Moralne dileme

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jecapeca:
On je spavao samo sa jednom devojkom pre mene, mnogo je konzvervativan i ne znam kako bi prihvatio moju burnu proslost. Imala sam dosta muskaraca u svom zivotu, bojim se da me ne gleda kao kurvu. Sada mi je krivo sto sam to radila.[/b] Dok sam bila mladja nisam razmisljala o kasnijim posledicama. Imala sam 14 muskaraca, jel to mnogo? Najgore mi je zbog tog crnca, nece mi nikada oprostiti to...[/quote]


:shock: :shock: :shock: ja sam skroz shoknuta !!! shta bre on ima koji qurac da tebi neshto oprashta :?: :!:
lepo ti reche onaj lav :arrow: kill, kill, kill :twisted:
 
guda:
Srdj@n:
Ma nista strasno. Racunajuci da si pocela sa sexom sa 16 godina sto je neki prosek znaci imala si u proseku 1,4 godisnje sto uopste nije mnogo. Dobro nekad je bila jedna duga veza,nekad za godinu trojica,sve u svemu nista strasno.A i crnac je covek!
A ako je bio neki grupni sex,to ce vec teze preziveti :wink:

Samo da te pitam - dakle, ti bi je prihvatio i nikada ti ne bi bio preoblem sto je ceo tim pre tebe presao preko tvoje andjelcice :?: "neeee veujem ti" :lol:
Pazi ako tako gledamo onda je najbolje da budes svako Kolumbo i li marko Polo...sta to znaci ...a ona kao ne treba da razmislja sa koliko je njen dragi bio pre nje...mislim uvek moze dvosmerno da se gleda i izvini ali gpulo ti je stanoviste...
 
Ovde svi zaboravljaju pomenutu cinjenicu da je momak konzervativan. Tesko da bi tu informaciju olako progutao i neko manje konzervativan a kamoli on kao takav. On jednu a ona 14. Tesko da bi to laskalo ijednom muskarcu. Sem ako nije shema u pitanju. Onda je ionako svejedno.
 
Ice_Georgius:
"Kada bi na svetu malo vise bilo istine manje bi bilo patnje"
neznam da li sam ovo negde cuo ili mi je sada izletelo iz glave ali je definitivno istina uostalom iz iskustva ti (doduse ne slicnog ali...)
kazem Ma koliko bolna istina bila najbolje je da bude izrecena jer kad tad ce se saznati, a tada ce mozda biti i kasno za ispravak. Sve najjj

За какав исправак? Па она је већ била са четрнаесторицом, може ли она то исправити? Какве вајде ће њен момак имати од тог сазнања?
 
Rekla bih, da devojka u stvari nema nikakvu dilemu. U njenom postu je osim pitanja, sadrzan i odgovor sa jasnim obrazlozenjem. Tema je inteligentno odabrana kako bi isprovocirala pripadnike oba pola. Zanimljivo je koliko ima oprecnih misljenja. Po meni svi oni koji su savetovali da mu kaze nisu dobronamerni, ili nisu dovoljno iskreni prema sebi.
U jednoj vezi do koje vam je stalo, to je svakako suicidan potez. Poznato je da je muska sujeta daleko ranjivija i ne vidim zasto bi nekome zavlacili iglu pod kozu, ako to nije ni trazio!
Znam jedan primer : On je vrlo 'savremen', urban (reklo bi se). Jednom je u razgovoru sa mojom prijateljicom (jos dok su se zabavljali) rekao sta bi za njega bilo neprihvatljivo. Pri tom je znao da je pre njega bila u dve duze veze. Nesto od toga je bilo na mestu: kao na primer da zeli da zna da nije imala abortuse. Ono sto je zaprepastilo i mene i nju je cinjenica da bi za njega bilo potpuno neprihvatljivo saznanje da je sa nekim od svojih prethodnih partnera bila na letovanju. Nije je ni pitao da li je bila ili ne, samo je to rekao.
Zeleo je da poveruje da je tako. Mislite da se usudila da ga povredi i kaze mu istinu?
Danas su u jednom od najsrecnijih brakova koje sam videla!
Naravoucenije je jednostavno: Ne treba lagati, ali neke istine svakako treba precutati.
 
