Muska vaga !!! (zasluzuje tri uzvicnika)

e, obozavam ljude koji poznaju dve-tri vage u svom zivotu, i na osnovu njih kazu da su zenske vage tunjave ili bilo kakav drugi zakljucak. :roll:

zenske vage su meni extra zanimljive, ali one jednostavno nece da se druze samnom.
muske vage spadaju medju najvece smarache od svih znakova; znaci smorim se redovno
sa njima.

i naravno, to je moje misljenje, tako na mene deluju, na mene kao bika :lol:
 
Muske vage su extxxttrraaa! Zanimljive, pricljive, odlican smisao za humor, uvek spremne za akciju, odani prijatelji, romanticari, nista mu nece biti tesko da uradi za vas....ali kao i svi i oni imaju i drugu stranu lica koju vam bas i ne bih pozelela da upoznate ;) Onda postaju dvolicni, neodlucni, lako podvodljivi, neobuzdane svadjalice...Zato vagu preporucujem kao prijatelja, kao partnera, bar bikovima, nikako ;)
 
svetlanke:
heh, da, dvoje mojih najdivnijih prijatelja su vage, muska i zenska, i potpuno su fenomenalni! ja sam videla njihove zute minute i lose strane, ali to uopste nije strasno :) bas su divni, divni...ali ne znam kako je biti sa vagom u vezi, jos nisam probala... ;-)

Videti zute minuta vage kao prijatelja ili vage kao partnera su dve razlicite stvari, veruj mi :) Ipak i pored svega mogu da kazem da su im plusevi jaci u odnosu na minuse ;)
 
HELLGIRL:
Svestrani,radoznali,vrlo privlacni(uglavnom vise psihicki nego fizicki,dok zene vage poseduju i jedno i drugo),iskreni prijatelji,.Izgradjuju svoj imidz na osnovu svog karaktera.Nezni,u sexu mogu da budu i izuzetno grubi(ili bolje da se izrazim jako strastveni).Neverni,ali ipak odani,...Kreativni,neodlucni,brbljivi(komunikativni),......Ali u ljubavi,i muske i zenske vage su 100% neverne!
hi,hi,hi....prilicno se slazem i ja sam vaga:)
 
Nina2:
Videti zute minuta vage kao prijatelja ili vage kao partnera su dve razlicite stvari, veruj mi :) Ipak i pored svega mogu da kazem da su im plusevi jaci u odnosu na minuse ;)
pa naravno! ali, kad govorimo o prijateljstvu, videla sam zute minute svojih drugih prijatelja koji su neki drugi znak u horoskopu, i mogu ti reci da uopste nije tako simpaticno...a kod ovih divnih vagica mi to nije bas smetalo. mozda je stvar u meni pa mi pasu vage drugari, a mozda su stvarno tako super...a ovaj da vinci stvarno kvari ugled vagama, ponasa se nasrtljivo kao da je, ne daj boze, ovan :wink:
 
Mislim da sam napomenula da imam par prijatelja cak u znaku vage i svi su divni, jedan pogotovu ;) zato i tvrdim da je malo drugacije kada im vidis zute minute kao partnerima ;)

Ah vidis, ja sam sa ovnovima super, ukrotim ih ocas posla :P Moj dragi je ovan i predivno je stvorenje, toliko ljubavi, paznje, romantike, srece i razumevanja nisam dozivela nikada do sada a ne mogu reci da sam u ijednoj vezi bila nesrecna. Pa ti vidi ;) Oni su pravi vitezovi zodijaka i kada zaista vole zenu, vole je punim srcem. Naravno, sve to zavisi od osobe do osobe i slaganja..meni npr. vise pasu vatreni znaci, lavovi, ovnovi i skorpije (tekuca vatra kako je zovu).
 
