Moralne dileme

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Srdj@n:
lav607:
guda:
LAV607 zvucis kao neka godinama dobro trosena cupi :?: :lol:

Mozda ste ti i Jecapeca idealan par :wink: :lol: :twisted:

Tebe bih rado potrosio ,ali nesto ne volim seljancice izvini,naci ces ti nekog optimistu za tebe..... :wink:

:D :D :D

evo i ja da se nasmejem ciika Lavu i cika Srdj@nu :lol: :lol: :lol:

oprostite maloj seljancici, ja sam mlada i neukusna ha ha ha ha ha (boli me stomak od smeha, salo mi se trese i tarlaha a ha ha ha ha ha - trebalo bi da imam salo i da smrdim na stajsko djubrivo, jel' da + brkulje + smoki u usima + jedan crnac u oranici ha ha ha ha ha) :lol: :P :wink:

E pa u pravu ste - bas sam takva :lol: :lol: :lol:
 
prasatko:
lav607:
guda:
LAV607 zvucis kao neka godinama dobro trosena cupi :?: :lol:

Mozda ste ti i Jecapeca idealan par :wink: :lol: :twisted:

Tebe bih rado potrosio ,ali nesto ne volim seljancice izvini,naci ces ti nekog optimistu za tebe..... :wink:
Lave, bez nervoze, samo se malo zezamo - ti to shvatash, zar ne?

Ma ok,opusteno samo sve ima granicu[ko bi rekao da ja ovo pisem] :wink: :wink: :wink:
 
lav607:
prasatko:
lav607:
guda:
LAV607 zvucis kao neka godinama dobro trosena cupi :?: :lol:

Mozda ste ti i Jecapeca idealan par :wink: :lol: :twisted:

Tebe bih rado potrosio ,ali nesto ne volim seljancice izvini,naci ces ti nekog optimistu za tebe..... :wink:
Lave, bez nervoze, samo se malo zezamo - ti to shvatash, zar ne?

Ma ok,opusteno samo sve ima granicu[ko bi rekao da ja ovo pisem] :wink: :wink: :wink:
Da li to meni govoris izmedju redova kako si ti neki opasan lik, pa ti je tesko da se malo z.. na svoj racun?
Mozda je Jecapeca neka strava riba, nikad se ne zna :roll:
 
prasatko:
lav607:
prasatko:
lav607:
guda:
LAV607 zvucis kao neka godinama dobro trosena cupi :?: :lol:

Mozda ste ti i Jecapeca idealan par :wink: :lol: :twisted:

Tebe bih rado potrosio ,ali nesto ne volim seljancice izvini,naci ces ti nekog optimistu za tebe..... :wink:
Lave, bez nervoze, samo se malo zezamo - ti to shvatash, zar ne?

Ma ok,opusteno samo sve ima granicu[ko bi rekao da ja ovo pisem] :wink: :wink: :wink:
Da li to meni govoris izmedju redova kako si ti neki opasan lik, pa ti je tesko da se malo z.. na svoj racun?
Mozda je Jecapeca neka strava riba, nikad se ne zna :roll:

Mozda si i ti :wink:
 
Ljudi, kako neko uopste moze da postavlja pitanje da li treba biti iskren, posten i otvoren :?:

Svako precutkivanje ili laganje dovodi, konkretno u ovom Jecapecinom slucaju, voljenu osobu u stanje zablude i onda taj neko voli samo predstavu koju ima o nekoj osobi, ali ne i nju celu.

Zato ne mogu da verujem sta sve piskarate, a niko istinu da kaze - gde je tu u celoj prici osnovno nacelo zvano moral :?: :roll:

Moje misljenje je da svaka osoba uvek treba da bude iskrena, otvorena i fer i tada nece dovesti u pitanje ni sopstvena osecanja, a ni tudja (ma o kakvim osecanjima da je rec).

I prasici znaju za moral :wink: :lol:
 
Queen_:
Izvin'te što upadam, ali ja bih da odgovorim devojci na temu, ako se vi, naravno, slažete.
Ja se prva slazem sa tobom, priznajem, malo me je cela prica bacila u razmisljanje...hmmm :roll: ...jaooo necu vise,stvarno!
Nego, ja sam uvek bila za to da se stvari odvijaju potpuno iskreno izmedju dvoje ljudi koji su u vezi, pa ma koliko to nekada bilo tesko - naravno, ukoliko zelis da od toga nesto i bude. Sto na um - to na drum, kako kazu! Udri, pa kud puklo da puklo - ako imas toliko frajera iza sebe, onda ti nece biti problem da nadjes jos jednog, ukoliko zatreba, naravno.
 
Srdj@n:
prasatko:
lav607:
prasatko:
lav607:
guda:
LAV607 zvucis kao neka godinama dobro trosena cupi :?: :lol:

Mozda ste ti i Jecapeca idealan par :wink: :lol: :twisted:

Tebe bih rado potrosio ,ali nesto ne volim seljancice izvini,naci ces ti nekog optimistu za tebe..... :wink:
Lave, bez nervoze, samo se malo zezamo - ti to shvatash, zar ne?

