Quantcast

Mrzim fiziku.

S

SRCULENCE

Gost
JA FIZIKU MRZIM,A NAJVISE JER IMAM ODVRATNOG NASTAVNIKA KOJI NA CASU CACKA NOS I USI HEMIJSKOM,NEUME DA POGODI NIJEDAN PADEZ,A NAJVECA OCENA JE 3.ZAR NIJE SVE OVO DOVOLJNO DA JE MRZIM???

JOXI

Obećava
Poruka
58
SRCULENCE:
JA FIZIKU MRZIM,A NAJVISE JER IMAM ODVRATNOG NASTAVNIKA KOJI NA CASU CACKA NOS I USI HEMIJSKOM,NEUME DA POGODI NIJEDAN PADEZ,A NAJVECA OCENA JE 3.ZAR NIJE SVE OVO DOVOLJNO DA JE MRZIM???
I vise nego dovoljno , ni moj nastavnik ne zna padeze cak pusi na casu , i odvratno brzo prica

M

mala_anjjja

Gost
joj bre ljudi, kome sta treba!?!!! ja hocu na zurnalistiku, a 4 god moram da se mucim sa matematikom, hemijom i FIZIKOM!!!!
to je strasno!
e da nevene, odakle si ti covece?!!!

T-a-n-j-a

Obećava
Poruka
66
SRCULENCE:

Da sve zavisi od nastavnika,ja sam u 6. razredu imala super nastavnika tako da smo svi imali najbolje ocene iz fizike(ne zato sto nam je poklanjao ocene nego sto nam je lekcije predavao kao pricice tako da niko nije morao da pipa knjidu)ali zato u 7. :evil: i sad imam uzasnog nastavnika koga se cela skola boji i niko nema vise od 3 kod njega. :cry: :cry: :cry:

myst

Zainteresovan član
Poruka
416
Ljudi moram da vam kazem da ste u u pravu ali i da niste. u pravu ste kada kazeete da su nastavnici odvratni i da je fizika suvoparna ali to je krivica nekog drugog a ne fizike kao nauke. ja kontam fiziku tako sto ne znam sve formule i zakone tako da ih istresam iz rukava ali znam da primenim harmonijske oscilacije u sa elektromaagnetizmom da polomim omrazenom komsiji prozor. zakljucak za fiziku dosadna ali sa malo razmisljanja veoma korisna.

Tusenfryd

Poznat
Poruka
7.649
Fiziku nikad nisam volela. U sestom razredu imala sam nastavnika koji je studirao masinstvo :shock: i kod njega smo svi imali petice, secam se jedna devojka je naucila ono sto je pisalo u knjizi: ,,kad bi molekul bio velicine jabuke jabuka bi bila velicine zemljine kugle'' i on njoj na to da pet!!! U sedmom i osmom nekog matorog koji ne zna padeze (to im je zajednicko?) ustvari ne govori uopste srpski kako treba jer je Madjar. Kako sam morala da strebam... srecom imala sam pet jer sam stvarno fiziku ucila ko nenormalna. A sad u prvom opet imam nekog idiota koji nas prva dva meseca nije ucio fiziku nego neke gluposti, stvaranje, jedinstvo, ljubav, filozofija... Uopste ne mogu da volim fiziku. Zapravo ne volim ni jednu prirodnu nauku, ali daleko od toga da mislim da su beskorisne. Ja se iskreno divim ljudima koji ih vole i znaju. Bas mi je zao sto na mene nije presla ta mamina crta jer je svojevremeno ona bila najbolja u gimnaziji iz fizike i matematike. Ali jednostavno volim jezike - rasturam srpski i engleski, pisem odlicno - i planiram da upisem zurnalistiku i to vam je...

britgirl

Primećen član
Poruka
600
ma mrzim sve predmete,osim srpskog i engleskog!mislim,zasto uciti nesto sto ti NIKADA,ali NIKADA nece trebati u zivotu?Koj ce mi djavo biologija i organizmi svih zivotinja i biljaka?A fizika...UHHHHHHHHHHHHHHH!!!

neven

Aktivan član
Poruka
1.377
britgirl:
ma mrzim sve predmete,osim srpskog i engleskog!mislim,zasto uciti nesto sto ti NIKADA,ali NIKADA nece trebati u zivotu?Koj ce mi djavo biologija i organizmi svih zivotinja i biljaka?A fizika...UHHHHHHHHHHHHHHH!!!
upravo tako.kao da ce neko da mi trazi da mu kazem njutnov zakon ili vrste kosti...bezveze.

Bleak WinterFullMoon

Aktivan član
Poruka
1.414
britgirl:

Pa to ce te posle,u zivotu,razlikovati od ostalih tupsona.Ako nemas potrebu da budes intelektualka,to je vec opasan problem...
Svako stremi ka necemu visem,a ne nizem... :wink:

Keeper

Buduća legenda
Poruka
30.289
neven:
britgirl:
upravo tako.kao da ce neko da mi trazi da mu kazem njutnov zakon ili vrste kosti...bezveze.

hehehheheheheheheh. kad dodjete na faks (ako dodjete) onda cete videti kako vam je sve trebalo :lol: ....... ja sam matematiku otaljavao celo skolovanje, mislim, koji ce mi djavo izvodi, funkcije i ostalo, a sad na faksu nema dalje bez toga :wink:

E

emy_331

Gost
Istina je da se u nasem skolustvu zaista uce neke nepotrebne stvari....ali nije lose znati,mislim znam da sad pricam kao neki streber,ali zaista to nam pruza mogucnost da se uvek predomislimo,otkrijemo nesto novo......i,eto svako znanje je korisno!

L

Ls

Gost
Mrzim FIZIKU, HEMIJU , MATEMATIKU. Cemu nas uce? Nicemu!!!Npr srpski je u redu. Uci nas kroz dela kako da shvatimo zivot i uspemo da opstanemo u njemu, da saosecamo sa nekim...to je pravi predmet.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.