MySpace/Facebook

Ne odnosi se moj post samo na to. Najvise se odnosi na to sto svi trpaju sto vise prijatelja samo da bi ih imali, a ne komuniciraju sa tim ljudima ili im kace neke poruke kao da ih znaju 100 god. I dalje ostajem pri svome... Nista ne moze da zameni iskren smeh i emocije kakve se jedino uzivo prenose.

Neko drugi je napisao da sam navela banalne razloge, pa za mene nisu banalni, mrzim to kad se uhvate za nesto samo jer to svi rade.

Da ne pricam o onome sto pola njih ne zna da ukuca FACEBOOK. Ako vec ne moze da se uspostavi drugaciji kontakt, prednost dajem Msn-u.

potpuno si upravo...i to sa prijateljima....
 
Milos Obradovic је написао/ла
јануар 15., 2009 у 2:39 пре подне
ja sam imao iskustva sa 93.i mogu reci da je istinito to da se u 93 naj mece,bili smo u vezi mesec dana i sve je radila,cak i u dupe da ne verujes!ali ***.otisla je u valjevo zbog skole i raskinuli smo!bedak!mada bi probao 95 sledece leto :)
o_o

О Боже драги... :roll:

Иначе, реговао сам налог ја Фејсу јуче... у року од 3 минута добио сам 8 захтева за пријатељство, а чим сам реговао налог имао сам 4 слике на профилу и избацио ми је 50-ак људи које бих могао да познајем и то неке са којима везе у животу немам (а познајем их) он је нашао да их можда познајем :neutral:
Šta sad, ti se nama hvališ koliko si popularan, ili šta? :neutral:

Људи неке од ових риба које су наводно '93, су уствари '90 и '87...
Ne čini ih ništa pametnijim, štaviše.
 
Šta sad, ti se nama hvališ koliko si popularan, ili šta? :neutral:
Наравно да не, него ми је било тотално трипозно на који начин је успео да ме повеже са тим људима. Дакле, нисам имао ниједног пријатеља, нисам оставио НИЈЕДАН податак о себи осим имена и датума рођења, са тим људима нема шансе да се нађем на сликама као ни на сликама директно ни индиректно итд... на неки начин рекао бих - болесно :confused:
 
Jojj slepci sa bezbroj albuma ...............ubila bi ih !!!

*18.rodj
*Nova Godina
*Exkurzija
*Ja
*Ja i on


...a tek iz mog odeljenja, jojjj, nose foto aparat u skolu.
I vice jedna ortakinja: "Ajde ajde da se fotkas sa mnom za fejs, za spejs..."
[fotografisala se i pored saksije :?]


A tek komentari> jedan napise nesto, a ovaj odgovara sa hvala :roll:


[nebuloza teska]
 
Jojj slepci sa bezbroj albuma ...............ubila bi ih !!!

*18.rodj
*Nova Godina
*Exkurzija
*Ja
*Ja i on


...a tek iz mog odeljenja, jojjj, nose foto aparat u skolu.
I vice jedna ortakinja: "Ajde ajde da se fotkas sa mnom za fejs, za spejs..."
[fotografisala se i pored saksije :?]


A tek komentari> jedan napise nesto, a ovaj odgovara sa hvala :roll:


[nebuloza teska]

Drugarice moja mala nisam znala da si jos na krsti...:-) A sta ti imas protiv ljudi koje drze vise albuma...mada u tim albumima koje ja imam na faceu nalazis se i ti mala moja...:-):lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Ja bih se obrisala, najozbiljnije. :lol:
Postove, profil - sve.
Postove ti mogu obrisati sve one koji se nalaze na pdf-ovima na kojima sam mod.
Ali na stranu to što neću i da ti hoćeš.
bleh.gif
 
О Боже драги... :roll:

Иначе, реговао сам налог ја Фејсу јуче... у року од 3 минута добио сам 8 захтева за пријатељство, а чим сам реговао налог имао сам 4 слике на профилу и избацио ми је 50-ак људи које бих могао да познајем и то неке са којима везе у животу немам (а познајем их) он је нашао да их можда познајем :neutral:

...i znala sam da ces otvoriti nalog na FB kad si govorio da si kategoricki protiv.
jer ja i dalje ne vidim potrebu otvaranja istog.

Od ljudi koji koriste FB sam zahtevala da mi kazu nekoliko pametnih razloga zasto bih i ja to trebala da uradim, i nisam dobila nijedan...pametan, i dalje sam protiv.
 
Ја сам ФБ налог отворио јер ми је рођак из Немачке јавио да постоји група чији су чланови моји (тј. наши) презимењаци, па сам се договорио са татом да наставим породично стабло које је он почео да ради (до '85год) и мислим да ће ово бити једна јако добра ствар што се тога тиче ;)
 
Ја сам ФБ налог отворио јер ми је рођак из Немачке јавио да постоји група чији су чланови моји (тј. наши) презимењаци, па сам се договорио са татом да наставим породично стабло које је он почео да ради (до '85год) и мислим да ће ово бити једна јако добра ствар што се тога тиче ;)

U jbte,gomili prevaranata da ispričaš porodičnu povjest z:cry:
 

Back
Top