Mrak za D+ paket

novi kljuc imate na crosatu i na svim drugim uploadima,znaci nije mrak samo promena kljuca a inace se za nekoliko dana najavljuje i polsat i premiere znaci treba sacekati taj famozni 26 jan.kada se najavljuju kljucevi za premiere.pozdrav
 
ja samo prenosim sa drugih foruma sta se prica.Evo josjedne price uskoro ce biti otvoren viaccess 2.5 a u grckoj se prodaje resiver dream ili tako nesto(nije dream box)koji otvara IRDETO 2 tako da se ocekuje emulacija i za irdeto inace u irdeto emituje pink i pink+ a viaccess 2.5 seemore paket ali sve ovo treba uzeti sa rezervom jer smo se ovakvih najava naslusali puno ali uvek je bilo gde dima ima i vatre.pozdrav iz Jagodine
 
elitesecurity idi na odeljak o satelitskoj televiziji.Dok sam bio u Nemackoj imao sam prilike da gledam Premiere i mogu vam reci da nista specijalno.U svajcarskoj sam gledao francuske kiosqe i mogu vam reci da su najslicniji tekilama odnosno dplus a po meni najbolji jr svakako sky italia,njega sam gledao kao i svi drugi dok je moglo.Za sky uk neznam kakav je nikad nisam gledao mada mi je drug iz Londona rekao da za njega je sranje ali.....znaci trenutno sta je najbolje svakako dplus.pozz
 

Back
Top