Quantcast

Mushkarci kOji nOse mindjusicu...

Nina

Starosedelac
Supermoderator
Poruka
198.441
Kada se uklapa sa stajlingom..licnoscu, nacinom zivota pa i poslom..onda je ok..svidja mi se kao i duga kosa ..ali kada je to samo zarad mode i videla zaba da se konji potkivaju pa i ona hoce ..onda mi je u najmanju ruku smesno i takvi muskarci jesu najcesce smesni i izvestaceni..

Poruka
4.424
Meni je totalna glupost da roditelji buse usi bebama... Kao prvo ruzno izgleda, narocito ako su one male zlatne alkice, totalno seljacki...Tim pre ako je musko u pitanju. A kao drugo treba detetu ostaviti izbor kad odraste da odluci da li zeli da se busi ili ne.

Sto se tice muskaraca sa mindjusom, zasto da ne, nekima fantasticno stoji... Naravno mislim na uho i eventualno obrvu... Na svakom drugom mestu izgleda odvratno...

Liv Tyler

Primećen član
Poruka
780
Meni je totalna glupost da roditelji buse usi bebama... Kao prvo ruzno izgleda, narocito ako su one male zlatne alkice, totalno seljacki...Tim pre ako je musko u pitanju. A kao drugo treba detetu ostaviti izbor kad odraste da odluci da li zeli da se busi ili ne.

Sto se tice muskaraca sa mindjusom, zasto da ne, nekima fantasticno stoji... Naravno mislim na uho i eventualno obrvu... Na svakom drugom mestu izgleda odvratno...
Bravo. Meni moji ostavili izbor :)
Volim kad momci nose mindjuse, pod uslovom da im lepo stoji i da znaju zasto je nose. Ali ako nose na uvetu, podrazumeva se da bude jedno uvo, ako izbuse oba to mi je vec seljacizam.

Banshee

Buduća legenda
Poruka
25.614
i meni...bas mi je to odvratno...
meni je svojevremeno mama htela da busi usi,stari rekao da ne moze kao nek odluci sama kad poraste i ja porasla i odlucila da necu da busim usi i evo jos uvek je tako i verovatno se nece menjati :)
stoooo??? samo VIP, samo REJV!:)
priznaj da nosis dijamantsku mindjusu :P 8)
samo bekam samo hc!

bravo86

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
383
Po meni je to isfurano odavno. Nikad se ne bih tetovirao,bushio i sl. Najjaci su mi oni shmekeri po Mr. S.Braunu shto furaju ona kineska slova. Ko zna mozda su ih za..ebali pa im napisali neku psovku a oni misle da furaju svoje ime ili ime neke Sladze.