Ma ok,opusteno samo sve ima granicu[ko bi rekao da ja ovo pisem] :wink: :wink: :wink:
Da li to meni govoris izmedju redova kako si ti neki opasan lik, pa ti je tesko da se malo z.. na svoj racun?
Mozda je Jecapeca neka strava riba, nikad se ne zna :roll:

Mozda si i ti :wink:

Mislis? Bas si srce - kako je zeni malo potrebno da dobije krila (ne ona iz reklame, hihihihi :wink: )
 
prasatko:
Queen_:
Izvin'te što upadam, ali ja bih da odgovorim devojci na temu, ako se vi, naravno, slažete.
Ja se prva slazem sa tobom, priznajem, malo me je cela prica bacila u razmisljanje...hmmm :roll: ...jaooo necu vise,stvarno!
Nego, ja sam uvek bila za to da se stvari odvijaju potpuno iskreno izmedju dvoje ljudi koji su u vezi, pa ma koliko to nekada bilo tesko - naravno, ukoliko zelis da od toga nesto i bude. Sto na um - to na drum, kako kazu! Udri, pa kud puklo da puklo - ako imas toliko frajera iza sebe, onda ti nece biti problem da nadjes jos jednog, ukoliko zatreba, naravno.

Slazem se :wink:
Ako pukne,napravicemo konkurs za tolerantne :wink: :D
 
prasatko:
Srdj@n:
prasatko:
lav607:
prasatko:
lav607:
guda:
LAV607 zvucis kao neka godinama dobro trosena cupi :?: :lol:

Mozda ste ti i Jecapeca idealan par :wink: :lol: :twisted:

Tebe bih rado potrosio ,ali nesto ne volim seljancice izvini,naci ces ti nekog optimistu za tebe..... :wink:
Lave, bez nervoze, samo se malo zezamo - ti to shvatash, zar ne?

Ma ok,opusteno samo sve ima granicu[ko bi rekao da ja ovo pisem] :wink: :wink: :wink:
Da li to meni govoris izmedju redova kako si ti neki opasan lik, pa ti je tesko da se malo z.. na svoj racun?
Mozda je Jecapeca neka strava riba, nikad se ne zna :roll:

Mozda si i ti :wink:

Mislis? Bas si srce - kako je zeni malo potrebno da dobije krila (ne ona iz reklame, hihihihi :wink: )

:roll: :roll: :roll:
 
Ja mislim da ne mora sve da mu kaže. Svi mi imamo prošlost pre tog "nekog" i to je normalno. Normalno je i da ima stvari koje smo uradili i kojih se sramimo i koje bismo najradije i sami zaboravili. Zašto bi bilo neophodno iznositi mu sve detalje iz prošlosti? Ako si iskrena prema njemu u vezi, ako lepo funkcionišete zajedno, zašto se opterećivati prošlošću? Možda je i on imao više devojaka pre tebe nego što ti je rekao. U svakom slučaju, totalno nebitno za VAŠU vezu.
 
Jeste zeznuto reci nesto sto znas sigurno da se nece prihvatiti sa odusevljenjem. Ali zar nije lepsi osecaj kad znas da sa svojim deckom mozes sve da podelis? Ja sam za to da mu kazes, pa to si ti. On ce te prihvatiti takvu ako te voli. To ce ti ujedno biti i mali test za njegovo "savrsenstvo". Mozda bude gadno, u prvom trenutku, ali sve to legne...
A niko nije savrsen...sigurno da i kod njega postoji neka mrlja iz proslosti koja mu nije ponos i dika...
Samo napred! :D :D :D
 
Raselka:
Jeste zeznuto reci nesto sto znas sigurno da se nece prihvatiti sa odusevljenjem. Ali zar nije lepsi osecaj kad znas da sa svojim deckom mozes sve da podelis? Ja sam za to da mu kazes, pa to si ti. On ce te prihvatiti takvu ako te voli. To ce ti ujedno biti i mali test za njegovo "savrsenstvo". Mozda bude gadno, u prvom trenutku, ali sve to legne...
A niko nije savrsen...sigurno da i kod njega postoji neka mrlja iz proslosti koja mu nije ponos i dika...
Samo napred! :D :D :D

apsolutno se slazem - konacno neko ko shvata da samo istina moze doneti mir i opustenost. Jos samo da dodam - ne treba cekati da prodju godine pa reci istinu. Poverenje se gradi od pocetka.
Ako je neko spreman da istinu koju kazes izokrene ili jednostavno ne moze da se nosi sa njom - onda taj neko i nije za tebe.
Reci istinu nikada i nikako ne moze biti greska, samo treba odabrati pravi trenutak.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top