Mudrosti....

"U ovom drustvu patimo svi podjednako, i zene i muskarci, samo sto su uloge podeljene i to otprilike ovako: kad mi patimo zbog zena to je gotovo redovno zbog toga sto zene nisu onakve kakve bismo mi zeleli da su. Kad zene pate zbog nas, to je uvek stoga sto smo ovakvi kakvi jesmo. Ali, sto je glavno, patimo svi i mucimo se cesto, dugo, svirepo i besmisleno." (I. Andric)
 
"Godinama sam Mudrace lakomisleno trazio po izgledu, po dugim noktima ili sedim bradama, a oni su mi, preruseni u piljarice i kocijase, jos odavno negde usput dosapnuli tri najvece mudrosti sveta...
SAMO DA SMO MI ZIVI I ZDRAVI...
SVE U SVOJE VREME...
JESI ILI NISI? ...
Ponekad je najteze uraditi nesto Lako i najkomplikovanije shvatiti nesto Jednostavno! Precenio sam zivot kao sto precenjujem sve i svakoga, i neki misle da se nepotrebno rasipam placajuci prevelike cene na sve strane, ali ne radim to samo zato sto sam Veliki Troskadzija...
Ne, ne uvek...
Ljude katkad precenjujem i zato sto me je sramota da imam posla samo sa Jeftinima..."
(Dj. Balasevic)
 
rastamann:
Carrie, tebi je bash dosadno?
I to mi je neka dobrodoslica...
Ok, bar ste odreagovali na moje prisustvo... Nova sam na forumu, a cituckajuci vase "diskusije" pre nego sto sam se ukljucila videh da ovde ume da bude jaaaako cupavo... Videcemo kako cu se snaci :wink:
pozdrav svim forumasima :D
P.S. A da, "mudrost":
Ko ne zna sta mu je,
nek' pogleda gde mu je,
pa ako ga nadje - za danas to mu je!
(D. Radovic)
 

Back
Top