druge ako si jos gori od njih.
 
Stvarno je ovog puta katastrofa. Kad je pao prvi snijeg bili su dobro pripremljeni, očistili puteve, sve sredili... Ovaj put kroz grad mislim da nema očišćene ulice, do Žabljaka loše očišćeno, zaglavljuju se mozgovi koji su krenuli tamo sa BMW-ovima, srećom pa vozim terenca pa sam prošao bez problema... Katastrofa
Autoputevi manje više.Ni kod nas nije bolje.Ali ovih par centimetara snega na pisti je bruka.
 
Kako onda imaju veci GDP od nas i vece plate? Nemas ti pojma o zivotu,znas ti koliko se podgorica izgradila za zadnje 2-3 godine ,izgradilo se vise 20 puta nego u celij srbiji u zadnji 10 godina.

Ne lupaj,izgradilo se vise nego ranije,Podgorice se dosta izgradila i 97,98,02' itd.

Poenta je sto u se u manjim mestima nova gradnja itekako primeti.
 
Око 1.500 путника на подгоричком аеродрому, који је затворен од јутрос због снега, чека отварање те ваздушне луке.

Од јутрос су отказана 22 лета. Аеродром је био отворен на сат времена када су слетели авиони из Приштине, Скопља и Ниша, док је једини одлазак био лет ЈАТ-овог авиона за Београд.

Авиосаобраћај паралисало је пар центиметара снега који је током дана пао у Подгорици.

Из Монтенегроерлајнза је најављено да ће њихови авиони највероватније полетјети вечерас, а ако се то не деси, за путнике те компаније обезбеђено је преноћиште у хотелима.

http://www.politika.rs/vesti/najnov...-u-Podgorici-zarobljeno-1_500-putnika.sr.html

Lenji Crnogorci,ne postoje ljudi i mehanizacija da čiste sneg.Čudi me da nisu podelili lopate putnicima i naterali ih da se zahvale što su došli u rupu zvanu Crna Gora.:mrgreen::hahaha:
Srbine, mani se ti Crne Gore, gldaj u svoje dvorište i sneg ispred svoje kuće. ;)
Pogledaj kako Serbi lopataju... Ubilo se.

I nemoj više takav naslov, pomislio sam da je Tadić otišao i zarobio sve srpske istinske patriote. :lol:
 
Srbine, mani se ti Crne Gore, gldaj u svoje dvorište i sneg ispred svoje kuće. ;)
Pogledaj kako Serbi lopataju... Ubilo se.

I nemoj više takav naslov, pomislio sam da je Tadić otišao i zarobio sve srpske istinske patriote. :lol:
Ovde kod mene se čisti sneg,nisam u NS gde bi čišćenje snega bilo izraz međunacionalne netrpeljivosti.
 

Back
Top