ma sve zavisi od osobe.taj njen verovatno ne zeli da cuje.ja sam morala da ispricam sve muzu(pre vencanja da ne bi bilo "zeznula si me")jer ne mogu da budem s nekim i da znam da me zbog necega sto postoji ne bi prihvatio.uh moracu da koristim sve interpunkcijske znake da bih bila razumljivija.
i ja isto zelim da znam s kim sam.to sto je on u belgiji malo visio u ulici crvenih fenjera nije razlog da ga vise ne volim.ali mi znaci da znam.
 
hanibal77:
ma sve zavisi od osobe.taj njen verovatno ne zeli da cuje.ja sam morala da ispricam sve muzu(pre vencanja da ne bi bilo "zeznula si me")jer ne mogu da budem s nekim i da znam da me zbog necega sto postoji ne bi prihvatio.uh moracu da koristim sve interpunkcijske znake da bih bila razumljivija.
i ja isto zelim da znam s kim sam.to sto je on u belgiji malo visio u ulici crvenih fenjera nije razlog da ga vise ne volim.ali mi znaci da znam.
da ali to je tvoj muz,sa kojim sve delis,i odlucila si se na zivot bas sa tim covekom...
potpuno sam za to da se kaze...i da to sa ljubavlju nema veze,cak poverenje se i stice na takav nacin...
ali mislim da u nekoj vezi koja je tek pocela nema razloga za otvaranje karata...pogotovu kako kaze,konzervativnom tipu...mada je pitanje koliko on nju lozi da je bio samo sa jednom... :wink:
 
da,nema potrebe da pricas nekome ko nema potrebe da cuje.a to da je bio s jednom...jedan moj bivsi mi je pricao bajke da je bio sa svim divljim yebacicama ovog sveta.posle saznam da sam mu bila prva!
lazu bre na svakom koraku
 
to kazem,
a ova devoka se uspetljala zbog,par njih...
ja sam vec jednom rekla....
da ce sa godinama svakom muskarcu,govoriti isti broj predhodnika...
zabrojace se,lakse je tako...
 
firespirit:
mis-mali:
firespirit:
Ma vi ste mi sve neke moralne i sigurno bi rekle da ste imale i 10 a kamoli i vise od toga. Opste poznato je da zene lazu koliko su imale muskaraca i tu cifru pred momkom/muzem obavezno smanje. Ne vidim razloga zasto bi ti trebala da budes izuzetak i pricas mu o svojoj proslosti, to vezu sigurno nece unaprediti u to budi sigurna. Stavise, strasno ce te spustiti u njegovim ocima ako vec kazes da je konzervativan i da je imao jednu devojku do sada (ako je i to istina). A to o sutiranju, pa najlakse je reci sutni ga ako mu se ne svidi istina ali pitam se opet koliko bi te koje su ti to savetovale zaista rekle istinu u takvoj situaciji.Proslost pusti proslosti. Bitna je sadasnjost i nesto buducnosti.

ja neznam za druge, al ja sam iskrena i nevidim tu nista lose

Aha, a imala si ih koliko? 20? Ili mozda manje od 5?
Nebitno, cifra koju iskreno kazes decku je sigurno jednocifrena.
nedam se provocirati,a i moja cifra je za tebe nebitna,vazno je da je on zna,da zna sve o meni a ja on njemu,vazna mi je ISKRENOST
 
istina, istina, istina... Kakve vajde ima od istine, ako ona nanosi samo stete i povredi one koje najvise volite? Jeste li culi za "ono sto ne znam to me i ne boli". Jedno je sigurno - ako mu kazes ili ces ga izgubiti ili ces ga mnogo povrediti tako da ce ostati s tobom ali sa oziljkom. Sve ovo vazi, naravno, ako je tacno to da je konzerva... Ma ne pricaj o tome ili neka bude par njih koji nisu bili nista u poredjenju s njim...
 
tija:
S_K_V_O:
Pa ispricaj mu s kim, kada, gde, koliko puta, u kojoj pozi, sta si kome sve radila, koliko vremena je bilo potrebno da predjete na sex...ma sve do najsitnijih detalja!I dimenzije, of course!Samo iskreno! :wink:

