Muzjak labradora 2g 10meseci na poklon

chupava

Početnik
Poruka
35
Picture 328.jpg
Picture 340.jpg


Iskrenim ljubiteljima poklanjam muzjaka labradora sa papirima, ocenjen, cipovan.
Pametan, dobar, obozava decu.
Kada bi ga usvojila porodica sa decom i dvoristen bilo bi savrseno.

p.s. slike su od oktobra 2011, ali i danas je lep i zdrav :)
 
Poklanjam ga iz razloga zato sto smo ceo dan van kuće.... i zato sto ga mnogo volimo....a sam je !!!!!
Znam da će krenuti napadi ..... ali može li mi neko objasniti: da li je bolje da ga poklonim nekom ko ce biti sa njim... ili
da ga mi volimo ali smo vec duze vreme odsutni od kuće od 7 do 21h?
Molim objašnjenje?

p.s. necemo kupiti štene....u stvari neću kupiti psa dok nebudem u penziji...zato sto smo toliko odsutni od kuće i ja i deca da nismo u stanju da se brinemo o njemu kako on zasluzuje!!!!
 
Poslednja izmena:
Poklanjam ga iz razloga zato sto smo ceo dan van kuće.... i zato sto ga mnogo volimo....a sam je !!!!!
Znam da će krenuti napadi ..... ali može li mi neko objasniti: da li je bolje da ga poklonim nekom ko ce biti sa njim... ili
da ga mi volimo ali smo vec duze vreme odsutni od kuće od 7 do 21h?
Molim objašnjenje?

p.s. necemo kupiti štene....u stvari neću kupiti psa dok nebudem u penziji...zato sto smo toliko odsutni od kuće i ja i deca da nismo u stanju da se brinemo o njemu kako on zasluzuje!!!!

Svidja mi se kako razmisljas.

Ja bi ga uzeo imam i dete i dvoriste i boks samo nemam psa, al sam mnogo daleko koliko vidim vi ste iz Beograda a kod nas na jugu niko nece nista dzabe da da pa i psa pa makar ga izbacili na ulicu.A mnogo je lep

Ovo mi deluje kao dobra kombinacija? Jos samo prevoz da organizujete...
 
Svidja mi se kako razmisljas.



Ovo mi deluje kao dobra kombinacija? Jos samo prevoz da organizujete...

Pa imam sve uslove, i bilo bi mu super kod mene jer imam veliko ogradjeno dvoriste, a boks bi mu sluzio samo po potrebi i za spavanje, i volimo labradore cela porodica, ali do Beograda imam 300 km, i prevoz sa putarinama bi kostao oko 8000 + maltretiranje a i veliki je pas, sa stenetom bi mozda lakse islo, a ja za 10tak hiljada mogu kod nas da kupim stene labradora sto cu i uciniti samo da malo finansijski stanem na noge, zima je mnogo se para potrosilo, a i chupava mi se nije ni obratila tako da ako je Milos 121 blize i ako se dogovore neka ga on uzme.Cudi me da se niko iz Beograda ne javlja.Pozdrav
 
Poslednja izmena:

Back
Top