Muškarci, da li više volite manje ili više iskusne?

pogledao sam temu na Ženama i da, logično je da su one tamo saglasne da žele iskusnijeg.
Iskusniji=alfa.
Znate i sami da u životinjskom svetu jedan mužjak pari celo stado.
Kada žensko čuje da je neki m bio sa dosta ž, ona oseti sugurnost, jer joj je ta informacija o masi žena reper u procesu donošenja odluke, dok ako nekog bije glas da je samotnjak, u nju se uvlači bojazan i ona sa podzorenjem i odbojnošću počinje gledati na takvog muškarca.

e sad je pitanje zašto muškarci preferiraju manje iskusne žene?
hmm...

Da "logično" je. Smešno je to što one diskriminišu sve ostale muškarce na toj osnovi i to većina a kad su one u pitanju onda je "svaka žena lepa na svoj način". E pa nije svaka lepa ni svaka dobra samo zato što je rođena kao žensko.
Ako one mogu na taj način da tretiraju muškarce možemo i mi njih. Čak i one same lažu i smanjuju broj partnera sa kojima su bile jer su i same svesne da je to odbojno bar većini u svakom slučaju.

Ti si mi prvi života mi!

tunel400.jpg
 
Svaki pravi muskarac,voli da ima posla,sa iskusnom devojkom.Imati seks sa iskusnom devojkom,to je ravno zadovoljstvu
voziti Rol-Rojs auto.Jedan moj frend iz srednje skole,ozenio se devojkom od 28 godina,koja je pre toga,radila sest
godina,u jednoj finoj privatnoj kuci u beogradu.Tu su dolazili samo muskarci preko preporuke.
Ona je mom prijatelju,sve lepo ispricala,i posteno mu opisala tih sest godina,kada je zadovoljavala dosta "musterija".

Mogu vam reci,oni su vec pet godina,u srecnom braku.On je prezadovoljan svojom zenom.Kaze da mu ona svake noci
ucini ugodjaj,kao da se nalazi u onoj cuvenoj bajci "hiljadu i jedna noc".Kaze da i posle pet godina braka,ona njemu
pri svakom "vrucem" susretu,priredi novo,do tada ne pokazano umece vodjenja ljubavi.

Mislim da kod nas,vlada pogresno misljenje,o devojkama koje su se seksom bavile na komercijalnoj bazi.Te devojke,
kada se udaju,postaju bozanstvene supruge,dobre majkei sve naj naj.Ja bih preporucio svakom dobrom mladicu,da
samo ako nadje takvu devojku,da se odmah sa njom ozeni.

Devojke bez iskustva,nisu ni za sta.A kada konacno,uz muza steknu neko iskustvo,onda krenu da ga varaju,kako bi
to novo steceno iskustvo,potvrdile na drugim partnerima.

Kaži tom "prijatelju" da prestane da laže.
 
Fora ti je iz obdaništa, obrišni lice svoje slinavo pre nego što kreneš na internet, možda počneš zrelije da razmišljaš pre nego što napišeš nešto.

Glumiti muskarcinu na internetu moze svaka zena, a igra slovima se uci jos u obdanistu, a primenjuju je chateri u samo njima opravdane svrhe.
Daliborka ima razloga da godinama cuci sa po tri "muska " posta na forumu samo iz jednog razloga, da zaviruje u tudju kuhinju.
A u tvom maniru : Proveri ispod stola da ti nije nesto otpalo.

I da, nik ti je u tipicno zenskom maniru govora istine, pa ko se seti nema lazi, nema prevare, ko se ne seti sam je kriv.:)
 
Poslednja izmena:
Glumiti muskarcinu na internetu moze svaka zena,

Da, to je ono što ti upravo radiš. možda ti je onaj period u mesecu pa ti se čini kao da ti mošnice konačno rastu.

a igra slovima se uci jos u obdanistu
,

Tvoja pamet je još uvek u obdaništu.

a primenjuju je chateri u samo njima opravdane svrhe.
Daliborka ima razloga da godinama cuci sa po tri "muska " posta na forumu samo iz jednog razloga, da zaviruje u tudju kuhinju.
A u tvom maniru : Proveri ispod stola da ti nije nesto otpalo.

Otpada samo ono što bacim psetu kao što si ti.

I da, nik ti je u tipicno zenskom maniru govora istine, pa ko se seti nema lazi, nema prevare, ko se ne seti sam je kriv.:)

Nije to nikakav nik nego ime junačko, ali šta bi ti o junaštvu znao.
 
Da li vam neka žena kao osoba više vredi ako ih je primila manje ili više? Šta preferirate braćo, drugovi i gospodo?

ako vredi kao osoba da li je bitno da li je ili nije iskusna?
vrednujem prema drugim vrednostima
mada...
samo nevine cenim
muškarcima je bliže ovako razmišljanje, dok je kod žena malo drugačija priča


E ovako, da vam jedan iskusni nešto reče;
Za te stvari uopšte nije potrebno iskustvo.
To dođe vrlo brzo sve samo od sebe, samo obadvoje to mora željeti.
pametno i iskusno


Kakva bi bila kres veza sa neiskusnom?
svako ima svoje, nismo svi mi isti
 

Back
Top