Muskarci udavace....?!?!?!?

Zena koja prestane da broji nije ljubavnica, nego droljetina. Ne vadi se sad na stvari koje nemaju veze sa tobom. Ja ne vidim nista lose u tome sto si ti popusila ku.ra.ca a da ne znas broj, al nemoj samo da mi pricas o "ljubavnici". Daaaaaaaaaaaaaaaaj.
 
smiri se da ti objasnim:
nemam namere da ti pricam o broju jer nisi dostojna da o tome pricam s tobom
ne mozes da shvatis?to mogu da kazem svojoj drugarici svom muzu al ne pacijentu sa foruma.da li to ulazi u one dve preostale sive celije?moj zivot ne bi trebalo da te se tice i ne znam zasto si opsednuta njime?koji problem imas?javi se na pp ako nije u pitanju lecenje kompleksa pred javnoscu.ne smes?pa to sam i ocekivala.ozbiljno ti savetujem psihoterapiju jer mislim da nisi skroz u redu.pogledaj malo sta si ispisala.ovo nije ironija niti slicno.ima jedan psihic ovde pa ti mozda pomogne.ili postavi topic sa svojim problemima.ali nisam ti ja kriva sto mrzis ceo svet
 
hanibal77:
smiri se da ti objasnim:
nemam namere da ti pricam o broju jer nisi dostojna da o tome pricam s tobom
ne mozes da shvatis?to mogu da kazem svojoj drugarici svom muzu al ne pacijentu sa foruma.da li to ulazi u one dve preostale sive celije?moj zivot ne bi trebalo da te se tice i ne znam zasto si opsednuta njime?koji problem imas?javi se na pp ako nije u pitanju lecenje kompleksa pred javnoscu.ne smes?pa to sam i ocekivala.ozbiljno ti savetujem psihoterapiju jer mislim da nisi skroz u redu.pogledaj malo sta si ispisala.ovo nije ironija niti slicno.ima jedan psihic ovde pa ti mozda pomogne.ili postavi topic sa svojim problemima.ali nisam ti ja kriva sto mrzis ceo svet
 
Alooooo ljudi mislim da ste se malo udaljili od teme!A sad dosta o pusenju jer je stetno po zdravlje :lol:
Da se vratimo na temu.Meni licno je malo ljigavo da tip lovi ribu sa parama deluje jadno.Ne kazem da je u redu kad devojka to radi,ima dosta i previse primera danas,ali mi je nekako normalnije.Ipak mislim da muskarac treba da bude taj koji ce zeni obezbediti izvesnu dozu luksuza,odnosno treba da radi i stvori to.A oni tipovi koji sede kuci i ceo svet im se sveo na to da ulove bogatu miradziku mi se gade.Ovo pricam iz iskustva jer znam jednog tipa koji tako zivi i razmislja.Riba radi u inostranstvu i salje pare tipu koji ceo dan lezi i gleda tv.A pritom bez stida govori kako ju je uhvatio i nije ni bitno kako ona izgleda jer ga izdrzava.Da vam ne pricam kako razmislja da ide u Pariz,letuje negde egzoticno i sve naravno ona finansira.Jedino sto on vidi u njoj su pare.Tuzno ali istinito :!:
 
Shag Ivory:
ajkulica:
Jedino sto on vidi u njoj su pare.Tuzno ali istinito :!:
Sta li ona vidi u njemu?
Ma kao on je razume a on glumi za oskara da mu je stalo do nje.Mi ostali znamo pricu,naravno,ali sta da radimo.Zato pitam da li obicne t.j devojke bez neke extremne kinte u dzepu danas mogu naci normalne momke a ne ovu kategoriju momci-miradzike?Moja drugarica nema momka i vec joj je dosta onih neozbiljnih a oni koji bi ozbiljnije ti bi da se "udaju" :roll:
 
ajkulica:
Danas mi se zali drugarica kako su se promenili odnosi izmedju muskaraca i zena.Odnosno da su tipovi postali proracunati i da traze devojke sa lovom iako one ne zadovoljavaju njihove estetske ili druge kriterijume.Da li je stvarno tako da su danasnji muskarci postali lovci na bogate udavace?Da li su ljudi u stanju bas sve da progutaju zbog love????
ma,nije se tu nista promenilo...sindrom "vasa ladacki" je vrlo stara pojava. oduvek je bilo i tak'ih i bice...sto je kriza veca,broj im raste...al' nije epidemijskih razmera da vredi nagvazdati o tome! :wink:
 

Back
Top