Quantcast

Muska vaga !!! (zasluzuje tri uzvicnika)

Fixa

Veoma poznat
Poruka
12.802
e, obozavam ljude koji poznaju dve-tri vage u svom zivotu, i na osnovu njih kazu da su zenske vage tunjave ili bilo kakav drugi zakljucak. :roll:

zenske vage su meni extra zanimljive, ali one jednostavno nece da se druze samnom.
muske vage spadaju medju najvece smarache od svih znakova; znaci smorim se redovno
sa njima.

i naravno, to je moje misljenje, tako na mene deluju, na mene kao bika :lol:

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
Muske vage su extxxttrraaa! Zanimljive, pricljive, odlican smisao za humor, uvek spremne za akciju, odani prijatelji, romanticari, nista mu nece biti tesko da uradi za vas....ali kao i svi i oni imaju i drugu stranu lica koju vam bas i ne bih pozelela da upoznate ;) Onda postaju dvolicni, neodlucni, lako podvodljivi, neobuzdane svadjalice...Zato vagu preporucujem kao prijatelja, kao partnera, bar bikovima, nikako ;)

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
svetlanke:
heh, da, dvoje mojih najdivnijih prijatelja su vage, muska i zenska, i potpuno su fenomenalni! ja sam videla njihove zute minute i lose strane, ali to uopste nije strasno :) bas su divni, divni...ali ne znam kako je biti sa vagom u vezi, jos nisam probala... ;-)
Videti zute minuta vage kao prijatelja ili vage kao partnera su dve razlicite stvari, veruj mi :) Ipak i pored svega mogu da kazem da su im plusevi jaci u odnosu na minuse ;)

LENNYKA

Zainteresovan član
Poruka
205
HELLGIRL:
Svestrani,radoznali,vrlo privlacni(uglavnom vise psihicki nego fizicki,dok zene vage poseduju i jedno i drugo),iskreni prijatelji,.Izgradjuju svoj imidz na osnovu svog karaktera.Nezni,u sexu mogu da budu i izuzetno grubi(ili bolje da se izrazim jako strastveni).Neverni,ali ipak odani,...Kreativni,neodlucni,brbljivi(komunikativni),......Ali u ljubavi,i muske i zenske vage su 100% neverne!
hi,hi,hi....prilicno se slazem i ja sam vaga:)

svetlanke

Zainteresovan član
Poruka
280
Nina2:
Videti zute minuta vage kao prijatelja ili vage kao partnera su dve razlicite stvari, veruj mi :) Ipak i pored svega mogu da kazem da su im plusevi jaci u odnosu na minuse ;)
pa naravno! ali, kad govorimo o prijateljstvu, videla sam zute minute svojih drugih prijatelja koji su neki drugi znak u horoskopu, i mogu ti reci da uopste nije tako simpaticno...a kod ovih divnih vagica mi to nije bas smetalo. mozda je stvar u meni pa mi pasu vage drugari, a mozda su stvarno tako super...a ovaj da vinci stvarno kvari ugled vagama, ponasa se nasrtljivo kao da je, ne daj boze, ovan :wink:

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
Mislim da sam napomenula da imam par prijatelja cak u znaku vage i svi su divni, jedan pogotovu ;) zato i tvrdim da je malo drugacije kada im vidis zute minute kao partnerima ;)

Ah vidis, ja sam sa ovnovima super, ukrotim ih ocas posla :P Moj dragi je ovan i predivno je stvorenje, toliko ljubavi, paznje, romantike, srece i razumevanja nisam dozivela nikada do sada a ne mogu reci da sam u ijednoj vezi bila nesrecna. Pa ti vidi ;) Oni su pravi vitezovi zodijaka i kada zaista vole zenu, vole je punim srcem. Naravno, sve to zavisi od osobe do osobe i slaganja..meni npr. vise pasu vatreni znaci, lavovi, ovnovi i skorpije (tekuca vatra kako je zovu).

svetlanke

Zainteresovan član
Poruka
280
Nina2:
Mislim da sam napomenula da imam par prijatelja cak u znaku vage i svi su divni, jedan pogotovu ;) zato i tvrdim da je malo drugacije kada im vidis zute minute kao partnerima ;)

