mt:s- Pitanja i odgovori

ako ne platim do ponedeljka (30.09.2014),bice prinudjeni da mi naplate putem prinudne naplate,sto ce dodatno uvecati moje troskove.
za period docnje u izmirenju duga,bice mi obracunata zakonska zatezna kamata,od dospelosti svakog pojedinacnog racuna,do isplate.
neko da mi pojasni,sta znaci zatezna kamata?
ako odbijem da platim,sta ce onda biti? stici ce mi poziv iz suda? jos koliko vremena imam,pre nego sto me utuze?
 
ako ne platim do ponedeljka (30.09.2014),bice prinudjeni da mi naplate putem prinudne naplate,sto ce dodatno uvecati moje troskove.
za period docnje u izmirenju duga,bice mi obracunata zakonska zatezna kamata,od dospelosti svakog pojedinacnog racuna,do isplate.
neko da mi pojasni,sta znaci zatezna kamata?
ako odbijem da platim,sta ce onda biti? stici ce mi poziv iz suda? jos koliko vremena imam,pre nego sto me utuze?

Pravo pitanje je zašto ne plaćaš?
 
pravo je pitanje zato sto mi telekom srbija u mom mestu nije obezbedio normalan 3g signal. imao sam ono sto se kaze "marginal iliti reflected signal",sa 0 crta kvaliteta.
te dva meseca prakticno uopste nisam imao neta,dolazili kod mene,nista nisu uradili,nisu mi hteli raskinuti ugovor,a racuni su naravno nastavili stizati,te sam se razbesneo i prestao placati za nesto sto nemam. evo,i dan danas nemam njihov normalan 3g net,pisem sa Vip-a.
 
ne pricaj da umanjuju signal kad si duzan? pa to je za atomsku bombu,keve mi. omg,omg,jesi ti siguran u to sto pises?
period je april,maj,jun,jul,avgust 2014. ugovor istice decembra ili januara,tad i nameravam da ga raskinem zauvek.
pa sam shodno tome ocekivao da ce mi svi racuni zborno,stici tad negde,u decembru.ali evo,izgleda da je stiglo ranije no sto sam ocekivao.
neznam sta da radim dal da trazim lovu da iskesiram to il da cekam jos...strah me sad od ovih dodatnih troskova,suda,neznam...
 
ako ne platim do ponedeljka (30.09.2014),bice prinudjeni da mi naplate putem prinudne naplate,sto ce dodatno uvecati moje troskove.
za period docnje u izmirenju duga,bice mi obracunata zakonska zatezna kamata,od dospelosti svakog pojedinacnog racuna,do isplate.
neko da mi pojasni,sta znaci zatezna kamata?
ako odbijem da platim,sta ce onda biti? stici ce mi poziv iz suda? jos koliko vremena imam,pre nego sto me utuze?

Ако не платиш послаће суду, па ти суд шаље налог, имаш право да суду изјавиш приговор после чега Телеком може само да те тужи, дакле парница, или да одустане..
 
Ако не платиш послаће суду, па ти суд шаље налог, имаш право да суду изјавиш приговор после чега Телеком може само да те тужи, дакле парница, или да одустане..
pa imam debelo da obrazlozim zasto nisam platio te 5 pretplate,nisam uopste imao uslugu i signala jako dugo vremena,ostecen sam.
da li da cekam da mi stigne od suda tuzba,pa da onda ulozim prigovor, (jer sam u pravu)? ili jednostavno da platim lopovima...?
 
pa imam debelo da obrazlozim zasto nisam platio te 5 pretplate,nisam uopste imao uslugu i signala jako dugo vremena,ostecen sam.
da li da cekam da mi stigne od suda tuzba,pa da onda ulozim prigovor, (jer sam u pravu)? ili jednostavno da platim lopovima...?

Право и правда у српским судовима често нису у корелацији...

Ако ћеш да се судиш, сачекај од суда налог за плаћање, уложи приговор и чекај да видиш да ли ће Телеком да покрене парницу.
 
Napisi reklamaciju Telekomu i cekaj ishod. Ja sam tako jednom uradio zbog necega drugog i pozitivno su resili tj u moju korist.
Samo budi ostar i naglasi da ces sve ovo pustiti u medije ako ne rese pozitivno jer ja sam tako uradio

Srecno
 

Back
Top