Nina2:
Mislim da sam napomenula da imam par prijatelja cak u znaku vage i svi su divni, jedan pogotovu ;) zato i tvrdim da je malo drugacije kada im vidis zute minute kao partnerima ;)

Ah vidis, ja sam sa ovnovima super, ukrotim ih ocas posla :P Moj dragi je ovan i predivno je stvorenje, toliko ljubavi, paznje, romantike, srece i razumevanja nisam dozivela nikada do sada a ne mogu reci da sam u ijednoj vezi bila nesrecna. Pa ti vidi ;) Oni su pravi vitezovi zodijaka i kada zaista vole zenu, vole je punim srcem. Naravno, sve to zavisi od osobe do osobe i slaganja..meni npr. vise pasu vatreni znaci, lavovi, ovnovi i skorpije (tekuca vatra kako je zovu).

salila sam se to za ovnove, i ja ih obozavam! uvek mi se oni prvo svide, ali ja sam dupli rak, pa tu ima malo povuci-potegni, ali su mi zato mars i jupiter u ovnu, a venera u lavu, pa izadjem ja sa njima ipak na kraj...inace moj omiljeni muski znak je ovan, a ono sam napisala, zbog (ne)opravdane ozloglasenosti tog znaka :)
 
svetlanke:
pa naravno! ali, kad govorimo o prijateljstvu, videla sam zute minute svojih drugih prijatelja koji su neki drugi znak u horoskopu, i mogu ti reci da uopste nije tako simpaticno...a kod ovih divnih vagica mi to nije bas smetalo. mozda je stvar u meni pa mi pasu vage drugari, a mozda su stvarno tako super...a ovaj da vinci stvarno kvari ugled vagama, ponasa se nasrtljivo kao da je, ne daj boze, ovan :wink:

svetlanke pa mene je jednom davno, pre mnogo godina, jedan presretao na ulici kad sam se vracala s posla, svaki dan, da mi kaze da me voli i da me pita da li hocu da mu budem svalerka;)
a u tjoroskopu je Vaga..
toliko o nasrtljivosti ovnova :-D :lol: :lol:
 
beba_toronto:
svetlanke pa mene je jednom davno, pre mnogo godina, jedan presretao na ulici kad sam se vracala s posla, svaki dan, da mi kaze da me voli i da me pita da li hocu da mu budem svalerka;)
a u tjoroskopu je Vaga..
toliko o nasrtljivosti ovnova :-D :lol: :lol:
ma taj je bio manijak, a ne vaga! :) a ovo za vodolije, ne znam sta da ti kazem... tebi je bese vrh 12.te kuce u vodoliji, jel da? jel ima tu neka planeta mozda? ili u 11.oj u vodoliji?
 
HELLGIRL:
Svestrani,radoznali,vrlo privlacni(uglavnom vise psihicki nego fizicki,dok zene vage poseduju i jedno i drugo),iskreni prijatelji,.Izgradjuju svoj imidz na osnovu svog karaktera.Nezni,u sexu mogu da budu i izuzetno grubi(ili bolje da se izrazim jako strastveni).Neverni,ali ipak odani,...Kreativni,neodlucni,brbljivi(komunikativni),......Ali u ljubavi,i muske i zenske vage su 100% neverne!
svaka cast ja sam vaga ii ovo ono vecina tog je tacna ..cak sam imala i par momaka koji su takodje vage pa je ta kombinacija,vaga-vaga, bila...ajme meni.. :) :) :) ma muske vage su odlicne...al zenske su bolje ;)
 
svetlanke:
ma taj je bio manijak, a ne vaga! :) a ovo za vodolije, ne znam sta da ti kazem... tebi je bese vrh 12.te kuce u vodoliji, jel da? jel ima tu neka planeta mozda? ili u 11.oj u vodoliji?

meni je vrh 12. u vodoliji....i nema planeta...
Uran je u 6 i 7. kuci, na granici izmedju.....
Neptun je u 8. kuci, vrh 8. kuce je u skorpiji
Uran je u Devici u opoziciji sa ascedentom, u konjukciji sa Plutonom, u kvadratu sa Mesecom, Marsom i Midheaven-om, u sextilu sa Jupiterom i Neptunom

Neptun u trigonu sa Jupiterom, Saturnom i Ascedentom, u sekstilu sa Uranom i Plutonom.

eto:)))
 

Back
Top