N A J Z A D PRAVDA !

skarfejs:





Pa nije normalno da se vise pise o presudi o Bodrumu, nego o presudi ovim ubicama,
i potvrdi da je nalogodavac za ubistvo Stambolica bio onaj satrap. :twisted:

Лепо...Правда би требало да је задовољена. Ја бих имао само једно питање за све скептике који су лапрдали по свим могућим медијима а везано је за предају Легије.

Сећа ли се ико? Мислим на мотив Легијине предаје, тј. интерпретацију многих...

Било би лепо да се бар извине, ако не да поједу оно што су до сада проср.ли.
 
Licno, nisam nista laprdao o predaji Legije, ali ako mislis na price, da se predao , zato sto je imao dil sa vlastima, a to potkrepljivao izjavama kako ima poverenja u ovu vladu, ja mislim da je to tako, idalje.

Prvo, onaj kome preti dozivotna robija se ne predaje.

Drugo , nakon sto je saznao da je Vrhovni sud potvrdio presudu od 40 godina , Gospodin ubica je divljao po celiji, trazeci da razgovara sa Radetom Bulatovicem , i Jocicem.

Vristao je ko lud, da je prevaren, i slicne stvari...........ceo zatvor se, kazu , usro.........

Mislis da je nemoguca varijanta da je Legiji neko obecao , u ime vlade, laganu kaznu , ili cak oslobadjajucu presudu. Npr, jedan od njegovih pretpostavljenih, sada u penziji , i u Rusiji, a
da su potom , obojica izvarana?????
 
skarfejs:
Licno, nisam nista laprdao o predaji Legije, ali ako mislis na price, da se predao , zato sto je imao dil sa vlastima, a to potkrepljivao izjavama kako ima poverenja u ovu vladu, ja mislim da je to tako, idalje.

Prvo, onaj kome preti dozivotna robija se ne predaje.

Drugo , nakon sto je saznao da je Vrhovni sud potvrdio presudu od 40 godina , Gospodin ubica je divljao po celiji, trazeci da razgovara sa Radetom Bulatovicem , i Jocicem.

Vristao je ko lud, da je prevaren, i slicne stvari...........ceo zatvor se, kazu , usro.........

Mislis da je nemoguca varijanta da je Legiji neko obecao , u ime vlade, laganu kaznu , ili cak oslobadjajucu presudu. Npr, jedan od njegovih pretpostavljenih, sada u penziji , i u Rusiji, a
da su potom , obojica izvarana?????

Тебе сам цитирао сасвим случајно, није се односило лично на тебе, мада видим да си и ти један од оних који и даље врте исту плочу...А у чему је проблем - осуђен је зар не? Сад, да ли му је неко нешто обећао, па га заврнуо не бих о томе. Немам те податке, искрено...Вероватно ни ти, ако ћеш признати. Свеједно, свакакве се ствари раде када су тако озбиљне игре и играчи у питању.

Зар није Чеда (или неко из ДОС-а) заврнуо Ћобу у вези Хага, па смо сви аплаудирали због тога? Проблем солвд...Тако је можда и овде било, па шта је проблем?

Од почетка се ишло са причом како је Легија Коштуничин човек, а самим тим је и Воја "налогодавац" атентата на Ђинђића, зар не? Па, кад се овај предао приче су ишле све до СФ-варијанти како ће се Легија и екипа извући из свега. Не видим да се то дешава, управо супротно. Зато и рекох да би "неки" могли мало да се замисле над оним што су причали тада...
 

Back
Top