Mrzim!!!

Mrzim Milorada Pavica, Emila Dirkema, Boska Jakovljevica, Erosa Ramacotija, Baneta Cacica. Mrzim kada me neko prekida dok pricam. Mrzim macke, mrzim devojku sto radi preko puta u kiosku, mrzim Knez Mihajlovu, mrzim zimu, mrzim mamu mog bivseg momka, a i njegovog tatu. Mrzim da ustajem ujutru rano.....
 
Jos mrzim: pilecu supu, one koncice u nekom mesu, mirise,parfeme,i svee sto je jakog mirisa,vanilu,guzvu,galamu,miris lepka i benzina,miris zubara, mekane banane, kad neko kasni,kad neko ne postuje dogovor,kad neko umace hleb u vodicu od salate....
 
ja mrzim matematiku,fiziku,hemiju,naciste,rasicte,nacionaliste,rap&hip-hop,pedofile, pizzu bez kecapa preko, narodnjake, kad nemam na racunu, pare, vrucinu,hladnocu, ljude koje se crvene kad se spomene sex, luk, labelo bez ukuca, crnu boju, 5. jun, upalu misica, majice bez dekoltea, skupe knjige, i mnoooogo toga.... dodacu kad jos nestoo smislim....
 
Ne volim fiziku,caleta,pesimiste,one koji iskorishcavaju,sokove, one koji podriguju,koji misle da ima je data sposobnost da budu lepi i kada se ne istushiraju ili sa tonom pudera i svom mogucom i ne mogucom sminkom......
 
Najvishe mrzim one ljude koji kao ne podnose Amere i americke proizvode, a dali bi d'u'pe da zive u Americi i totalno su pod uticajem iste (Nike, McDonalds, Microsoft Windows...).

dalje mrzim komuniste, titoiste i ex-yu nostalgicare i one koji mi govore "eh, za vreme Tita...". Sta za vreme Tita?? upropasti nas!

mrzim Pink, Grand, Shity records, sve te ku'r've'stije sa pola grama mozga, Zeljka Mitrovica, Boshka iz Sitija, svi zajedno nemaju IQ 70, seljacine jedne

mrzim Bogoljuba Karica i te srpske pljackase koji se sad jel' zalazu za evropsku srbiju (Miskovic i ekipa..)

mrzim Hrvate (95% Hrvata, da ne uvredim nekog dobrog coveka), ali vecina su totalno neprihvatljivi, posebni su to ljudi.....

mrzim Francuske politicare i odredjen broj francuskog stanovnistva koji imaju kompleks od Britanaca i nece da pricaju na engleskom u njihovoj glupavoj drzavi.
Evo vam ga sad, glupi Francuzi LONDON -2012 OLIMPIJADA!!!

i josh mnogo stvari, mrzi me da pishem sad...
 

Back
Top