E zezam se, ja stvarno ne vidim zasto bi iko u vezi pricao o svojim bivsim vezama i sexualnim iskustvima.Ja bar nemam tu vrstu radoznalosti i da sam na njegovom mestu ne bi me ni zanimalo.Doduse, znam da ima dosta parova koji pretresu zajedno svoje zivote od kolevke pa nadalje kako bi podelili sve sto su doziveli sa partnerom ali ja zaista ne vidim svrhu svega toga.



slicno i ja mislim.
jbg, mozda i nisam u pravu, ali mislim da to pretresanje proslosti ne vodi nikud. Moja proslost je moja stvar, mozda cu je ispricati a mozda i necu. Zavisi od situacije i sa kime sam. Ako me nesto pita ne bih lagala, ali do sada me je samo par njih pitalo "a koliko si ih imala do sad?" i to na samom pocetku veze i na takva pitanja nisam zelela da odgovaram jer je po mom misljenju bilo isuvise rano otvarati tako ozbiljne teme. Potrebno je vreme da se stekne poverenje i da upoznate nekog da bi otvorili dusu i totalno se razgolitili... a nikada ne otkrivati sve, uvek nesto treba zadrzati za sebe. Ja nisam nikada cackala po tudjoj proslosti tako da ne volim da neko cacka i po mojoj, sve sto sam uradila iza toga stojim i zato ne kapiram sto je Jecu sramota sto je bila sa "divnim i dobrim mladicem" (tako je ona napisala)? Sto je bio crnac? Pa ako je to toliko strasno neka to bude mala tajna koju ce sacuvati za sebe i tacka.

Jeste, zene ce da otvore dusu i da kazu da su bile bukvalno naterane da izgube nevinost sa skotom ali nece da priznaju da su obradjivale crnju.Cemu selektivnost?Ionako nijedna od vas ne vidi nista lose u tome da bude sa crncem.Zasto precutati onda tu sitnicu?
 
A Joj, stidi se svoga bitisanja, kakve ti gluposti pricas,14kom+crnja, ja sam mogao povracati dok mije bivsa pricala kako je uzivala da gleda bivseg dok se tusira i jos ga pritom kljukala kikirikijem, znas valjda da su muskarci grozno sujetni kada je u pitanju crncuga sa nekom maleckom spravicom u medjunozju, s obzirom na broj pa ti u najmanju ruku ZJAPIS, a on se jadnicak pita "zasto ja nista ne osetim".
Da reci mu
otvori coveku oci
FUJ
 
nesvrstani:
A Joj, stidi se svoga bitisanja, kakve ti gluposti pricas,14kom+crnja, ja sam mogao povracati dok mije bivsa pricala kako je uzivala da gleda bivseg dok se tusira i jos ga pritom kljukala kikirikijem, znas valjda da su muskarci grozno sujetni kada je u pitanju crncuga sa nekom maleckom spravicom u medjunozju, s obzirom na broj pa ti u najmanju ruku ZJAPIS, a on se jadnicak pita "zasto ja nista ne osetim".
Da reci mu
otvori coveku oci
FUJ

Bolje sto je bio kikiriki malo prepecen nego da je bivsi bio prepecen.
 
nesvrstani:
A Joj, stidi se svoga bitisanja, kakve ti gluposti pricas,14kom+crnja, ja sam mogao povracati dok mije bivsa pricala kako je uzivala da gleda bivseg dok se tusira i jos ga pritom kljukala kikirikijem, znas valjda da su muskarci grozno sujetni kada je u pitanju crncuga sa nekom maleckom spravicom u medjunozju, s obzirom na broj pa ti u najmanju ruku ZJAPIS, a on se jadnicak pita "zasto ja nista ne osetim".
Da reci mu
otvori coveku oci
FUJ

ForumLove.gif

kao shto rekoh :arrow: KILL, KILL, KILL
jedino shto je ovde jadno jeste nedostatak 'malene spravice' zvane mozak u nechijoj glavi,kad je vec o "ZJAPLJENJU" rec ...
 
raindog:
nesvrstani:
A Joj, stidi se svoga bitisanja, kakve ti gluposti pricas,14kom+crnja, ja sam mogao povracati dok mije bivsa pricala kako je uzivala da gleda bivseg dok se tusira i jos ga pritom kljukala kikirikijem, znas valjda da su muskarci grozno sujetni kada je u pitanju crncuga sa nekom maleckom spravicom u medjunozju, s obzirom na broj pa ti u najmanju ruku ZJAPIS, a on se jadnicak pita "zasto ja nista ne osetim".
Da reci mu
otvori coveku oci
FUJ

ForumLove.gif

kao shto rekoh :arrow: KILL, KILL, KILL
jedino shto je ovde jadno jeste nedostatak 'malene spravice' zvane mozak u nechijoj glavi,kad je vec o "ZJAPLJENJU" rec ...

