MOTOCIKLI

S obzirom na moje tanane finansijske mogućnosti, uz kredite i neka utapanja bi mogao na jedvite jade da sakupim eventualno za K2...

38.jpg

Ali, kada bi prvi put se na njega, ispunilo bi te kao da vozis K8, zar ne?:)
 
E to sa kvacilom se desilo pre nekih mesec dana mom komsiji sa kawasakijem zx6r...

E u vezi tog pustanja kvacila kad se shalta nize.Meni je jednom samo malo zaplesao na gpz-u kada sam se zaebao pa presaltao 2 brzine nize i pustio kvacilo.
A sto se toga tice,celu sezonu sam vozio sa jako slabom prednjom (nije nikako za pohvalu ali sta ces kad jadna Srbija i njeni servisi ne mogu da nadju jedne pisljive gumice!!! a kamoli ostalo:evil:),i kocio sam tako sto sam presaltavao nize i pustao kvacilo.Nekada lakse nekada naglo ali nikad se nije desilo da padnem.
Jedino sto sam skontao kada idem brzo u drugoj i presaltam u prvu,menjac kao da "lupi",cak u na stopalu osetim.Tad ne bih trebalo da pustim naglo kvacilo jer bih onda verovatno zaplesao zbog visokih obrtaja.Imao sam takvo iskustvo i verujem da je zbog toga jer kocnice nisam pipnuo.Sta da kazem,postao sam bogatiji ove sezone sto se tice motornog kocenja :D:D:D.Nadam se da cu pre sl registracije srediti prednju
 
Danas mi se plakalo...:
Lik ima Suzuki kilogixer-a što bi rekli ameri...
Čujem ja neko turiranje...
Na oko 100 metara je od mene, ali ga ne vidim... Znao sam da je u pitanju taj motocikl, jer je pre toga jedno 10x proleteo ulicom...
Kad lik na jedno 7, 8000 obrtaja pokušava da ubaci u prvu...
Samo sam čuo "krrrrrrrrk", što je izazvalo buru emocija u meni...
 
Ova ninja mi se estetski vise svidja od proslogodisnje.Ovi izresci dole,podocnjaci na farovima kao i rezervoar.Izduv malo naruzuje motor a i prednji kraj nikako da uspice :)
E sad sto se tice mashine ne zna se...
 
Pozdrav prijatelji.Sezona je prosla,ja sam se krasno izvozio sa Tomosom ATX 2002.godiste i sada ga prodajem a nameavam da uzmem nesto jace.Uzeo bi neki enduro od 125ccm do nekih 1000-1200evra
pa bih voleo da cujem vase preporuke i sugestije.Naravno najpre moram da prodam ATXa.Pozz
 
Nema šta...milina jedna... Ponekad mi se zaplače... Jedino što bi ja odabrao primerak srebrne boje (ako ga ima fabrički u toj boji), pošto mu je rezervoar i poklopac zadnjeg sedišta sav na ćoše...onako dijamantski..:lol:
 

Back
Top