Na ADI - šta ti se radi?

каже се "играмо у пиву"
мада нераз умем како...
неможе мо дуђемо у флашу...ја бар немогу....
да проспемо пиво по терену...не могу ни то:mrgreen:
 
ona doktorka što je na teveu pričala o krpeljima? možebiti, šta bi oni znali...
ne znam šta je žena rekla, ali neće krpelj šetati po tebi 6 sati da bi ikakvo kupanje pomoglo

krpelju treba par sati da se ukopa, u tom periodu se lakše izvlači
treba mu još neko vreme dok ne počne da se hrani, tako da je tada mogućnost zaraze minimalna
ovo pišem zbog onih što se valjaju po šumici :)
u stvari, najbolje je da se, pre izleta, detaljno namažete repelentima :rumenko:
 
a gde ima da se kupi taj repelant? i sta je to uopste? a jel znate vi onu foru za pivo sto kad namazete na kosu kao da ste stavili gel? zna rikan da znate... nacitani smo svi ovde... nego, sta bi za odbojku? navlacimo nekoga da igramo u pivo il' ne? a ako neko 'oce fucu, to je jos bolje... crno-beli dres sa brojem 6 na ledjima... dok se drugi guse u prasini... dajte crevo da pokvasimo malo... ima i dece... ou, ou, ou...
 
ne znam šta je žena rekla, ali neće krpelj šetati po tebi 6 sati da bi ikakvo kupanje pomoglo

krpelju treba par sati da se ukopa, u tom periodu se lakše izvlači
treba mu još neko vreme dok ne počne da se hrani, tako da je tada mogućnost zaraze minimalna
ovo pišem zbog onih što se valjaju po šumici :)
u stvari, najbolje je da se, pre izleta, detaljno namažete repelentima :rumenko:

Vađenje zna da bude blamaža. :D Ortaku su krpelja vadili u bolnici, zakačio se ispod testisa, i hajde što su se med. sestre sjatile da gledaju izvlačenje, nego je lekar odmah provalio "evo ga... kako je mali... vidite li ga". :lol: Sestre su popadale od smeha, a ovaj moj popizdeo, hteo posle da bije lekara. :D
 
a gde ima da se kupi taj repelant? i sta je to uopste? a jel znate vi onu foru za pivo sto kad namazete na kosu kao da ste stavili gel? zna rikan da znate... nacitani smo svi ovde... nego, sta bi za odbojku? navlacimo nekoga da igramo u pivo il' ne? a ako neko 'oce fucu, to je jos bolje... crno-beli dres sa brojem 6 na ledjima... dok se drugi guse u prasini... dajte crevo da pokvasimo malo... ima i dece... ou, ou, ou...

Ne muči muku Rile, ti se namaži lubrikantom i miran si :mrgreen:
 
Meni se igra golf, ali od kada sam javna licnost ne mogu da izlazim na Adu, jer me mnogi prepoznaju, pa mi miran dan za odmor postane jako nemiran i naporan, posto me moji obozavaoci jure. Uglavnom se odmaram u privatnom ambijentu. Imam neku kucicu na Dunavu blizu Golupca i kucicu u Grckoj i Ulcinju. Tamo malo vozim skuter i lepo se provodim, mada me i tamo obozavaoci "guse". (Naravno, ne mislim da me guse, da su dosadni, taman posla.)
 

Back
Top