Muškarci,ako Vam se ona svidja,da li je zovete da izadje sa Vama bez obzira na ostalo,ili biste cekali da prodje vreme od njenog raskida,pa je zvali?

Treba,ali on je nestabilan.Šta treba da verujem u sve sto kaze,a onda opet prica iznova druge stvari.On izgleda samo zeli seks.Navodno 4 meseca nije bio nevin,posle je poceo da prica da jeste.Imao devojku,pa nije nikad.Najveca laz je sto hoce devojku koja nije nevina.Ako si ti nevin,sto onda juris onu koja nije nevina?
mmm? ajd probaj da pogadjas iz osam puta...
 
Prvo pra vilo je da zena nije prijatelj sa onima koji nisu obozavaoci, sta ce joj neko ko bi joj rekao da nije najlepsa, najbolja i najpametnija?:)
A ko to kaze devojci da je najsuper,a pricali ste o seksu pre toga sa tim koji je to rekao,jasno je da je to rekao jer hoce sa Vama u krevet.Nije sigurno rekao zato sto se Vi njemu dopadate kao osoba
 
Ma ljudi se zanose da mozes da skontas nekog ko pise da je glup....
Ne mozes, ima dovoljno vremena da napise poruku.....
Ljudi, boranija nema izgradjene sisteme za procenu inteligencije, oni to rade na osnovu zavisti prema rezultatima..tj ako je nesto iskricavo, nesto sto njima nije bas ocigledno ili tako nesto...
A postoje cak sistemi za procenu inteligencije koja je iznad sopstvene...
Posto za Srbiju , posto je seljacka moze da se primeni algoritam ako nije onako kako ja mislim onda je glupson...seljacka logika..
Aj lupaš
 
odgovor na tvoje mpitanje, sta ce nevinom zena koja nije nevina?
A jel ti mislis da je on nevin?I da li mislis da devojka ima iskustva ako je jednom spavala sa nekim drugim?Ja mislim da takav tip nije nevin.Jos govori kako voli seks.Kako mogu da znam da nesto volim,ako nisam probala.
 
A jel ti mislis da je on nevin?I da li mislis da devojka ima iskustva ako je jednom spavala sa nekim drugim?Ja mislim da takav tip nije nevin.Jos govori kako voli seks.Kako mogu da znam da nesto volim,ako nisam probala.
A da bi probala oslanjas se na intuiciju, a na sta on da se osloni osim na libido?
 
Od kada to? Mora da se nesto krupno desilo sa zenskom svescu ....da si rekla muskarac se druzi virtuelno , pa ok, ali zena....nikad...
Muskarac insistira da se dopisuju,a ne poznaju se,procenio je na osnovu konverzacije koju je ona sprovela,da ne mogu da budu zajedno.Devojka svo vreme postavlja pitanja.Musko joj odgovara.Ne pita je nista.
 

Back
Top