mt:s- Pitanja i odgovori

Postovanje ,

Imam Alkatel 602d dual slim i dva broja u njemu jedan 064 i drugi 065

Problem je sa govornom postom odnosno preslusavanjem iste na broju 065 . Aktivirana je govorna posta slanjem odredjenog koda medjutim kada hocu da preslusam dospele poruke u mom govornom sanducetu trazi mi sifru za pristup i u MTS korisnickom servisu su mi rekli da treba da odkucam 1111 da bi preslusao poruke . Medjutim time nisam zadovoljan jer me nervira da ukucavam sifru za pristup i zelim da na neki nacin otklonim tu sifru da ne moram da je odkucavam ,pogotovu
sto kada preslusavam govornu postu na 064 broju mi ne trazi sifru za pristup. U MTS Korisnickom servisu su mi rekli da ne znaju kako se skida sifra sa pristupa govornoj posti , niti su znali da mi odgovore zbog cega na 065 broju je potrebna sifra a na 064 broju nije potrebna sifra iako se zapravo radi o istoj MTS mobilnoj mrezi . Da li je problem u telefonu , da li u njemu treba nesto podesiti pa da se sifra za govornu postu na 065 broju ne ispostavlja . Znam kada sam stavio sim 065 karticu stalno mi se pojavljivala sifra za pin broj ali to sam bez problema skinuo u mobilnom telefonu podesavanjem . Da li i ovom slucaju je potrebno podesavanje na telefonu ili je potrebno podesavanje na mobilnoj mrezi od strane operatera MTSa
 
Poslednja izmena:
Imam problem sa uvećanjem računa za mobilni. Kada sam otišao kod operatora da proverim u čemu je stvar, rekli su mi da sam prijavljen na neke poruke, ali te poruke se ne prikazuju, odnosno ne stižu mi.

Da li je neko imao sličan problem? Da li možda poznajete nekoga kome se ovo sa porukama desilo?
 
Nije mi jasno koje su to poruke u pitanju , da li si nekome davao na korscenje tvoj telefon , tacnije karticu? Da li si se prijavio na neki sms servis? Jedine poruke koje mi padaju na pamet su one pretplate na neke usluge (tipa Horoskop, rezultati za kladionicu , melodije i slicno) gde uzimaju odredjenu svotu novca najcesce na nedeljnoj bazi u vidu pretplate putem sms-a. I sve dok se ne odjavis sa takvog servisa novac ce biti skidan sa racuna. Raspitaj se kod operatera za vise detalja oko toga .
 
Imam problem sa uvećanjem računa za mobilni. Kada sam otišao kod operatora da proverim u čemu je stvar, rekli su mi da sam prijavljen na neke poruke, ali te poruke se ne prikazuju, odnosno ne stižu mi.

Da li je neko imao sličan problem? Da li možda poznajete nekoga kome se ovo sa porukama desilo?

Ha-ha-ha, verovatno je test inteligencije. Slično je prošla moja koleginica.
 

Back
Top