Može li

Lepo, umeš da voliš i uživaš:)..
kako od ljubavi:zaljubljena: dođosmo do nečeg običnog i nezanimljivog?
ne znam. meni se to nije desilo..da ljubav jednostavno..nestane.
veze su mi se prekidale uvek zbog nekog konkretnog razloga..
a ako se desilo da me neko smori, to je znak da ga nisam ni volela..nego sam se zaludjivala..nekom iluzijom..
 
da dosadi osoba koju volite ili čega je to znak?
Интересантно, али мени никад није досадила особа коју волим.
Мени нико не досади... Нема то много везе с љубављу.
Како ми нису досадиле колеге са којима сам проводила по осам и више сати дневно пуних десет година? Па и са овим "новим" радим више од четири године и нико није досадан... Или пријатељи од детињства? Дете? Не иде то тако баш...
 
Интересантно, али мени никад није досадила особа коју волим.
Мени нико не досади... Нема то много везе с љубављу.
Како ми нису досадиле колеге са којима сам проводила по осам и више сати дневно пуних десет година? Па и са овим "новим" радим више од четири године и нико није досадан... Или пријатељи од детињства? Дете? Не иде то тако баш...

Eto, ima nas i normalnih. :)
 
da dosadi osoba koju volite ili čega je to znak?

Moze. To je kod mene uglavnom bilo jer se ta osoba promenila u odnosu na ranije kada mi je bila drugacija i zanimljiva ... ako se u medjuvremenu promeni toliko da ne ispoljava nista zbog cega sam je zgotivila najblaze receno udosadi

A moze da bude znak i da se nije promenila vec da se jednostavno pojavio neko zanimljiviji :)
 
moze, i najbolje veze udju u kolotecinu
Svaka veza upadne u period zasićenja, to nije najčešći razlog zašto veze pucaju, ali kad ta kolotečina nastupi može se s velikom verovatnoćom pretpostaviti da će ubrzo uslediti kraj.
Ljudi koji pričaju da im se to nikada nije desilo uglavnom ne govore istinu, nemoguće je ne primetiti dosadu i ne osetiti nezadovoljstvo zbog nje. Recimo šta je nemanje seksa u ozbiljnoj i stabilnoj vezi nego posledica dosade, zasićenosti partnerom.
Moze i to je znak dosade. To isto kao da svako jutro jedes burek,nakon nekog vremena pozelis sirnicu,a kad vidis da ta sirnica samo prodje cak i ne bude kako treba,onda shvatis kako je dobar burek.
Zanimljivo poređenje. :super:
Moze. To je kod mene uglavnom bilo jer se ta osoba promenila u odnosu na ranije kada mi je bila drugacija i zanimljiva ... ako se u medjuvremenu promeni toliko da ne ispoljava nista zbog cega sam je zgotivila najblaze receno udosadi

A moze da bude znak i da se nije promenila vec da se jednostavno pojavio neko zanimljiviji :)
Upravo tako, ljudi se menjaju i te promene se reflektuju i na njihove međusobne relacije.
U vezi pojave nekog zanimljivijeg - neko zanimljiviji to može postati samo ako nam se prethodni partner učini nezanimljivim (bez obzira da li je takav postao sopstvenom "krivicom" ili smo mi za to "odgovorni", znači bez obzira na to ko se promenio).

Šta vredi Bondu što je "...Bond, Džejms Bond", kad DEVOJCI postane interesantan Kris Ejndžel. :D:zag:
PS Omatorio sam, a veze nemam o ženama. I nikad ih neću ni razumeti. :rumenko: :D
Uteha mi je možda u tome što ih ni mnogi drugi nisu "ukopčali", npr. Njegoš, uvideo je da kod žena postoji neki čudan "pokretački mehanizam" i ništa više od toga, a bio je jedan od najgenijalnijih ljudi svoje epohe. :confused:
 
Upravo tako, ljudi se menjaju i te promene se reflektuju i na njihove međusobne relacije.
U vezi pojave nekog zanimljivijeg - neko zanimljiviji to može postati samo ako nam se prethodni partner učini nezanimljivim (bez obzira da li je takav postao sopstvenom "krivicom" ili smo mi za to "odgovorni", znači bez obzira na to ko se promenio).

Šta vredi Bondu što je "...Bond, Džejms Bond", kad DEVOJCI postane interesantan Kris Ejndžel. :D:zag:
PS Omatorio sam, a veze nemam o ženama. I nikad ih neću ni razumeti. :rumenko: :D
Uteha mi je možda u tome što ih ni mnogi drugi nisu "ukopčali", npr. Njegoš, uvideo je da kod žena postoji neki čudan "pokretački mehanizam" i ništa više od toga, a bio je jedan od najgenijalnijih ljudi svoje epohe. :confused:

Jaooo kako ti sve primetis :zag: ...ujedno da se nadovezem na ovo sto si napisao da nikad neces razumeti zene a verovatno si mislio spoznati njihove postupke :think: bogami hoces jer ti dosta poznajes i dobru i losu stranu zena i ne samo to :rtfm: umes lepo sve da sagledas , toliko da bi mogao pojedinima na ovom pdf-u da drzis predavanje o tipovima zena i kako sa kojim postupiti :super: :lol:
 
Jaooo kako ti sve primetis :zag: ...ujedno da se nadovezem na ovo sto si napisao da nikad neces razumeti zene a verovatno si mislio spoznati njihove postupke :think: bogami hoces jer ti dosta poznajes i dobru i losu stranu zena i ne samo to :rtfm: umes lepo sve da sagledas , toliko da bi mogao pojedinima na ovom pdf-u da drzis predavanje o tipovima zena i kako sa kojim postupiti :super: :lol:
:zag: :)
:D Ono što sam doživeo sa ženama s ovog pdf-a mi je umnogome pomoglo da postanem takav "ekspert". :) Sve su one u osnovi dobre, samo ih ponekad uhvate bubice i postanu "veštice". :)
 
Moze i te kako

sto bi reki" Dopizdio joj je ili Dopizdlia mu je"

Sve ima svoj vijek trajanj, a ljubav je ionako samo kemijska reakcija sa trenutnim dejstvom..:rtfm:.

Kad nađeš sa produženim, e to je prava stvar:rumenko:.

Jaooo kako ti sve primetis :zag: ...ujedno da se nadovezem na ovo sto si napisao da nikad neces razumeti zene a verovatno si mislio spoznati njihove postupke :think: bogami hoces jer ti dosta poznajes i dobru i losu stranu zena i ne samo to :rtfm: umes lepo sve da sagledas , toliko da bi mogao pojedinima na ovom pdf-u da drzis predavanje o tipovima zena i kako sa kojim postupiti :super: :lol:

On je naš idol, sve zna i obrlati.
:zag: :)
:D Ono što sam doživeo sa ženama s ovog pdf-a mi je umnogome pomoglo da postanem takav "ekspert". :) Sve su one u osnovi dobre, samo ih ponekad uhvate bubice i postanu "veštice". :)

Pogotovo kad pokažeš svoje pravo lice:zper:.
 
meni se vise ne dize kada se....mazimo :)
msm sa njom...inace kad me drugarica iz zezanja ufati...leti ko iz pracke...al necu je prevariti....jer sex je jedno a ljubav drugo :)
 

Back
Top