Muskarci, da li jos uvek...........?

takmichio sam se......ko moze vishe,,......dokazano da mogu k'o magare,da svrshim poslove----a da nije mula (?!?)<<bilo kako bilo,dok je TV Jasenice bilo>>//sada ko zna gde.....//,ortak i ja smo poslednji put "drndali vs. glancali pistolje pre 5 godina"..........da vas chujem SADA
 
ariela:
Ma mora biti sve jasno...bez otvorene komunikacije nema nista...Danas kakvo je vreme on kaze: E mrzelo me da cekam tramvaj da dodjem kod tebe pa sam ga drko keve mi....bolje i to nego da dohvati komsinicu sa sprata zar ne?

......Da,znas ako ti je//decko ili simpatija//,,BOLJE sto je bio sa svojim Kurtom Daglasom-malim Kyreom/poboljsava se njemu sexualna svest itd.itd. Nemoram ti ja sve govoriti .....ako smem da se tako odrazim :twisted:
 
Kad se probudim ja opalim zenu, krenem na posao sretnem komsinicu i nju kresnem usput,dodjem
na posao i tamo sekretaricu kresem u radno vreme,vratim se kuci i onda drkam u WC - u. Zalim se
doktoru da me jako boli desna ruka sve ovo mu ispricam a on kaze da misli da je to od toga sto
mnogo drkam. Ja mislim doktore da sam opicio laktom o plocice dok sam drkao u kupatilu.
 
ja sam prvo pocela sa rucnim radom pa tek onda nasla decka, mislim da masturbacija generalno mnogo pomaze da posle kad dodje do akcije 1 na 1 znas sta zelis i znas da prepoznas sta se desava u tvom telu. totalno podrzavam to, pogotovo zato sto ga je i medicina i psihologija prepoznala kao korisno, dobro, a bogami odlicno da prekratis kisno popodne, kad legnes pa ne mozes da zaspis, kad se napalis a ne mozes da se kresnes jer trenutno nema nikog na vidiku, a i u svakoj pogodnoj situaciji.
ja to radim i kad sam u vezi i kad nisam i licno mislim da je to nesto sasvim odvojeno od sexa 1 na 1. u mom slucaju to jedno drugom ne smeta. zato samo napred.
 
maststudybo0-1.gif
 

Back
Top