Muzika i zezanje

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703


Obozavam da se zezam. Od malih nogu se zezam. Zezam se ujutru, uvece, u podne, pre rucka, posle rucka, u vreme uzine jutarnje, ali i poslepodnevne. Kada imam caj u pet sa Elizabetom i tada se zezam. Zezam se kad sam online, zezam se i kada sam offline. Zezam se kad izlazim po poznatim klubovima i kaficima, zezam se kada izlazim po nepoznatim klubovima i kaficima, a zezam se i kada ne izlazim. Zezam se i kada spavam, zezam se i kada sam budna. Zezam se i kada sam na mnogobrojnim fakultetima kada ih pohadjam, ali zezam se i kada ih ne pohadjam. Bitno je da se dobro zezam. Mama mi je rekla: “Liiizo, nemoj da se zazas?” Ja sam rekla: “Dobro, Mama, ali samo malo”, a ona je rekla: “Moze, ali nemoj puno.” Ja sam rekla: “Dobro, Mama” i otisla sam u zezanje. Mama voli kada se zezam. Svuda se zezam, samo - na forumu sam mrtva ozbiljna. To je zato sto zelim da se uklopim sa vama drugari. Naravno, najbolje zezanje je uz muziku. Sigurna sam da se tada svi dobro zezamo. Juce sam se zezala tri sata uz muziku. Bilo je super zezanje. Malo sam se zezala sa radio stanicama, pa sam se onda malo zezala sa narodnim igram, koje jako voli. Na, kraju sam se zezala sa DJ evima, zvala sam ih u emisiju i narucivala poznate pesma. Najvise volim zezanje uz muziku Sabana Bajramovica i poznate grupe “Kal”. Oni se super zezaju sa Timofejevim u njegovim talk show emisijama. Njegove emisije su super. Dodju ljudi, kazu nesto sto smo vec culi, tako da nas ne smaraju novostima, i onda neko odsvira nesto veselo i svi se super zezamo. Bas je super. Dok sam se tako juce zezala narucivala sam super pesme, razume se vesele, (najvise volim da slusam narodnu muziku, novokomponovanu, naravno), ponekad i poigram. Znate kako je noge same krenu. Preplicu, zaplicu. Pa, malo podvrisnem: Ju.ju. ju. ju.juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuiiiiiiiii. I tako se dobro zezam - neopisivo. To uglavnom i svi volimo, kada se opustimo i zezamo uz koju casicu alkohola. Zar ne? Zato volim da se zezam po ekskluzivnim zurkama po ekskluzivnim mestima. Cim cujem muziku, ja pocnem da igram i da se zezam. Drugari, da li se vi zezate? Kako se vi zezate? Da li se zezate uz muziku ili se zezate bez muzike? Recite slobodno, hajde, da se malo zezamo! 8)
 

Back
Top