MUŠKI ŠOVINIZAM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zašto muškarac ima potrebu da bude gazda?..:lol:
Čiji gazda?

Gazda je čovek koji ima materijalna bogatstva, ako ne želi da ih deli ni sa kim
onda je sebični gazda, Kir Janja...i onda će biti usamljeni gazda...
Žena nije materijalno bogatstvo, ona je uživalac u gazdinom materijalnom bogatstvu...:mrgreen:
 
Bog je rekao da muskarac bude gazda,a zena je ona koja pravi problem,tako stoji u kamenu...tako da ces morat Njega kontaktirat po ovom pitanju :mrgreen:

i nebudi nezahvalna,dali smo rebro da vi uopce nastanete,a za Dankeschön uvaljujete nas u problem stop-nop ot tada :lol:

Zena nema nikad problem sa gazdom,jer ako je jedan sebican,drugi sigurno nece biti.zasto bi se zezala sa nekim kod koga nazebe g**a u autu od hladnoce,dok drugi zna kad treba upaliti grijanje u sicevima.

a sad begaj u kuhinju,vataj se oklagije i tijesta dok te nisam gadjao daljinskim ;)
 
Zašto muškarac ima potrebu da bude gazda?..:lol:
Čiji gazda?

Gazda je čovek koji ima materijalna bogatstva, ako ne želi da ih deli ni sa kim
onda je sebični gazda, Kir Janja...i onda će biti usamljeni gazda...
Žena nije materijalno bogatstvo, ona je uživalac u gazdinom materijalnom bogatstvu...:mrgreen:

...Barb,
materijalno bogatstvo Zene ne mjeri se jer ne podlijeze klasicnim standardima ali boluje se ako nadvlada materija Njena nad sopstvenim stisavanjima...materijalno bogatstvo muskarca moze da se otopi za tren docim Zensko nije sklono brzom otapanju i moze biti ubitacno ako počne uciti od santi leda antarticko-arktickih...volim one Zene koje vole,- da vole i od te osobine , O B O L E...da li postoje , ne znam ali cu saznati ili se necu,- zivim zvati....

P.S.
Barb, ako lazem neka me voz -Ćiro pregazi, da u mukama umirem kad se poroku emocija veoma slabo odupirem...
 
...Barb,
materijalno bogatstvo Zene ne mjeri se jer ne podlijeze klasicnim standardima ali boluje se ako nadvlada materija Njena nad sopstvenim stisavanjima...materijalno bogatstvo muskarca moze da se otopi za tren docim Zensko nije sklono brzom otapanju i moze biti ubitacno ako počne uciti od santi leda antarticko-arktickih...volim one Zene koje vole,- da vole i od te osobine , O B O L E...da li postoje , ne znam ali cu saznati ili se necu,- zivim zvati....

P.S.
Barb, ako lazem neka me voz -Ćiro pregazi, da u mukama umirem kad se poroku emocija veoma slabo odupirem...

Ja ću da te spasim..:D..jer me vozovi koji prolaze, slušaju...:lol:

Žene važe, koliko ja znam, za one koje manje troše od muškaraca...čast izuzetcima..:mrgreen:
 
muski sovinizam odlika napacenih muskaraca a ne pravih licnosti i pastuva ;)

...zasto pastuv nije napacen,,,zato sto prerijom divlja i u prazan znoj snagu trosi koja se odmah revitalizuje, njegov sovinizam je upucen samo prema vjetru i snijegu sto mu snagu ne trose...prava licnost pastuva -Sapiensa mora biti napacena i sovinizmu strana jer licnost nema vremena sovinisati poslije pravolicne upucenosti i zenskoneodsutnosti ako ima vremena da ,- vrijeme čeka.

SingindunumLejdi,
- moram reci , da ti svaka rijec zamisljenosti vrijedi samo, prava licnost i 'pastuv-Sapiens' moraju te tvoje epitete i ispijenoscu platiti a, koje neko i trenutnom 'napacenoscu' naziva...