Vidim da te ZJAPLJENJE pogodilo ali ima tu neke istine, da se ne lazemo.
 
snoshaj efendija:
raindog:
nesvrstani:
A Joj, stidi se svoga bitisanja, kakve ti gluposti pricas,14kom+crnja, ja sam mogao povracati dok mije bivsa pricala kako je uzivala da gleda bivseg dok se tusira i jos ga pritom kljukala kikirikijem, znas valjda da su muskarci grozno sujetni kada je u pitanju crncuga sa nekom maleckom spravicom u medjunozju, s obzirom na broj pa ti u najmanju ruku ZJAPIS, a on se jadnicak pita "zasto ja nista ne osetim".
Da reci mu
otvori coveku oci
FUJ

ForumLove.gif

kao shto rekoh :arrow: KILL, KILL, KILL
jedino shto je ovde jadno jeste nedostatak 'malene spravice' zvane mozak u nechijoj glavi,kad je vec o "ZJAPLJENJU" rec ...

Vidim da te ZJAPLJENJE pogodilo ali ima tu neke istine, da se ne lazemo.

ok onda cu samo da pretpostavim da zhene koje su pored toga shto su imale sex josh i radjale krajne "neuotrebljive" u svrhe sexa i da ih treba... neshto vec...
nikad necu skontati vashu imbecilnu logiku. Da je devojka imala samo jednog tipa pre ovog ali da je sa njim provela 10 godina i da se seksala svaki dan 5 puta, to bi bilo sasvim prihvatljivo, onda nema priche o "zjapljenju", ali da je npr imala 14 puta sex u zhivotu sa isto tolikim brojem mushkaraca, onda ona ZJAAAAAPI :shock:
gospode bozhe... sachuvaj nas ovakvih highlightova mushkog uma :!: :roll:
 
raindog:
snoshaj efendija:
raindog:
nesvrstani:
A Joj, stidi se svoga bitisanja, kakve ti gluposti pricas,14kom+crnja, ja sam mogao povracati dok mije bivsa pricala kako je uzivala da gleda bivseg dok se tusira i jos ga pritom kljukala kikirikijem, znas valjda da su muskarci grozno sujetni kada je u pitanju crncuga sa nekom maleckom spravicom u medjunozju, s obzirom na broj pa ti u najmanju ruku ZJAPIS, a on se jadnicak pita "zasto ja nista ne osetim".
Da reci mu
otvori coveku oci
FUJ

ForumLove.gif

kao shto rekoh :arrow: KILL, KILL, KILL
jedino shto je ovde jadno jeste nedostatak 'malene spravice' zvane mozak u nechijoj glavi,kad je vec o "ZJAPLJENJU" rec ...

Vidim da te ZJAPLJENJE pogodilo ali ima tu neke istine, da se ne lazemo.

ok onda cu samo da pretpostavim da zhene koje su pored toga shto su imale sex josh i radjale krajne "neuotrebljive" u svrhe sexa i da ih treba... neshto vec...
nikad necu skontati vashu imbecilnu logiku. Da je devojka imala samo jednog tipa pre ovog ali da je sa njim provela 10 godina i da se seksala svaki dan 5 puta, to bi bilo sasvim prihvatljivo, onda nema priche o "zjapljenju", ali da je npr imala 14 puta sex u zhivotu sa isto tolikim brojem mushkaraca, onda ona ZJAAAAAPI :shock:
gospode bozhe... sachuvaj nas ovakvih highlightova mushkog uma :!: :roll:

Gresis. Nema veze sa tim.Ima veze sa onim STA RADITE u krevetu i Kako radite.A sta radite, kako radite i koliko radite, znate i same.
Uostalom, kad je sve normalno sto radite, zasto krijete?
I nemoj da mislis da jedno tusiranje spira sve.Oseti se izraubovana riba, samo tako.A o bulji na ne pricam.
 
