muzika i 'ono'...

Stvarno, ja dobro poznajem muziku,domacu pre svega, mogu da budem di dzej, i nekad neko insistira da slusam kao znacajnu neku pesmu koju znam napamet a meni se ta pesma ne slusa ne zbog reci nego zbog toga sto sam je slusala milion puta i sto znam reci napamet. Tako isto moze mom decku da se svidja neka pesma a meni da se ne svidja i da me ne dotice jer sam je slusala hiljadu puta. Muzika moze samo za mene da bude lepa kad je sama slusam i eventualno moze da bude lepa ako je pustam kao di dzej pa onima koji je slusaju.
 
Stvarno, ja dobro poznajem muziku,domacu pre svega, mogu da budem di dzej, i nekad neko insistira da slusam kao znacajnu neku pesmu koju znam napamet a meni se ta pesma ne slusa ne zbog reci nego zbog toga sto sam je slusala milion puta i sto znam reci napamet. Tako isto moze mom decku da se svidja neka pesma a meni da se ne svidja i da me ne dotice jer sam je slusala hiljadu puta. Muzika moze samo za mene da bude lepa kad je sama slusam i eventualno moze da bude lepa ako je pustam kao di dzej pa onima koji je slusaju.

Push(t)ac muzike mozes se nazvati..dj malo teze..;)..narocito ako mislis na domacu muziku..

I koncentracija tokom sexa je vrlo bitna...:shock::lol:
 
aj sta sad znam da svi otkidate na tarmija u krevetu 8-)

inace vrlo sam osetljiva na muziku i lako postanem nervozna ako mi se muzika ne svidja :? stalno slusam nesto i bas mi je ne znam...jako bitan deo u bas svakom segmentu zivota :neutral:
pa sam onda okarakterisana kao malogradjanka sto mi je toliko bitno da delim ljubav prema muzici sa voljenom osobom :)

lenon, beshe? 70te? radiohed?
 
Stvarno, ja dobro poznajem muziku,domacu pre svega, mogu da budem di dzej, i nekad neko insistira da slusam kao znacajnu neku pesmu koju znam napamet a meni se ta pesma ne slusa ne zbog reci nego zbog toga sto sam je slusala milion puta i sto znam reci napamet. Tako isto moze mom decku da se svidja neka pesma a meni da se ne svidja i da me ne dotice jer sam je slusala hiljadu puta. Muzika moze samo za mene da bude lepa kad je sama slusam i eventualno moze da bude lepa ako je pustam kao di dzej pa onima koji je slusaju.

domacu, sadasnju? pocevsi od kad? domacu, exyu ili srbija
 
Др и мр су скраћенице које настају контракцијом и као такве немају тачку на крају.
За разлику од, рецимо, проф. која настаје суспензијом....
 
lijepa lagana strana muzika, inace sam dzigara turbo folker al kad je to u pitanju strana lupa ko po ocima!:D Urezalo mi se jedno desavanje tako prije par mjeseci kada je sve bilo kao po loju i onda krenu pjesma Six days soundtrack iz filma Tokyo drift iskreno pravo nam je legla mozda ono nije nekome nesto ali tada u tom momentu ekstra, ali i sada je volim slusati bez obzira na to!:D
 
e bas sam mislila da cete biti kreativniji na ovoj temi. jeste da nije moj izbor i da je poprilicno otrcan, ali bas sam se zacudila da bar neko nije barry white-a pomenuo:)

moj izbor bi npr. trenutno bio: mojo club neko od mnogobrojnih izdanja... to bi trebalo da bude dancefloor jazz valjda...
 

Back
Top