P.S.
-zna Faraonn da je sumnjivo ovo sto je napisao ali sumnjivo bi bilo kad ne bi osjetio vragolastu Tvoju zaoku,- meine Lejdi !
 
Poslednja izmena:
...zasto pastuv nije napacen,,,zato sto prerijom divlja i u prazan znoj snagu trosi koja se odmah revitalizuje, njegov sovinizam je upucen samo prema vjetru i snijegu sto mu snagu ne trose...prava licnost pastuva -Sapiensa mora biti napacena i sovinizmu strana jer licnost nema vremena sovinisati poslije pravolicne upucenosti i zenskoneodsutnosti ako ima vremena da ,- vrijeme čeka.

SingindunumLejdi,
- moram reci , da ti svaka rijec zamisljenosti vrijedi samo, prava licnost i 'pastuv-Sapiens' moraju te tvoje epitete i ispijenoscu platiti a, koje neko i trenutnom 'napacenoscu' naziva...

P.S.
-zna Faraonn da je sumnjivo ovo sto je napisao ali sumnjivo bi bilo kad nebih osjetio vragolastu Tvoju zaoku,- meine Lejdi !

Znamo i mi da vi znate da je sumnjivo ono sto je gore napisano. :cistinaocare::lol:
 
...šovinizme
od korektnosti
gornja si stepenica
najteže š i z m e ...


Osudjujem,

-Mi , faraonn Tumnopoteh
prihvatamo samoosudu
i sopstvenu zabludu
da sovinizam znaju
sta je
samo oni koji su To
I zato Faraonn priznaje
zapadanje u zamku
i povukuje svaku svoju
izrečenicu
stavku po stavku

P.S.
....šovinizam je boljka naizmjenična
nepoznatog porijekla
i ničemu slična
svako ima njegove napade
ali se razlikujemo
kako pojedinačno odgovaramo
na te, LJUDSKE JADE...
 
Pričam ja, pričam..evo, već 200-ta strana nailazi, da je to boljka velika, ali niko mi ne veruje..:lol:

Postoji muški šovinizam koji je očigledniji a postoji i ženski šovinizam koji je sofisticiraniji..
I jedna i druga vrsta ne valja..mada, muški šovinizam više boli..:mrgreen:

Da se nasmejemo malo..:D

Majstor u kući

Neke žene imaju zaista veliku sreću da imaju partnera koji se može nazvati majstorom. To ih spašava od besomučnog čekanja i moljakanja komšija, prijatelja i kvalifikovanih majstora da dođu i poprave neku sitnicu.

Ž:Ljubavi, popravi česmu u kupatilu, curi kao luda
(On dolazi staje pored česme)
M:Daj mi klješta
(Žena odlazi i kopa po alatu)
Ž:Jel' ova?
M:Ma ne ta, papagajke bre
Ž:Ova?
M:Aj' može i ta (kako bre ne znaš ***!?)
M:Daj mi cigare
Ž:Stižu
M:E da, odvrni osigurač, ne volim da ima struje u kupatilu dok radim
(Žena uzima stolicu na nju stavlja šamlicu i penje se da odvrne osigurač)
M:Da ne znaš možda gde je kučina?
(žena opet kopa po alatu)
M: To je malo
(žena opet kopa po alatu)
Ž:Jel' ovo dovoljno?
M: Aj biće valjda, nađi mi i gumice
Ž: Kakve gumice?
M: Aman bre jel' moram sve sam, majku mu! One s rupom
Ž: aha, ok
(žena opet kopa po alatu)
Ž:Ove?
M: Aaaa ***, zar ne vidiš da su te neke dronjave, nađi nove
(žena opet kopa po alatu)
Ž:Ove?
M: Ajd, moći će valjda
Voda prska po celom kupatilu
M: Ma ti nisi normalna isključi ventil za vodu
Ž: Pa gde je ?
M: U podrumu, baš nemaš pojma
(žena trči tri sprata dole, vraća se zadihana)
Ž: Čime ***?
M: pa klještima, kao sav normalan svet
(žena trči tri sprata dole, vraća se zadihana)
Ž: Sad ok?
M: Biće valjda
Krc,škrip,cangr,greb,šljap
M: Evo gotovo, ovo i dete može da popravi
Žena ulazi u kupatilo skuplja vodu sa poda, briše masne fleke s pločica, otpušava lavabo koju je zapušila kučina, briše pepeo sa veš mašine, i tugaljivo gleda izgoretinu na istoj jer je tu stajala cigareta
M: E, moramo da kupimo novi lavabo, ispala su mi klješta pa je pukao
Ž: Ok, ljubavi
M: E, aj budi dobra, skuvaj mi kafu crkao sam, samo ne zaboravi da odvrneš ventil u podrumu i vrati osigurač a i pokupi ona tvoju šminku sve je popadalo i rasulo se po podu, zar ti treba toliko šminke ***
Ž:Uzima najveće papagajke i kreće prema svom dragom...
 
