MOTOCIKLI

Ma i ja isto mislim da novinari lazu da je vozio pijan i da je imao 1.47 promila tolko da je imao ne bih mogao sesti na motor i ne bih mogao voziti,sto se tice MUP Srbije oni su tu da utvrde ko je kriv i kako je to bilo,po mome ja bih osudio vozaca Yuga ali tu je Saobracajna Policija i oni ce utvrditi ko je kriv

Sreca pa nije po tvome.

Meni je tu najvise zao ovog sto je vozio Yuga, celog zivota ce ga gledati popreko.
 
ninja_zx_14_1.jpg


:lol:

Ah... lepo lepo
 
Ljudi : Ako je ogranicenje recimo 80 , onda je cela situacija prilagodjena toj brzini , samim tim i procena svih ucesnika ... I za ocekivati je da vozac Yuga krene u preticanje jer ne treba ni da mu pada napamet da neko vozi iznad dozvoljene brzine .
 
Obozavam motore! Znaci potpuno otkidam za njima! Ali nemam motor,a i trenutno zivim u malom gradu gdje ima skutera,ali ne i motora. Samo jedan momak ima motore,totalno poludim kad ih vidim,Jedan od njih je Harley,drugi je kawasaki z750,a treci,najnoviji ne znam sad koji je,ali je idealan-brz,prelijep.. Tog momka ne poznajem,ali nadam se da cu ga upoznati pa da mi pozajmi motor;-))
 
Ovo se zove zver od cruisera... Suzuki Boulevard M109R, 1783cc a cena... prava sitnica, oko 11000e.

suzukiboulevardm109rmp4.jpg


Ali nekako me više podseća na sportski motor (da li grešim?), nego na kruzer, više sam za ˝klasičnu˝ varijantu kruzera, kao što su, na primer, C109R ili C50 od 805cc (kad sam već kod Suzuki Boulevard serije).

C109R
suzukiboulevardc109rdp2.jpg


C50
suzukiboulevardc50ax1.jpg
 
Neznam što je dukati zakon ko ga je vozio imao je više problema nego uživanja. Najveći problem italijana je gorivo pogotovo ovo naše, na svakih odprilike 2.000 km šteluješ ventile da bi besprekorno radio a elektronika mi nije jača strana.
 

Back
Top