Muskarci, molim misljenje

a nit sam strog......nit omalovažavam nekog......a posebno me briga ša bi nekii mod voleo.....a da taj mod nisam ja....
Komentar koji sam napisao nije bio upucen tebi, niti se odnosio na tebe i nacin na koji si komentarisao.

Ono, jeste da iritiram drskoscu da recima: ''Voleo bih da se diskusija nastavi bez malicioznih komentara, upotrebe prejakih reci...'' - uputim na to kako bi tema trebalo da se razvija. Priznajem, to je bilo apsolutno netakticno.
S pravom se osecas licno pogodjenim i potpuno razumem potrebu da napises da te je bas briga sta bih ja voleo.
 
Meni se čini da se možda oženio, ali da nema snage ni sa tobom da prekine, a opet, zna da ne može da nastavi. On ima neku frku. Koju, samo on zna. Ali čim se tako vraća, pa beži... Ne znam. Ja sam žena i nisam prozvana da odgovaram, ali me nerviraju neki napadački postovi. Moram da primetim da kada se neko pojavi sa nekim problemom, nečim što mu se dešava a ne razume, onda ga svi napadnu kao da je kriv za sva zla na svetu, a kada se neko javi da saopšti svoju devijantnost, svi ga tapšu po ramenu. Grozno.
Ona se ne bi pitala zašto je to tako da nije zaljubljena u njega i da se on nije vraćao toliko puta. ne znam. Možda je sadista i uživa da te muči. Možda te voli, ali voli i svoju porodicu, pa ne može protiv njih. U oba slučaja je slabić. Nadam se da će ti uspeti da ga zaboraviš. Ipak, bojim se da ni hiljadu muškaraca neće dati potreban odgovor koji on treba da da.
 
Klasican demba,koji laze i maze i ima glupe i klinacke fore, i to treba najuriti cak i ako se opet vrati.
Nema nikakve veze da li je musliman ili neke druge vere sa tim da treba biti iskren i fer prema ljudima: ili imamo neobavezno seksanje ili smo u nekoj vezi, da mu je stalo do tebe vera ne bi bila prepreka.Bar meni ne bi mogla da bude, ne znam ne poznajem dobro islam ali znam mesovite brakove i veze i funkcionisu sasvim normalno.
Mislim da koristi to sto je druge vere da te zamajava a mogao je da smisli i neka druga opravdanja.Cak i da je sve tacno, sta ce ti neko toliko neodlucan koji nema hrabrosti da zivi svoj zivot?
Nemoj da se ljutis, ali ova pitanja su suvisna za nekog ko ima i 24-25 godina, a o starijima da ne pricam... To ti ne treba u zivotu, da te neko manta tamo-vamo, iskuliraj ga...ali tek se sada setih da si se rastala sa muzem, ali ipak zivite zajedno, ma mnogo ste vi to zapetljali. Rascisti ti te tvoje zajebancije pa nadji nekog iskrenog kome nije prepreka ni daljina,ni nacija, ni vera, ni uragani.
 
Možda je i on kao i onaj poznati engleski pisac romantike u stalnom traganju za romantikom?
Slučajno sam zagazio zbog psihologike u romantiku visokog inteziteta i ljudi to polje je toliko puno egoizma, egocentričnosti, nezrelosti, virtuelnosti,obmane i samoobmane i nerealne iracionalnosti!!!!

Mnogo lakše je priznati "digo mi se prijatelju, ovlažila-ogladnela prijateljice" i stvari postaju dosta jasnije....
Iako ne treba izjednačiti fiziološki , fizički, emotivni i duhovni ugao gledanja, treba uvek imati na umu da se uvek javlja snobizam pretvaranja fiziološkog , a i svih ostalih oblika u prvi viši oblik.....

Što se primera tiče , ne mogu da dam mišljenje, jer može biti mnogo slučajeva, od stvaranja drame od jednog glumca do stvarno osobe bez sopstvene volje (iako mi ovo drugo izgleda manje verovatno,ali moguće).
 
Ne mislim. Samo ne mislim da je nužno zezao. Mislim da postoji mogućnost da zaista ne može zbog vere i svojih, a da bi želeo. Rekla sam da je slabić u svakom slučaju. Ali nismo svi isti. Nekome je ljubav najvažnija, nekome šta će reći neko drugi, pa čak i ako taj drugi nije bitan.
 
Verovatno si se zaljubila u Muslimana, tako da nemas buducnost sa njim, ako je veran i odan svojima onada svakako nemas zivot sa njim. Oslobodise njega u glavi i nastavi da zivis i budi otvorena za druge ljubavi koje ce svakako doci. Kao stoje TAOTE naveo da se on verovatno u svojoj zemlji ozenijo, mislim i ja da je to ucinijo, znam ja mnoge takve slucajeve jer i ja zivim u inostranstvu i imam mnoge drugove i poznanike koji su Muslimani iz raznih zemalja. Tako ti je to kod njih.............zelim ti sve najbolje i da se opet zaljubis sto pre.:bye:
P.S Kako kaze stara poslovica "vreme leci sve rane"
 
Ne trci za busom i ne trci za zenama, nikad ne deli svoju zenu, nikad nepozamljuj svoj auto i nesedaj u tudj, nikad "nevozi" tudju zenu....
Ovakvih doskocica zilion. Zacrtaj svoje principe i prati ih pa makar bili pogresni.
Moj savet maniga se doci ce drugi, koji je mozda i bolji ali mozda i losiji. Zivot ti je kocka ko koje karte dobije i ko kako zna da blefira, tako ce i proci.
 
Nije on nju zezao,jasno joj je rekao da ne mogu biti zajedno,ona to nece da prihvati,ocigledno.Da je prava ljubav,opstala bi bez obzira na sve.
Da si pazljivije citala moj post, videla bi da ja i te kako shvatam situciju. Uzgred, odakle ti ideja da ja njega proganjam, gde si to procitala/videla/cula?
Svako ima pravo na svoje misljenje, ali ako se ono bazira na argumentima, ne na kliseima.

Pokusacu da ignorisem krajnje neukusnue i bljutave komentare o "talibanskom semenu" i "bulama", ali cu ipak reci da on nije musliman (sto je vidim nekima veoma vazno), ali da pripada jednoj tradicionalnoj kulturi koju opet na neki nacin propisuje i religija.

Nisam ovde postirala da bi se neko sprdao i delio mi moralne lekcije, vec zato sto sam htela misljenje u vezi sa krajnje konkretnom situacijom, (koncano post glasi "Kako tumacite ovaj gest", a ne "Poziv u pomoc"), ali vidim da su me neki doziveli kao pacenicu koja "juri za bivsom ljubavi", "koja ne zeli da shvati neke stvari", i sl. Ponavljam, trazila sam sam misljenje u vezi sa odredjenim segmentom te moje ljubavcne storije, polazeci od toga da svako ima pravo na istinu, e sad nekome nije potrebno da se ona nacrta, nekome jeste. Htela sam da vidim kako muskarci razmisljaju o tome, na kraju krajeva forumi zato i sluze, izmedju ostalog.

Hvala onima koji su shvatili i koji su bili dobronamerni u svojim odgovorima.
 

Back
Top