MUVAM SVE , PA KOJA/KOJI PADNE !

Odjednom joj se učini da je soba uža, da vrata pređoše sa zida na zid,
oseti se svuda toplo, da se njeno nabridelo telo opušta i krvavi onako
sito. I kad on opet leže na nju, bi joj lepo sa njime, jednom, pa drugi i treći put.
- On stvarno ima tri imena - pomislila je pre no što će zaspati.
 
jastuk:
Shta mislite o ovakvom motou ?
Jel to drushtvo kakvo zelimo , drugovi i drugarice ? :lol:
Shta zhele drugovi i drugarice to neznam, ali $ta tebi toliko smeta u gornjem motou da si morala da nakuca$ 4 poruke zaredom jutros u 5 to bih voleo da znam?!

Logichno je i normalno da niko ne zeli da njegov partner muva sve(bilo koga), ali ako je osoba slobodna koji to pop i zakon njoj brane da se muva sa komarcima? :) Ko je time pogodjen i kome to mozhe da smeta pitam se ja. I to 'muvam sve' ne stoji! Ja npr. ne muvam sve nego osobe koje mi se svidjaju, a zaista nikada nisam naleteo i chuo za mu$ko/zhensko koje muva sve. Kako se zove$? :wink:
 
pa zavisi, ako je neki/neka iskompleksirana onda muvace sve pa nece im biti vazno ko padne na njihov glupi sarm, e ali kvalitetni decki i devojke ne muvaju sve i svasta od prostog razloga sto imaju zacrtane kriterijume i znaju da ne moraju da muvaju skart kako bi dosli do onog sto zele......
 
da, vidim sad temu drugarice jastuk na ZK kako joj drustvo ovde nesto ne odgovara. ali je zatvorili. temu, ne jastuk. pa se nesto osetih prozvanom da kazem koju rec.
drugarice i drugovi, moram da kazem da me LJIS svakodnevno uveseljava. ima tema koje su ozbiljne ali vise onih drugih na kojima se sita ismejem. i bas mi je ovde dobro zezanje. nisam primetila nikakvu seobu na ZK sa LJIS, na sta je jastuk svojim nemustim jezikom pokusala da ukaze.

ovo je moj graaaaaaaad, u njemu sve se znaaaaaaaaaa.......
 
dobro ne dirajte bukija , svi znamo da je on prakticno nesmuvljiv ...

a Psiho ti si mi dao ideju za temu , pa je malo cudni da postavljash pitanja ...s tim shto ja tebi ne verujem mnogo ...

@ ovi shto muvaju vishe njih : nije u redu da osoba koju muvate ne zna tacno kolike su joj shanse, a svaka konkurencija ih smanjuje ...
 
jastuk:
dobro ne dirajte bukija , svi znamo da je on prakticno nesmuvljiv ...

a Psiho ti si mi dao ideju za temu , pa je malo cudni da postavljash pitanja ...s tim shto ja tebi ne verujem mnogo ...

@ ovi shto muvaju vishe njih : nije u redu da osoba koju muvate ne zna tacno kolike su joj shanse, a svaka konkurencija ih smanjuje ...


1. Nemam pojma kako sam ti dao ideju?
2. Što se tiče verovanja.........
3. Teško ti pratim misli..skocentriši se
 
jastuk@ ovi shto muvaju vishe njih : nije u redu da osoba koju muvate ne zna tacno kolike su joj shanse:
a ti ako te muva nemoj da tvrdi$ pazar pola godine i da pita$ koji si broj, nego stisni $aku i zgrabi ga. Reci zar nije glupost da te tip koji te muva pita da li te osim njega muva jo$ 10 njih i da li bi mu ti rekla koliko te trenutno tipova moova ? Znachi ni$ta to licemerje vec zgrabi muvu :wink:
 

Back
Top