snoshaj efendija:
Gresis. Nema veze sa tim.Ima veze sa onim STA RADITE u krevetu i Kako radite.A sta radite, kako radite i koliko radite, znate i same.
Uostalom, kad je sve normalno sto radite, zasto krijete?
I nemoj da mislis da jedno tusiranje spira sve.Oseti se izraubovana riba, samo tako.A o bulji na ne pricam.

to je stvar izbora, sa kakvim i kolikim bolidom zhelish da budesh , ja nikad nishta nisam krila...mislim ono ako nekog vec zanima shto bi mu lagala... a sad shta radim i kako to radim pa ne znam... nije se niko do sad zhalio... pa evo prilike (ahahahahhaha) sad neko janvno da iznese prituzhbu (ahahahhahahahahahahahah) :lol: :lol: :lol:
 
Ja bih mu rekla.
I zaparalo mi je usi ono "ne bi mi oprostio"! :shock:
Sta bre on tebi ima da prasta, sta si njemu uradila?
Uostalom, vreme mu je da sazreva ako te voli,a istina je uvek pogodna za sazrevanje.
I sta ce ti tip ako ne moze celu da te prihvati takvu kakva jesi? :)
 
Hellen:
Ice_Georgius:
"Kada bi na svetu malo vise bilo istine manje bi bilo patnje"
neznam da li sam ovo negde cuo ili mi je sada izletelo iz glave ali je definitivno istina uostalom iz iskustva ti (doduse ne slicnog ali...)
kazem Ma koliko bolna istina bila najbolje je da bude izrecena jer kad tad ce se saznati, a tada ce mozda biti i kasno za ispravak. Sve najjj

За какав исправак? Па она је већ била са четрнаесторицом, може ли она то исправити? Какве вајде ће њен момак имати од тог сазнања?

Pa bas nikakve i ja se slazem.
E sad dovodi se upitanje nesto drugo sta ako On onako konzervativan sazna od nekoga sa koliko je momaka bila itd. Mislis li da ce to lakse podneti ako bi cuo od nje ili od nekog levog.
Dobro tu je i pitanje sredine u kojoj ona i on zive i ostalo mozda on nikada nebude imao priliku za to da sazna a mozda i hoce.
E sad niko nije obratio paznju na nju kako se ona oseca sa njim da li je grize savest da li se oseca krivom ... eeee to je ono sakricu od ljudii ali ne i od sebe:)
 
raindog:
snoshaj efendija:
raindog:
nesvrstani:
A Joj, stidi se svoga bitisanja, kakve ti gluposti pricas,14kom+crnja, ja sam mogao povracati dok mije bivsa pricala kako je uzivala da gleda bivseg dok se tusira i jos ga pritom kljukala kikirikijem, znas valjda da su muskarci grozno sujetni kada je u pitanju crncuga sa nekom maleckom spravicom u medjunozju, s obzirom na broj pa ti u najmanju ruku ZJAPIS, a on se jadnicak pita "zasto ja nista ne osetim".
Da reci mu
otvori coveku oci
FUJ

ForumLove.gif

kao shto rekoh :arrow: KILL, KILL, KILL
jedino shto je ovde jadno jeste nedostatak 'malene spravice' zvane mozak u nechijoj glavi,kad je vec o "ZJAPLJENJU" rec ...

Vidim da te ZJAPLJENJE pogodilo ali ima tu neke istine, da se ne lazemo.

ok onda cu samo da pretpostavim da zhene koje su pored toga shto su imale sex josh i radjale krajne "neuotrebljive" u svrhe sexa i da ih treba... neshto vec...
nikad necu skontati vashu imbecilnu logiku. Da je devojka imala samo jednog tipa pre ovog ali da je sa njim provela 10 godina i da se seksala svaki dan 5 puta, to bi bilo sasvim prihvatljivo, onda nema priche o "zjapljenju", ali da je npr imala 14 puta sex u zhivotu sa isto tolikim brojem mushkaraca, onda ona ZJAAAAAPI :shock:
gospode bozhe... sachuvaj nas ovakvih highlightova mushkog uma :!: :roll:

Good point. Samo moras da shvatis da je muska sujeta zayebana stvar. U tim trenucima covek na razmislja tako kako ti to predstavljas.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top