Zašto muškarac ima potrebu da bude gazda?..:lol:
Čiji gazda?

Gazda je čovek koji ima materijalna bogatstva, ako ne želi da ih deli ni sa kim
onda je sebični gazda, Kir Janja...i onda će biti usamljeni gazda...
Žena nije materijalno bogatstvo, ona je uživalac u gazdinom materijalnom bogatstvu...:mrgreen:

Muškarci kad vole , sebicno vole . To nosi ponekad jednu draž al kad zatruli.. postane ravnomjerno idiotizmu.
 
...muski sovinizam , to je kao ,- napao Lav
koga
samo je lavlja krivica
sto se o okotu stara
samo l a v i c a ...
ali
tu nesto hvali
ne mijesaj se u
djelovanje Prirode
i pcele izbacuju svoje
izrode...

Sovinizam
ta stara boljka
zdravog čovjeka
na konju vodi
bolesna Crnogorka
-Djekna-

Biblija je uradila svoje
usljed nekakvog
rebra
i danas se čuje
neduzan lelek
'šoviniste sebra'

....

...tako misli Faraonn
a
mozda je sovinista
i on
 
Poslednja izmena:
Eh...kakvi ste da ste, naši ste..
Ipak ponekad zafali topli šovinistički zagrljaj i neka šaputava reč poput: šalio sam se, igrao sam se, zezao sam se...
Onda sve nekako bude i prodje lakše...

Drage šovinistice..prošla ponoć, oprostite na maloj slabosti, neće se ponoviti..:mrgreen:
 
Eh...kakvi ste da ste, naši ste..
Ipak ponekad zafali topli šovinistički zagrljaj i neka šaputava reč poput: šalio sam se, igrao sam se, zezao sam se...Onda sve nekako bude i prodje lakše...

Drage šovinistice..prošla ponoć, oprostite na maloj slabosti, neće se ponoviti..:mrgreen:

Tu sam ja, da uzvratim kako dolikuje. :lol:
Te šaputave reči 'šalio sam se' su apsolutno nepotrebne posle tih takozvanih šala, i onako znamo da je u šali pola istine.
A ako već žele da svoje slobodno vreme provedu u igri, ima toliko lepog nakita i cipelica i putovanja... ali ne, kad je njegova jedina mogućnost da omalovažava i vređa.
Mislim, svako voli da se igra. Ali kakva igra ti zapadne, :D valjda po zasluzi. :neutral:
 
...muskarci se osjecaju povrijedjeni ako u osjecanjima zena varira i patos se brzo spusta usljed nekakvih nerazloga a, posebno kad proza
ima riječ
to je jednostavno,-groza...

