Moralno nasledje

I tako stigosmo do pocetka, da u ovakvoj sredini ko je ovakav kako predlaze Tol, ta smatra da je moralan i super mu ide, a ko nije takav, smatra se slabim i plus nemoralnim i ne ide mu bas lako , svaki kontakt mu pretnja i teskoca....

ništa ne predlažem sve je jasno i očigledno u ovom lažljivom svetu. samo se tako opstaje...moral ( ma koja definicija bila) je devalvirao..to možeš da vidiš i na forumu..i svuda u reali..
 
Ozbiljno razmisljam.samo da dodjem s ovog puta u rochelle pa da smislimo za more I onda cu da resim

dodji bre u beograd na more :zag:

110402271020459229578633-1.jpg


111063311020481668099582-1.jpg
 
Koliko ste toga poneli iz kuce, a koliko ste se sami nadogradili? Da li uopste jeste?
Sta je to sto ste sami naucili kako i sta treba, a roditelji vam nisu pokazali... pricam o pozitivnim stvarima, negatne me ne zanimaju...
Da li ste u neku ruku bolji ljudi od njih, gori ili uopste niste napredovali u odnosu na ono sto su vas roditelji naucili??

Mislim da se vaspitanje ponese iz kuce. I neke osobine se daju korigovati ali sustina coveka tesko. I koliko roditelji vaspitavaju decu, toliko i deca vaspitavaju roditelje, prave roditelje koji posmatraju, osluskuju, cuju, vide,...
Da li sam bolja ili gora? Mama svaki put kada je besna na mene kaze:"Skroz si na Kovacevice, nemas nista moje!" :lol: I nemam.
 
ništa ne predlažem sve je jasno i očigledno u ovom lažljivom svetu. samo se tako opstaje...moral ( ma koja definicija bila) je devalvirao..to možeš da vidiš i na forumu..i svuda u reali..

Skupe se ovakvi sa foruma i dodju kod mene i vide koristi od lepog i kulturnog ponasanja ali djavo im neda mira i oni bi i jare i pare.
Dakle bi da im neko cini , ali bi da i dalje lazu i mazu, okrecu istinu na svoju vodenicu i da to prolazi..
Posto to ne prolazi, onda krenu da pljuju i ocrnjuju moj pristup u realu, jer taj pristup nije u rukavicama, znaci nije tipicno Beogradski, ni taj nije los, ali nije ni moderno beogradski , znaci ovo sad sto je...

Uvek su u vecini , ali nemaju prilaz u oaze nas manje mocnih na obostranu stetu.
Nasa steta je sto vrlo cesto posedujemo znanja i vestine i pronalaske koji bi se isplatili ljudima, a to niko osim nas nece videti i osetiti, znaci neka vrsta internog kluba.
Njihova steta je sto nece dobiti nikakvu uslugu posle probnog perioda.
A nekad im bas puno znaci, nekad bas i zivot dodje u pitanje...desava se bas takav splet, zivot je cudo..

Tako da se pristojnost povlaci u tajnost , nalik ovim izvikanim masonskim i drugim tajnim lozama i interesnim sferama.
Takvo je bar moje iskustvo i moram da priznam da je naklonost takvom udruzivanju skoro u svim zapadnim i istocnim zemljama veca nego u BG.
U svajcarskoj kad osete da imate takav pristup , totalno se promene, sve moze za vas.Holandija slicno, a Nemacka je trenutno puna vojnih promotera, Turaka i neobrazovane boranije iz raznih zemalja.Svedsku koja je stabilna naucno, razdire seks i animalizam u porastu, vrlo brzo ce izaci na videlo sukobljavanje seksualnih posledica i tako jake naucne podloge (imaju preko 540 univerziteta sa odlicnom medjusobnom saradnjom)
 
Mislim da se vaspitanje ponese iz kuce. I neke osobine se daju korigovati ali sustina coveka tesko. I koliko roditelji vaspitavaju decu, toliko i deca vaspitavaju roditelje, prave roditelje koji posmatraju, osluskuju, cuju, vide,...
Da li sam bolja ili gora? Mama svaki put kada je besna na mene kaze:"Skroz si na Kovacevice, nemas nista moje!" :lol: I nemam.

Slazem se.
I ja mislim da i mi njih vaspitavamo na neki nacin
 

Back
Top