Ah vidis, ja sam sa ovnovima super, ukrotim ih ocas posla :P Moj dragi je ovan i predivno je stvorenje, toliko ljubavi, paznje, romantike, srece i razumevanja nisam dozivela nikada do sada a ne mogu reci da sam u ijednoj vezi bila nesrecna. Pa ti vidi ;) Oni su pravi vitezovi zodijaka i kada zaista vole zenu, vole je punim srcem. Naravno, sve to zavisi od osobe do osobe i slaganja..meni npr. vise pasu vatreni znaci, lavovi, ovnovi i skorpije (tekuca vatra kako je zovu).
salila sam se to za ovnove, i ja ih obozavam! uvek mi se oni prvo svide, ali ja sam dupli rak, pa tu ima malo povuci-potegni, ali su mi zato mars i jupiter u ovnu, a venera u lavu, pa izadjem ja sa njima ipak na kraj...inace moj omiljeni muski znak je ovan, a ono sam napisala, zbog (ne)opravdane ozloglasenosti tog znaka :)

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.662
svetlanke:
pa naravno! ali, kad govorimo o prijateljstvu, videla sam zute minute svojih drugih prijatelja koji su neki drugi znak u horoskopu, i mogu ti reci da uopste nije tako simpaticno...a kod ovih divnih vagica mi to nije bas smetalo. mozda je stvar u meni pa mi pasu vage drugari, a mozda su stvarno tako super...a ovaj da vinci stvarno kvari ugled vagama, ponasa se nasrtljivo kao da je, ne daj boze, ovan :wink:
svetlanke pa mene je jednom davno, pre mnogo godina, jedan presretao na ulici kad sam se vracala s posla, svaki dan, da mi kaze da me voli i da me pita da li hocu da mu budem svalerka;)
a u tjoroskopu je Vaga..
toliko o nasrtljivosti ovnova :-D :lol: :lol:

svetlanke

Zainteresovan član
Poruka
280
beba_toronto:
svetlanke pa mene je jednom davno, pre mnogo godina, jedan presretao na ulici kad sam se vracala s posla, svaki dan, da mi kaze da me voli i da me pita da li hocu da mu budem svalerka;)
a u tjoroskopu je Vaga..
toliko o nasrtljivosti ovnova :-D :lol: :lol:
ma taj je bio manijak, a ne vaga! :) a ovo za vodolije, ne znam sta da ti kazem... tebi je bese vrh 12.te kuce u vodoliji, jel da? jel ima tu neka planeta mozda? ili u 11.oj u vodoliji?

LJUBICAAA

Početnik
Poruka
6
HELLGIRL:
Svestrani,radoznali,vrlo privlacni(uglavnom vise psihicki nego fizicki,dok zene vage poseduju i jedno i drugo),iskreni prijatelji,.Izgradjuju svoj imidz na osnovu svog karaktera.Nezni,u sexu mogu da budu i izuzetno grubi(ili bolje da se izrazim jako strastveni).Neverni,ali ipak odani,...Kreativni,neodlucni,brbljivi(komunikativni),......Ali u ljubavi,i muske i zenske vage su 100% neverne!
svaka cast ja sam vaga ii ovo ono vecina tog je tacna ..cak sam imala i par momaka koji su takodje vage pa je ta kombinacija,vaga-vaga, bila...ajme meni.. :) :) :) ma muske vage su odlicne...al zenske su bolje ;)

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.662
svetlanke:
ma taj je bio manijak, a ne vaga! :) a ovo za vodolije, ne znam sta da ti kazem... tebi je bese vrh 12.te kuce u vodoliji, jel da? jel ima tu neka planeta mozda? ili u 11.oj u vodoliji?
meni je vrh 12. u vodoliji....i nema planeta...
Uran je u 6 i 7. kuci, na granici izmedju.....
Neptun je u 8. kuci, vrh 8. kuce je u skorpiji
Uran je u Devici u opoziciji sa ascedentom, u konjukciji sa Plutonom, u kvadratu sa Mesecom, Marsom i Midheaven-om, u sextilu sa Jupiterom i Neptunom

Neptun u trigonu sa Jupiterom, Saturnom i Ascedentom, u sekstilu sa Uranom i Plutonom.

eto:)))