Sovinizam je zvijer sa dvije glave i čija je nadvisila ona se proglasava sovinističkom ...
ne ulazim koja glava nadjačava jer u ljubavi ne odlucuje snaga ...zato je ljubav i neobojena i nema favorita...sovinizam i ljubav su oprecne odrednice ljudske ali neko ih mijesa da nadje sebi opravdanja ...opravdanja su najveca bijeda koju je Homo Sapiens izmislio ...
Pravi je stav,- mislis , da je tako "
Da.
Nije tačno, ( moras biti siguran_a/...
Tako je ( sebicna odluka)
Neka je , tako ali
necemo o v a k o ...

-Faraonn_ov samodijalog , monodijalog...
 
Poslednja izmena:
Pričam ja, pričam..evo, već 200-ta strana nailazi, da je to boljka velika, ali niko mi ne veruje..:lol:

Postoji muški šovinizam koji je očigledniji a postoji i ženski šovinizam koji je sofisticiraniji..
I jedna i druga vrsta ne valja..mada, muški šovinizam više boli..:mrgreen:

Da se nasmejemo malo..:D

Majstor u kući

Neke žene imaju zaista veliku sreću da imaju partnera koji se može nazvati majstorom. To ih spašava od besomučnog čekanja i moljakanja komšija, prijatelja i kvalifikovanih majstora da dođu i poprave neku sitnicu.

Ž:Ljubavi, popravi česmu u kupatilu, curi kao luda
(On dolazi staje pored česme)
M:Daj mi klješta
(Žena odlazi i kopa po alatu)
Ž:Jel' ova?
M:Ma ne ta, papagajke bre
Ž:Ova?
M:Aj' može i ta (kako bre ne znaš ***!?)
M:Daj mi cigare
Ž:Stižu
M:E da, odvrni osigurač, ne volim da ima struje u kupatilu dok radim
(Žena uzima stolicu na nju stavlja šamlicu i penje se da odvrne osigurač)
M:Da ne znaš možda gde je kučina?
(žena opet kopa po alatu)
M: To je malo
(žena opet kopa po alatu)
Ž:Jel' ovo dovoljno?
M: Aj biće valjda, nađi mi i gumice
Ž: Kakve gumice?
M: Aman bre jel' moram sve sam, majku mu! One s rupom
Ž: aha, ok
(žena opet kopa po alatu)
Ž:Ove?
M: Aaaa ***, zar ne vidiš da su te neke dronjave, nađi nove
(žena opet kopa po alatu)
Ž:Ove?
M: Ajd, moći će valjda
Voda prska po celom kupatilu
M: Ma ti nisi normalna isključi ventil za vodu
Ž: Pa gde je ?
M: U podrumu, baš nemaš pojma
(žena trči tri sprata dole, vraća se zadihana)
Ž: Čime ***?
M: pa klještima, kao sav normalan svet
(žena trči tri sprata dole, vraća se zadihana)
Ž: Sad ok?
M: Biće valjda
Krc,škrip,cangr,greb,šljap
M: Evo gotovo, ovo i dete može da popravi
Žena ulazi u kupatilo skuplja vodu sa poda, briše masne fleke s pločica, otpušava lavabo koju je zapušila kučina, briše pepeo sa veš mašine, i tugaljivo gleda izgoretinu na istoj jer je tu stajala cigareta
M: E, moramo da kupimo novi lavabo, ispala su mi klješta pa je pukao
Ž: Ok, ljubavi
M: E, aj budi dobra, skuvaj mi kafu crkao sam, samo ne zaboravi da odvrneš ventil u podrumu i vrati osigurač a i pokupi ona tvoju šminku sve je popadalo i rasulo se po podu, zar ti treba toliko šminke ***
Ž:Uzima najveće papagajke i kreće prema svom dragom...

Jao , super finta.

Nego,
Sve je dobro i maestralno odradio i upregao, jedino je na kraju zabrljao nepotrebnim blebetanjem ,,,

Ja bih je iyljubio, pomazio, po(h)valio itd,. . jelte,.. sledeci put bi sve sama, bez muskog dirigovanja... :mrgreen:
----
;)
Ja
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top