MUVAM SVE , PA KOJA/KOJI PADNE !

bravo bravo klik! :D

ja skoro nikad ne muvam nikoga, a kamoli vise ljudi, posto sam baksuz i niko mi se ne svidi :D
ali nije mi nemoralno da neko pokusava da se zblizi sa vise osoba ako mu se vise osoba svidja. :D cak mi je to i normalnije nego da se fiksira samo na jednu osobu i ne odustaje od nje, ko sto ima primera.
 
dekart1973:
Ma deluješ mi kao OK osoba. :)

To je zato što dobro glumim, ali nisam uopšte...
Ali to i nije bitno.

Ceo taj koncept startovanja svega što se nalazi u vidnom polju je posledica jedne proste, a nerazrađene i nepromišljene ideje.

Osdoba koja to radi, zapravo nema ni najblažu predstavu kako da se smuva sa nekim. Jedino što zna to je da treba da izloži svoju želju. Ta osoba međutim ne zna, da sve to funkcioniše tako što jednostavno trebaš posle n pokušaja da naletiš na osobu suprotnog pola koja je u takvom stanju da joj je svejedno sa kim će tada da se do'vati. I pošto je nađe, eto završen je posao, pravilo da jedna osoba mora da pristane je upalilo. A zbog čeha, nema pojma. Kada bi znao, onda bi sa tim stavom odmah snimio osobe koje su tako raspoložene i samo njih i startovao.
 
jbt. pa gde si ti Episkope !

pa zavisi shta tacno podrazumevate pod muvanjem .... @ klik : ako momak/devojka pita tako neshto ( da l te muva,il se muvash s nekim ) ili misli da se podrazumeva da ne , znaci da mu se svidjash ,a red je da nekom kome se svidjash kazesh istinu ....
 
Ovo u temi je samo posledica animalnog (vidim neki umetnici i naučnici to zovu "doba dok srbija ne dodje do nivoa civilizacijskog" i naglašavaju da to nije posledica prelaza režima već upravo bez idejnim vodjenjem države i naroda od 2000, a ja mislim da je i jedno i drugo).

I biće još više....
Potreba da se kroz požudu koju osoba oseća od strane drugih meri kvalitet i moć osobe, a time i vrednost.
Tako ljubav više nije potrebna (a ni poželjna kategorija , jer unosi mnoge slabosti i boli), dok je strast i požuda potrebna i forsirana , jer strast jača biofiliju, ljubav prema životu, osećaj da si živ, a požuda jača osećaj vrednosti , pa povećava i samopouzdanje u svim oblastima.
Ljubav se i dalje oseća, ali je ovo ona vrsta ljubavi koju čini strast i požuda, tj ono što se nekada zvalo mladalačka zanesenost (kad udari krv u glavu, kad ujede kondrać...i još neki izrazi).

Kriterijumi izbora:
-Način nalaženja zabave
-estetika
-lične trenutne emotivne potrebe (znači partner je bilo ko otsvira note onim redom kojim je potrebno da bi se vratilo samopouzdanje , zadovoljenje)

Samo slaganje karaktera ili sadejstvo uopšte nije od interesa.
Društvena brzina razvoja takodje nebitna do izbora za brak, a tada je već dosta kasno...
Tada već počinju drugi kriterijumi....neki su toliko
 

Back
Top