Mržnja i seks

Da li postoje osobe (ili forumaši*) koje smatrate jako seksualno privlačnim, iako ih iz nekog razloga ne volite ili čak mrzite? Da li biste imali seks sa takvom osobom da vam se ukaže prilika?

Recimo, mene Ejnzli Erhart toliko nervira da bih voleo da je kresnem iz besa. Biljanu Ivković Popović isto.

* - forumaši prema tumačenju određenog dela moderacije nisu osobe
I kakav je osecaj je*ati osobu koju ne podnosis?
 
Da li postoje osobe (ili forumaši*) koje smatrate jako seksualno privlačnim, iako ih iz nekog razloga ne volite ili čak mrzite? Da li biste imali seks sa takvom osobom da vam se ukaže prilika?

Recimo, mene Ejnzli Erhart toliko nervira da bih voleo da je kresnem iz besa. Biljanu Ivković Popović isto.

* - forumaši prema tumačenju određenog dela moderacije nisu osobe
S nekom kesom na glavi moze
 
A zašto bih morao da znam?

Pa kako onda znas da bi ti takav cin pricinio i uzitak?
Mislim na ex post momente.
Mozda te neka osoba izludjuje da bi je iz srdzbe slatko pojebbao, ali sam tvoj odnos nakon toga ne znas kakav bi bio.
O ovome moze da se pise do sutra, jos ako ukljucimo faktor zene koja tako razmilsja i radi....
 
P6On59AT_400x400.jpg
 
  • Haha
Reactions: Red
Da li postoje osobe (ili forumaši*) koje smatrate jako seksualno privlačnim, iako ih iz nekog razloga ne volite ili čak mrzite? Da li biste imali seks sa takvom osobom da vam se ukaže prilika?

Recimo, mene Ejnzli Erhart toliko nervira da bih voleo da je kresnem iz besa. Biljanu Ivković Popović isto.

* - forumaši prema tumačenju određenog dela moderacije nisu osobe
Ovo je sasvim nepoznata oblast za mene, ispratih šta o ovome misle ostali, ali ne mogu da se pronađem u ovome, možda neki kres u samoodbrani, ali na agresiju iz tih razloga ne bih bio spreman. Šta ću kad sam lirski sazdano biće... :aha: :D
 

Back
Top