Quantcast

Mudre - gestovi

vcbccbc vcbcvb

Ističe se
Poruka
2.983
dobro. izvini. zaličile su mi tvoje reči na new age priču o vizuelizacijama i afirmacijama
sa moje teme konkretno ili apstraktno sa [spoilera]
  • abstraction - oduzimanje, kradja; process of stripping an idea of its concrete accompaniments (proces lišavanja ideje njenog konkretnog dodatka), absence of mind (bezumlje), something visionary

mnemozina

Aktivan član
Poruka
1.688
izvini, nisam bas siguran da razumem, pa ako mozes da nastavis...
Po nekim izvorima postoje sumnje da je Isus proveo odredjeno vreme u Indiji i u svoje ucenje uveo dosta elemenata budisma. Moj komentar je bio da nije bilo potrebe da donosi neke 'novine' sa istoka jer budizam i kabala iako dva razlicita sistema duhovnosti i misticizma imaju dovoljno slicnosti da kod pojedinaca dodje do zabune i da se pojedine dogme hriscanstva povezuju sa budizmom.

vcbccbc vcbcvb

Ističe se
Poruka
2.983
Po nekim izvorima postoje sumnje da je Isus proveo odredjeno vreme u Indiji i u svoje ucenje uveo dosta elemenata budisma. Moj komentar je bio da nije bilo potrebe da donosi neke 'novine' sa istoka jer budizam i kabala iako dva razlicita sistema duhovnosti i misticizma imaju dovoljno slicnosti da kod pojedinaca dodje do zabune i da se pojedine dogme hriscanstva povezuju sa budizmom.
mislim da sad vise razumem, ali mi danas ili u novoj eri imamo ono u sta su se pretvorili budizam i judaizam [kabala], ali u svakom slucaju ne mislim da je Isusu trebalo bilo sta sto neki danas samo umisljaju bez biblijske afirmacije... tako da ce pre biti obrnuto, da oni pokusavaju da se priblize hriscantvu i ocesu, ogrebu