mošus

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
na otvaranje ove teme me je inspirisao jedan idiotski događaj. LM, kupila sam neko sredstvo za ličnu higijenu i zaprepastiila sam se kad sam ga otvorila i otkrila da miriše na mošus. zašto to nigde nisu napisali?! mislim, bitno je pošto ljudi ili vole mošus ili ga ne podnose.. ja sam od ovih drugih. nekako mi miriše na ono što jeste, tj na telesnu izlučevinu, i to mi je dooosta bljak. sad se mislim dal da ga bacim.. ali ne volim da bacam tek kupljene stvari, onda sebi delujem razmaženo i bahato..

hvala slučaju(?), u mojoj kući ga niko nikada nije koristio, te ja dosta dugo nisam ni znala kako miriše mošus. a kad bih taj miris osetila na nekoj ženi, mislila sam da je to njen prirodni miris, tj smrad. i baš sam se pitala šta li te žene jedu, zašto se ne kupaju itd kad mirišu tako loše. u isto vreme, malo-malo pa se negde pojavi to ime.. mošus.. kao nešto najseksije na svetu. i ja sam ga tako zamišljala. kad sam otkrila koji je to miris grdno sam se razočarala.
eto..

šta vi mislite o mošusu? volite li ga ili ne? i posebno me interesuje, postoji li neki muškaarac kome je taj miris seksi?
 
jao pa kako to parka smrdi ti?meni mosus bas bas zavodljivo "zvuci" jedan od senzualnijih nota u parfemima,samo previse intim,ne ostavlja trag
mada mi je malo gadno odakle dolazi :lol:
koje ti mirise volis ondak?
 
heh.. (sramotica)
ja ne znam da kažem.. nikad nisam baš ukapirala to sa tim notama, ali mi se zaista retko koji svidi. poslednji u koga sam se zaljubila bio je bossov deep red pre 5-6 godina. i baš sam se osećala kao u svojoj koži kad ga imam na sebi. i od tad imam gomiletinu eksperimenata (i masu načetih parfema) ali mi ni jedan nije tako legao.
i sad sam beznadežno odlutala od sopstvene teme =(
 
heh.. (sramotica)
ja ne znam da kažem.. nikad nisam baš ukapirala to sa tim notama, ali mi se zaista retko koji svidi. poslednji u koga sam se zaljubila bio je bossov deep red pre 5-6 godina. i baš sam se osećala kao u svojoj koži kad ga imam na sebi. i od tad imam gomiletinu eksperimenata (i masu načetih parfema) ali mi ni jedan nije tako legao.
i sad sam beznadežno odlutala od sopstvene teme =(

zar to nije cilj ove teme:)
 
Nikada mi nije bila jasna priča oko mošusa. Ni priča, ni miris. A onda sam pomislila da je možda stvar u imenu, pa se ljudi lože na francuske stvari, a mošus zvuči francuski, pa još kada serviraš priču onda se masa popali. Jedino to. Inače ne znam koga to pali, na ljude mislim.
 
Bio neki dezodorans crveni, zvao se - mislim -baš Mošus.Taj mi je bio omiljeni.Davno bilo.
Odavno nisam "namirisala" na nekoj mošus...Valjda ga sad ne rabe toliko kao osnovnu notu za parfeme.
 
Bio neki dezodorans crveni, zvao se - mislim -baš Mošus.Taj mi je bio omiljeni.Davno bilo.
Odavno nisam "namirisala" na nekoj mošus...Valjda ga sad ne rabe toliko kao osnovnu notu za parfeme.
probaj
for her-narcisso rodriguez
skroz moderna verzija belog laganog mosusa (u srcu parfema),u zagrljaju ruze i otkucajima mirisa nekog opakog drveca
inace mosus se dobija iz muskih polnih zlezdi nekih zivotinja(mosusno govedo:lol: )
 
znam... i to ga ne čini privlačnijim. ali meni baš i miriše tako nekako... kažem, kao telesna izlučevina.

narcisso rodriguez.. ok, prva parfimerija je moja =D
 
probaj
for her-narcisso rodriguez
skroz moderna verzija belog laganog mosusa (u srcu parfema),u zagrljaju ruze i otkucajima mirisa nekog opakog drveca
inace mosus se dobija iz muskih polnih zlezdi nekih zivotinja(mosusno govedo:lol: )

Znam od čega se dobija i to mi baš nekako sexy! :mrgreen: Sorry Parka!
Da znaš da ću da probam! Čisto da me mine žal za mladost!;)
 
inace mosus se dobija iz muskih polnih zlezdi nekih zivotinja(mosusno govedo:lol: )

Upravo to. :lol: Šta to govori o ljudima koji se pale na taj miris? Muškarci kada ga osete na nekoj ženi, ustvari žele da kresnu životinju, odnosno mužjaka. :shock: A žene... Da li ih pale prljave životonje? :lol::shock: Čudna priča.
 
Pa da. Valjda ga žene stavljaju da bi se oni primili. Ja volim neke parfeme, ali ako se to mom muškarcu ne bi sviđalo ne bih ga stavljala. O treba da ga miriše duže nego ja. Mada nisam do sada čula da se nekome ne dopadaju parfemi koje koristim. :) I zato kažem, nije mi jasna priča.
 
treba da boodeš seksi......meni se bljooje od versace i tih.....odvratnih mirisa...... jako i slatko...da padneš i nesvest.....
mislim da se mošuš ne proizvodi od polnih žlezda ženki.....samo mooških primeraka......kako si rekla...mošoosnih goveda....mada ja njih nikad nisam video u zoo vrtu...kavez sa mošoosnim govedima......bizon je to.....i mooflon....njih sam video...... miris mošoosa je okej....pa ti si koopila samo neko sredstvo za pranje kooće.....ispariće...
 
miris mladog teleta je najlepši.........ja sa više za to da žene mirišu na cvetne note i na začine...ne na začin c...i alevu papriku...nego na neke mirne neorjentalne.....laka nota parfema.......neko mi je bio prepričao ovde završetak filma parfem.....hvala mu.....njega su pojeli ljoodi jet nisu mogli da odole mirisu.... stvarno ne ide da žena miriše na bizona...
 
e ja sam indiferentna prema mosusu,misim moze al ne mora.
ja volim one citrusne mirise i to.

imala sam neki sampon koji je mirisao na paculi i onda je mama stalno pitala sta to smrdi po kuci,jer kako se okrenem setam kroz kucu i sve ono miris se siri za mnom :lol: a tata i ja ga voleli :? i tako me mama ganjala dok nisam promenila sampon,uvek je tvrdila kako joj muka od mene :lol:

a mene bas tera na povracanje oni parfemi ili koja god kozmetika a i sladoledi sa mirisom (ukusom) sitnog sumskog voca...cim ga osetim prebledim od muke i boli me glava.
 

Back
Top