Muzevan

Pitanje je zašto se kaže muževan.
Jel ima veze sa muž, pa izvedeno...a znamo šta je muž..pa onda možda to znači da je neko pogodan da bude muž...
Verovatno je još jedna u nizu čovekovih ubeđenja tj predubeđenja koja sa mozgom veze nemaju...
 
Drage zene, sta za vas znaci kada za nekog muskarca kazete da je muzevan? Ima li to veze sa izgledom, stavom, ponasanjem?

ima, sa svim navedenim
o ukusima se ne raspravlja ni na tu temu, i mislim da sam Denzija ovde već negde kačila, ali to je bilo davno,pa evo njegov lik i uloga u ovom filmu, sa naglaskom da nisam rasista tj da ne mora biti crn da bi bio muževan :)
JOHNQ.jpg
 
Covek od inicijative, ne ceka savrsene uslove. Ne uporedjuje se, ne raspravlja kao neka baba. Ima svoj cilj, skrivenu strast. Postuje zene, ne nadmudruje se sa njima. Kad voli, nedvosmisleno stavi do znanja.
 
Covek od inicijative, ne ceka savrsene uslove. Ne uporedjuje se, ne raspravlja kao neka baba. Ima svoj cilj, skrivenu strast. Postuje zene, ne nadmudruje se sa njima. Kad voli, nedvosmisleno stavi do znanja.

E, ajd malo pojasni ovo boldovano.
Hoću da se napravim na muževnog baju pa mi trebaju instrukcije...
 
Поента је испоштовати саговорника и када се мишљења не подударају. Јер ако се неко расправља са оним кога не поштује значи да нема ни самопоштовања. Достојанствени људи се не наснивају до бесвести, они игноришу.
 
Поента је испоштовати саговорника и када се мишљења не подударају. Јер ако се неко расправља са оним кога не поштује значи да нема ни самопоштовања. Достојанствени људи се не наснивају до бесвести, они игноришу.

A prilikom ignorisanja moraju da izgovore ono obavezno "da draga" :kez:
 
Covek od inicijative, ne ceka savrsene uslove. Ne uporedjuje se, ne raspravlja kao neka baba. Ima svoj cilj, skrivenu strast. Postuje zene, ne nadmudruje se sa njima. Kad voli, nedvosmisleno stavi do znanja.

Znaci, da bude kako zena kaze.z:D

- - - - - - - - - -

Kako biste ocijenile covjeka koji je posvecen i uspjesan u svom poslu? Da li vam je to privlacno ili vise volite kada malo "hvata krivine" na poslu?
 
Ne koristim taj izraz...debelo bih se zarcvenula da mi kojim slucajem sleti s usana....
....zvuci neozbiljno, ne prilici zreloj zeni da romatizuje u toj meri i na taj nacin...
 
Ne koristim taj izraz...debelo bih se zarcvenula da mi kojim slucajem sleti s usana....
....zvuci neozbiljno, ne prilici zreloj zeni da romatizuje u toj meri i na taj nacin...

pa da
nego onako normalno kazes npr vidi ovog ivicu ko tetka neka...s onim debelim prsticima...
i svim prisutnim odraslim zenama odma jasno sta si htjela reci...sto ne znaci da se neka nije udala za ivicinog brata blizanca, jel...samo zna se sta je tetkasto musko...
 
pa da
nego onako normalno kazes npr vidi ovog ivicu ko tetka neka...s onim debelim prsticima...
i svim prisutnim odraslim zenama odma jasno sta si htjela reci...sto ne znaci da se neka nije udala za ivicinog brata blizanca, jel...samo zna se sta je tetkasto musko...

Ne zagledam u ivicu & co...meni da je moj dabiša po meri i meni dosta...:lol:
 
E, ajd malo pojasni ovo boldovano.
Hoću da se napravim na muževnog baju pa mi trebaju instrukcije...

Ne meri svaku rec, zna da da i primi kompliment

Znaci, da bude kako zena kaze.z:D

- - - - - - - - - -

Kako biste ocijenile covjeka koji je posvecen i uspjesan u svom poslu? Da li vam je to privlacno ili vise volite kada malo "hvata krivine" na poslu?

Treba da bude onako kako u tom trenutku oboma prija kroz medjusobno dopunjavanje a ne takmicenje.
Cenim doslednost reci i dela, ako je rezultat toga i uspeh to je dodatni plus.
 

Back
Top